NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
K800i,
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 12:32  
Cytuj
Słuchajcie - chciałbym sobie wgrać nowe oprogramowanie do telefonu, mam kabelek, telefon i oprogramowanie good i co dalej?zdziwiony nie chce nic spitolić :co?:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 12:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 12:46  
Cytuj
I jeszcze jedno - jak chce normalnie aktualizować to się nie da. Telefon jest z Orange i jakoś nie ma szans, żeby w normalny sposób to zrobić. Napiszcie jakie programy muszę mieć, co muszę zrobić itp umiech proszę goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dada
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 13:11  
Cytuj
Poszukaj w necie forum SE - tam znajdziesz wszystko

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 13:12  
Cytuj
www.centrumse.pl
Wchodzisz na forum na dział poświęcony K800 i powinieneś gdzieś na początku znaleźć temat o tym. Nie jestem tylko pewien czy aktualizując to w ten sposób, a nie np. przez pobranie nowego opr. przez telefon z serwera SE nie tracisz praw gwarancyjnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 13:40  
Cytuj
najwyżej stracę bo co jak co irytuje mnie to oprogramowanie umiech mam jakiś błąd i jak chce usunąć pewien kontakt to mi się wyłącza telefonzdziwiony próbowałem PC Suite ale to samo się dzieje. Dodatkowo sam czasami się wyłączy itd ... poza tym nie lubię gwarancji - trzeba czekać na naprawęgood a jak patrzyłem na to forum to piszą tam o CIDach a ja nawet nie wiem co to jest :co?: tyle jest podanych tych softów i innych pierdół, że tak naprawdę nie wiem za co się złapać jezyk nigdy się nie bawiłem z wymianą oprogramowania w komórce i nie chce za bardzo ryzykować smiech2 dlatego właśnie prosiłbym o indywidualną instrukcje good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 13:52  
Cytuj
No właśnie gdzieś tam jest indywidualna instrukcja, a co do CIDów to niestety musisz poczytać żeby się rozeznać co i jak. Jak nie znajdziesz w dziale K800 to poszukaj w dziale W810. Tam będzie na pewno opisane bo czytałem to kiedyś, ale jeśli chcesz to zrobić samemu to poszukaj i poczytaj u źródła i nie czekaj aż ci to ktoś tutaj wyłoży. Jak się okaże, że tutaj ktoś ci to źle wytłumaczył to co później zrobisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 21:11  
Cytuj
na forum SE wszystko jest.
ja zmienialem w swoim K750. trzeba ostroznie poczytac ale nic trudnego. poszlo bez problemow.

 
 
 
 
~~sony
ff
Wysłany: 4 Lis 2008r. 21:25  
Cytuj
coolniestety k800i to lipa straszna!!! reklamowalem juz 2 razy i powiedzieli ze jest bład fabryczny!!!najpierw sie wyłączał sam a potem padł głosnik i dało sie tylko gadac przez głosnomówiący!!!odnosnie oprogramowania to dalem sobie spokój i podłączałem usb tylko jak byl wyłączony jako dysk przenosny!!! wtedy działa i da sie zgrac muze i inne rzeczy!!!
powodzenia!!!

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 00:19  
Cytuj
Blad fabryczny?! Lol, to podchodzi pod definicje niezgodnosci towaru z umowa, bo nie kupujesz bledu fabrycznego tylko telefon, ktory ma dzialac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~eric
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
coolniestety k800i to lipa straszna!!! reklamowalem juz 2 razy i powiedzieli ze jest bład fabryczny!!!najpierw sie wyłączał sam a potem padł głosnik i dało sie tylko gadac przez głosnomówiący!!!odnosnie oprogramowania to dalem sobie spokój i podłączałem usb tylko jak byl wyłączony jako dysk przenosny!!! wtedy działa i da sie zgrac muze i inne rzeczy!!!
powodzenia!!!


Ha, to znaczy , ze masz ten telefon w Orange. Oni tak traktują klientów, Podpisałeś umowę na dwa lata to się bujaj.
Mam k800i w Plusie. Po zaniesieniu do sklepu z usterkami jak u ciebie, po pięciu dniach miałem nowy telefon, a na ten czas dali zastępczy.
Pozatym, to "Orange menu"... brak słów. Orange ma swój specyficzny soft,

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 14:41  
Cytuj
Nie ważne z jakiej sieci jest telefon, wszystkie trafiają do tych samych serwisów, w przypadku SE to najczęściej do CRC albo do RR Serwis, więc pisanie, że w u jakiegoś opa naprawiają w 5 dni a u innego nie to zwykłe bredzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »