NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
lekcje angielskiego (amerykanskiego), sa chetni???
~~eternity
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 17:14  
Cytuj
witam.
myslalam nad organizacja zajec jezyka 'amerykanskiego'.
lokal jest tylko nie wiem czy chetni sie znajda.

roznica miedzy brytyjskim a amerykanskim jest oczywiscie w wymowie ale i gramatyka tez sie troszke rozni.
jest mnostwo szkolek gdzie ucza ale to chyba raczej brytyjski.

powoli badam temat i chcialabym widziec jakie bedzie zainteresowanie.

oczywiscie moze ktos zapytac po co komus "amerykanski" ale moze znajda sie i tacy ktorzy akurat wola sie uczyc amerykanskiego jak brytyjskiego.

pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 17:14  
Cytuj

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 17:22  
Cytuj
jak dla mnie nie ma znaczenia.

Po polsku tez iaczej mowia na pomorzu a inaczej na slasku - i co obcokrajowiec ma sie uczyc ktorego ? - mi to obojetne umiech jedno zrozumiale i drugie na tyle ze nie robi roznicy.

 
 
 
 
~~mrowka
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 18:04  
Cytuj
wedlug mnie marny to pomysl, dialekty sa wszedzie, a i tak mozna sie porozumiec, takze rozroznienie nauki na angielski i amerykanski wydaje sie byc niezbyt istotne....jezyk

 
 
 
 
~~peter
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 18:57  
Cytuj
Właśnie szukam namiarów na indywidualne lekcje z angielskiego najlepiej z native speaker.Kiedyś było takie ogłoszeni w sztafecie , ale nie zapisałem sobie. Może ktoś mi pomoże ???

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Właśnie szukam namiarów na indywidualne lekcje z angielskiego najlepiej z native speaker.Kiedyś było takie ogłoszeni w sztafecie , ale nie zapisałem sobie. Może ktoś mi pomoże ???


ja jestem "native speaker'em" (amerykanski).
studiuje tez anglistyke w tym momencie.

w jakich godzinach cie interesuje lekcje? roznie pracuje i dlatego pytam.

 
 
 
 
~~los
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 22:05  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2smiech2 Wy to może się już nie szkolciesmiech2

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 23:10  
Cytuj
Ja tam radze od nauki polskiego - duża część społeczeństwa ma problem z gramatyką naszą - polską - a Ty chcesz ich uczyć obcej gramatyki:co?:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Tom
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
witam.
myslalam nad organizacja zajec jezyka \\\'amerykanskiego\\\'.
lokal jest tylko nie wiem czy chetni sie znajda.

roznica miedzy brytyjskim a amerykanskim jest oczywiscie w wymowie ale i gramatyka tez sie troszke rozni.
jest mnostwo szkolek gdzie ucza ale to chyba raczej brytyjski.

powoli badam temat i chcialabym widziec jakie bedzie zainteresowanie.

oczywiscie moze ktos zapytac po co komus \\\"amerykanski\\\" ale moze znajda sie i tacy ktorzy akurat wola sie uczyc amerykanskiego jak brytyjskiego.

pozdrawiam.


Witaj,
Jakbys mogła podać emaila albo nr gg, bo chciałbym się z Tobą skontaktować.
Pozdrawiamumiech

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~peter
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 08:42  
Cytuj
ja jestem \"native speaker\'em\" (amerykanski).
studiuje tez anglistyke w tym momencie.

w jakich godzinach cie interesuje lekcje? roznie pracuje i dlatego pytam.[/cytat]


W godzinach od 9 do 19. W sprawie ustalenia szczegółów proszę o kontakt pod adresem: peterpan1_(at)_poczta.onet.eu

pozdrawiam

 
 
 
 
~~peter
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 08:54  
Cytuj
cytat]Ja tam radze od nauki polskiego - duża część społeczeństwa ma problem z gramatyką naszą - polską - a Ty chcesz ich uczyć obcej gramatyki:co?: [/cytat][/i][/i][/i]


Gramatyki polskiej uczę sie od 39 lat i często dalej mam wątpliwości co do poprawnej formy, o ortografi już nie wspomnę.
Niestety za granicą jezyk Polski jest nieznany, więc chcąc sie "skomunikować" trzeba znać przynajmniej 1 język. Ostatnio w saunie w Sandomierzu młody Ukrainiec spytał mnie o coś po angielsku ! wink

 
 
 
 
~~Zośka
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 09:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Właśnie szukam namiarów na indywidualne lekcje z angielskiego najlepiej z native speaker.Kiedyś było takie ogłoszeni w sztafecie , ale nie zapisałem sobie. Może ktoś mi pomoże ???


ja jestem \"native speaker\'em\" (amerykanski).
studiuje tez anglistyke w tym momencie.

w jakich godzinach cie interesuje lekcje? roznie pracuje i dlatego pytam.


Witam
p. ~ktoś proszę podać jakiś kontakt do siebie.
Pozdrawiam

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~ktos
ff
Wysłany: 31 Paź 2008r. 15:23  
Cytuj
witam.
zainteresowanych indywidualnymi lekcjami prosze o kontakt
sbutryn_(at)_gmail.com

pzd.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »