NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
komisy samochodowe w Stalowej Woli????, Szukam pewnego komisu w Stalowej Woli
Posty: 4
Dołączył: 10 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:07  
Cytuj
hej mam takie pytanie odnośnie samochodów używanych, chciałabym kupić sobie auto ( ale jestem tylko kobietom i nie wszystko jest dla mnie oczywiste) i nie wiem gdzie szukać i czym mam się kierować w doborze. Czytałam tez o takiej akcji jaka jest w salonie volkswagena odnośnie tego programu select- bo nie chcę kupić grata albo kradzionego samochodu. Czy ktoś może wie coś na jego temat????!!!! proszę o pomoc w tej sprawie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
hej mam takie pytanie odnośnie samochodów używanych, chciałabym kupić sobie auto ( ale jestem tylko kobietom i nie wszystko jest dla mnie oczywiste

Sprzedam Ci Yariske jezyk

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Wrz 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:36  
Cytuj
a który rok, jaki przebieg i czy ty jesteś pierwszym właścicielem??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2010r. 21:43  
Cytuj
2006r. wzieta z salonu toyoty z stw 200tyś przebiegu umiech jeździ nią obecnie mama jezyk

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 00:48  
Cytuj
hehe jak na 4 lata 200000 km przebiegu to ciekawą historie musi miec to auto ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 06:44  
Cytuj
kati_56 mam opla astre II z 2003 z pazdziernika. z salonu jestem pierwszym wlascicielem przebieg 100000

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
hehe jak na 4 lata 200000 km przebiegu to ciekawą historie musi miec to auto ;P

Wzięta z Toyoty z leasingu, wcześniej jeździła w firmie po Poznaniu jako samochód służbowy. Mam ksiązkę serwisową podbitą nawet.
Ma 200Tyś ale uwierz że niema z nią najmniejszych problemów, nic nie cieknie, nie dymi, filtry powymieniane oleje też i gitjezyk

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 27 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Wzięta z Toyoty z leasingu, wcześniej jeździła w firmie po Poznaniu jako samochód służbowy. Mam ksiązkę serwisową podbitą nawet.
Ma 200Tyś ale uwierz że niema z nią najmniejszych problemów, nic nie cieknie, nie dymi, filtry powymieniane oleje też i git


Ile chcesz za to cudo? Szukam dla żony małego autka.
pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 11:54  
Cytuj
Ile chcesz za to cudo? Szukam dla żony małego autka.
pzdr[/cytat]
Napisałem Ci na privjezyk
A no i pali 4,5 litra ropy latem zimną 6l/100km

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 13:46  
Cytuj
Mam Do sprzedania Renault Megane 1,5dCi Diesel z 2003 roku 143tys.km Klimatyzacja
Auto bardzo oszczędne 4,5litra na sto. Niebieski Metallic
Tel.503897080 Cena do uzgodnieniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jsz
jsz
jsz
Posty: 6
Dołączył: 6 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 19:37  
Cytuj
Mam do sprzedania Forda Mondeo rocznik 2004, silnik 1.9 TDCI przebieg 159.000, kolor złoty metallic, książka serwisowa. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego - w 100% bezawaryjny. Niedawno zrobiony przegląd, ważne ubezpieczenie. Więcej info tel. 600-211-280

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Wzięta z Toyoty z leasingu, wcześniej jeździła w firmie po Poznaniu jako samochód służbowy. Mam ksiązkę serwisową podbitą nawet.
Ma 200Tyś ale uwierz że niema z nią najmniejszych problemów, nic nie cieknie, nie dymi, filtry powymieniane oleje też i gitjezyk

Jeszcze kilka takich Yarisow stoi na parkingu Toyoty. Jedna z tego co pamietam 160000km, ceny cos ok 25000zl. Kolor bialy, diesel.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 21:37  
Cytuj
ja szukam od miesiaca auta dla siebie powiem tak....interesuje mnie fiat brava z 97/99r. ewentualnie w miare mały i 5cio drzwiowy słyszał moze ktoś coś?????
smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 21:57  
Cytuj
A wiem ze stoją yariski bo sie na kolejną już czaje good
Tyle że ja mam właśnie z tego salonu toyoty ale nie jest biała a srebrna

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2010r. 22:48  
Cytuj
ogolnie porazka kupowac w komiach, malo pewne czesto krecone liczniki i taka przebitka cenowa ze szok,
jakby ktos byl chetny to mam na sprzedaz ASTRE F 93r w super stnie jak na ten rocznik!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
ogolnie porazka kupowac w komiach, malo pewne czesto krecone liczniki i taka przebitka cenowa ze szok,
jakby ktos byl chetny to mam na sprzedaz ASTRE F 93r w super stnie jak na ten rocznik!

Dokładnie, to samo na giełdzie, silnik wypucowany jak z fabryki że niby nic nie cieknie ani nic, a w środku cały pojemnik plaka wylany na deske, nawet opony wyplakowane żeby się świeciły.
Ja widząc takie auto na giełdzie mijam go łukiem, wystaczy że czuję ten zapach plaka i już wiem że to handlarze a nie osoba prywatna.
Dlatego ja poszedłem z ojcem do toyoty w stw i tam wybraliśmy samochód bo mam chociaż jakąś pewność że nie jest zajechany czy bity jakoś bardzo.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 10:32  
Cytuj
Kupienie niecofanego auta w komisie graniczy z cudem. Najlepiej jak kupujesz auto z ksiazka serwisowa prowadzona do konca w autoryzowanym serwisie chociaz czesto te ksiazki rowniez sa falszowane ale zawsze mozesz sprawdzic po nr vin no i tu masz duze prawdopodobienstwo ze jednak nie cofniety.
Ale dalej nie wiesz czy miedzy jednym a drugim serwisem auto nie bylo rozdupcone i robione poza serwisem i tu przyda Ci sie dobry mechanik i blacharz albo rzeczoznawca PZM.
Jesli szukasz starszego auta bez ksiazki to czesto lepszym rozwiazaniem jest wybrac sie za granice po nie nawet jesli masz zaplacic troche wiecej i poszukac u prywatnej osoby (niemiecki ebay) ale i za granica musisz sie wystrzegac cwaniaczkow typu wlasnych rodakow turkow i innej masci kombinatorow prubujacych wcisnac Ci takie samo gowno jakie kupilabys w kraju tak ze za granice najlepiej tez sie wybrac z obrym mechanikiem.
Mam nadzieje ze troche Ci pomoglem pzdr.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 13:49  
Cytuj
wierząc,że we wszystkich komisach przy salonach samochodowych zakup auta jest pewniejszy i bezpieczniejszy możecie zrobić ogromny błąd; polecam sprawdzić jeden z salonowych komisów na Agatówce!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 15 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 16:04  
Cytuj
przestroga mowisz o salonie skody czy jakis inny ci podpadl ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2010r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
hej mam takie pytanie odnośnie samochodów używanych, chciałabym kupić sobie auto ( ale jestem tylko kobietom i nie wszystko jest dla mnie oczywiste) i nie wiem gdzie szukać i czym mam się kierować w doborze. Czytałam tez o takiej akcji jaka jest w salonie volkswagena odnośnie tego programu select- bo nie chcę kupić grata albo kradzionego samochodu. Czy ktoś może wie coś na jego temat????!!!! proszę o pomoc w tej sprawie


Nie polecam komisów, giełd itp. Przedewszystkim trzeba wiedzieć czego się szuka a wczesniej zdobyć dużo informacji na temat danego samochodu,jakie ma minusy, częste usterki itp.

Na wizyte u sprzedawcy wziąść dodatkową osobe ( co dwie głowy to nie jedna), jezeli sprzedawca nie mieszka daleko to umówić się na wstępną wizyte aby dokładnie oglądnąć samochód, bez pośpiechu!!!

Takie elementy jak np: czerwone zaciski hamulców mogą (ale nie muszą) dać informacje o przeszłości samochodu

Przedewszystkim nie spieszyć się z decyzją, okazje zdarzają się bardzo rzadko. Pozdrawiam i życze udanego zakupu.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Kwie 2010r. 10:24  
Cytuj
mówię tylko, że są ludzie, którzy bez skrupułów oszukują społeczeństwo; proponuję zawsze przy zakupie samochodu zaproponować sprzedającemu sprawdzenie auta przez niezależnego mechanika, jeśli ten się nie zgodzi to już pierwszy sygnał, że z samochodem jest coś nie tak; zwracajmy też uwagę na szczegóły: daty umieszczone na każdej szybie, najmniejsze różnice w odcieniach lakieru - pytajmy do bólu, dzwońmy do poprzednich właścicieli figurujących w książkach serwisowych bo większość aut takie powinny posiadać - a jeśli znów właściciel nam takiej książki nie udostępni to sygnał, że trzeba uważać;

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »