NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Swiatła na skrzyżowaniu ul Brandwicka, Skrzyżowanie ul Brandwicka światła.
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2010r. 18:51  
Cytuj
Dzisiaj rano o godzinie 6.30 jadąc Brandwicką zobaczyłem dośc spory korek który utworzył się przed światłami na skrzyżowaniu, uznałem to za normalne, że duży ruch z rana czy coś.. Jakieś 300metrów od skrzyżowania stał na poboczu samochód policyjny i nawet ustawiłem się koło niego, minęło 15 minut nadal było czerwone światło, korek był aż pod gazownie.
Ludzie zaczęli wychodzić z samochodów do tego policjanta który po kilku minutach pojechał poboczem na skrzyżowanie i zaczął kierować ruchem w celu rozładowania tego korka.
Światło jednak nadal było czerwone..
Z tymi światłami coś jest nie tak.. to już któryś raz z kolei byłem świadkiem podobnego zdarzenia na tym skrzyżowaniu.
Co wy (kierowcy) na to??zaklopotany

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2010r. 18:51  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 17:45  
Cytuj
Obrazek

Obrazek


mowisz o czyms takim?jezyk wtedy jak tam byłam to z tyłu w tym korku stał nawet radiowóz policyjny i nie wytrzymal, włączył koguta zjechal na przeciwny pas i opuscił skrzyzowanie a reszta stała i stała......cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 18:15  
Cytuj
Welcome in Poland umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 18:53  
Cytuj
Na tym skrzyżowaniu testowany jest nowy system detekcji z wykorzystaniem sensorów magnetycznych (ale nie są to pętle indukcyjne). Jak widać nie działa to jak należy. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, tym bardziej że zdarza się po raz kolejny. Gdyby jednak komuś przytrafiło się stać na tamtym wlocie (od mostu) i przez długi czas nie dostawałby zielonego światła, to jest sposób na to żeby zrobiło mu się zielone: musiałby wysiąść z auta i wcisnąć przycisk na przejściu równoległym, tj. na tym, przez które przejeżdżałoby się przy skręcie w prawo od tego wlotu - spowodowałoby to automatyczne wymuszenie fazy, w której zielone mieliby nie tylko piesi, ale także i pojazdy jadące od mostu (policjant nie musiałby kierować ruchem, wystarczyłoby żeby wciskał co jakiś czas przycisk na tamtym przejściu ;)).

Niestety u nas w Stalowej tak to z tymi światłami już jest - albo się stoi niepotrzebnie w nocy czekając na zielone bo sygnalizacja pracuje w cyklu, bez względu na znikome natężenie ruchu (np. koło Konkatedry), albo tak jak tutaj, stoi się i stoi bo detekcja "nie widzi" pojazdów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 19:24  
Cytuj
Super info!!good Dobrze wiedzieć o takich bajerachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 19:30  
Cytuj
Kurde też miałem zrobić zdjęcie tej sytuacji smiech2
Ajj... no własnie taki korek był pod gazownie aż!!
Powinni coś z tym zrobić.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »