NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
jakiego brakuje firmowego sklepu ????,
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:03  
Cytuj
Obi/Castorama/Ikea

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~tiki-taki
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Myślicie ze ludzi w Stalowej stać na takie markowe sklepy. Jesli tak to dlaczego co tydzien na rumunach jest takie zatrzęsienie. Jakoś dla tylu markowych sklepów w stalówce nie widze przyszłości


Wiekszosc ludzi moze i nie stac na kupowanie produktow, ktore sa smiesznie drogie, a jedyna roznica jest metka ;). Tu raczej chodzi o mieszkancow wsi i tzw. nowobogackich.

Markowy produkt nie zawsze znaczy lepszy, a ze ktos chce sie pokazac, to juz inna sprawa (nie mowie o ludziach, ktorzy kupuja dany produkt, bo to lubia, itd.).

Czytajac ten temat momentami zbieralo mi sie na smiech. Ludzie strzelaja nazwami czasmi dosc eksluzywnych sklepow. Juz mamy jeden taki moloch - City Park. Co z tego, ze drogo, wazne, ze tam kupilam/kupilem nowa szmatke, kosmetyk, ktory mozna kupic taniej w innym miejscu, no ale mam paragon z CP!

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 11:56  
Cytuj
Brakuje w stalówce dobrego marketu budowlanego, takiego z prawdziwego zdarzenia.A tak trzeba niekiedy zjeździć pól miasta aby zaopatrzyć się w potrzebne produkty.Już niby miał powstać ale jakoś nie widać afektów.Na takie tam szmatki , fatałaszki to zawsze znajdzie się miejsce, na to nie trzeba wiele miejsca.Okolica III bramy przy HSW to idealne miejsce na postawienie takiego marketu.

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 12:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Myślicie ze ludzi w Stalowej stać na takie markowe sklepy. Jesli tak to dlaczego co tydzien na rumunach jest takie zatrzęsienie. Jakoś dla tylu markowych sklepów w stalówce nie widze przyszłości


Wiekszosc ludzi moze i nie stac na kupowanie produktow, ktore sa smiesznie drogie, a jedyna roznica jest metka ;). Tu raczej chodzi o mieszkancow wsi i tzw. nowobogackich.

Markowy produkt nie zawsze znaczy lepszy, a ze ktos chce sie pokazac, to juz inna sprawa (nie mowie o ludziach, ktorzy kupuja dany produkt, bo to lubia, itd.).

Czytajac ten temat momentami zbieralo mi sie na smiech. Ludzie strzelaja nazwami czasmi dosc eksluzywnych sklepow. Juz mamy jeden taki moloch - City Park. Co z tego, ze drogo, wazne, ze tam kupilam/kupilem nowa szmatke, kosmetyk, ktory mozna kupic taniej w innym miejscu, no ale mam paragon z CP!

bez przesady ;] CP nie jest zadnym molochem. Wlasnie wiekszosci ludzi ze wsi ubiera sie u rumunow. Kupuje spodnie w reserved bo stamtad mi sie najbardziej podobaja; kilka bluz mam z Abercrombie itp. Markowe ciuchy maja swoja jakosc i nic tego nie zmieni. Kiedys chcac zaoszczedzic pare zl kupilem sobie krotkie spodenki na rynku i nigdy wiecej...byly zle uszyte i zaraz sie popruly

 
 
 
 
~~pok
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 15:09  
Cytuj
Mcdonalds i Empikgood

 
 
 
 
~~fika
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Myślicie ze ludzi w Stalowej stać na takie markowe sklepy. Jesli tak to dlaczego co tydzien na rumunach jest takie zatrzęsienie. Jakoś dla tylu markowych sklepów w stalówce nie widze przyszłości


Wiekszosc ludzi moze i nie stac na kupowanie produktow, ktore sa smiesznie drogie, a jedyna roznica jest metka ;). Tu raczej chodzi o mieszkancow wsi i tzw. nowobogackich.

Markowy produkt nie zawsze znaczy lepszy, a ze ktos chce sie pokazac, to juz inna sprawa (nie mowie o ludziach, ktorzy kupuja dany produkt, bo to lubia, itd.).

Czytajac ten temat momentami zbieralo mi sie na smiech. Ludzie strzelaja nazwami czasmi dosc eksluzywnych sklepow. Juz mamy jeden taki moloch - City Park. Co z tego, ze drogo, wazne, ze tam kupilam/kupilem nowa szmatke, kosmetyk, ktory mozna kupic taniej w innym miejscu, no ale mam paragon z CP!



moloch?ha ha ha

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 16:14  
Cytuj
Zdecydowanie brakuje obiektu jak Castorama. Stan zaopatrzenia hurtowni budowlanych jest zenujacy. Nie lepiej jest w branzy metalowej, chociaz sytuacje ratuje unimet.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 16:14  
Cytuj
Zdecydowanie brakuje obiektu jak Castorama. Stan zaopatrzenia hurtowni budowlanych jest zenujacy. Nie lepiej jest w branzy metalowej, chociaz sytuacje ratuje unimet.

 
 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2008r. 16:23  
Cytuj
Obi lub Ikea umiech

5-10-15 jest w Centrum Stalowa Wola na przeciwko CCC :-)

No napewno jakis fast food by sie przydal KFC ogolnie lubie umiech ew Burger KIng.

zreszta nie ma to jak sieć sklepów Żabka umiech Wszedzie jest jezyk

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Fast
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 06:55  
Cytuj
Mc Donalds

 
 
 
 
~~Janka66
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Myślicie ze ludzi w Stalowej stać na takie markowe sklepy. Jesli tak to dlaczego co tydzien na rumunach jest takie zatrzęsienie. Jakoś dla tylu markowych sklepów w stalówce nie widze przyszłości


Tylko bez socjalistycznego biadolenia w stylu Sztafety. trzeba cos zacząc robić, żeby było stać. Sami ludzie niech zaczną coś robić, a nie czekają, aż im ktoś da. Jesteśmy zadupiem, a przy takim gadaniu będziemy jescze większym.

 
 
 
 
~~lilly10
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 13:39  
Cytuj
Oczywiście brakuje dobrego sklepu z kosmetykami SEPHORA

 
 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 20:21  
Cytuj
Przenoszę do działu Nasze miasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ziuk
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 21:16  
Cytuj
W S. W. brak jest sklepu-hipermarketu przemysłowego typu Castorama lub OBI. Jednak na przykładzie Lublina gdzie są dwa OBI wyrażnie widać,że rynek został zmonopolizowany przez tę firmę ,która dyktuje ceny bardzo, bardzo wysokie dla naprawdę bogatej klienteli.

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 03:50  
Cytuj
CYTAT
W S. W. brak jest sklepu-hipermarketu przemysłowego typu Castorama lub OBI. Jednak na przykładzie Lublina gdzie są dwa OBI wyrażnie widać,że rynek został zmonopolizowany przez tę firmę ,która dyktuje ceny bardzo, bardzo wysokie dla naprawdę bogatej klienteli.

zgadza sie ale z barow fast food brakuje jakiegos KFC lub McDonalds

 
 
 
 
~~też smakosz
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 15:59  
Cytuj
ale za to ile budek z dobrymi fast-foodami umiech

 
 
 
 
~~jaco
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 16:16  
Cytuj
starbucks najlepsza kawa jaką piłem good

 
 
 
 
~~monopol
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 16:22  
Cytuj
Sklepu z felgami grupy Uniwheels

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 18:46  
Cytuj
brakuje na pewno miejsc pracy dla ludzi , gdy miasto bedzie pomagac zakladom pracy , wzrosnie dochod ludzi a zatym beda nowe sklepy , motto jest takie trzeba naciskac urzad miasta zeby bardziej dbal o wszystkie zaklady w stalowce:wśceikły:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Pasta
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 21:15  
Cytuj
Włoska "La Perla". Kto wie o co chodzi ten zrozumie umiech

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »