NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Las, fajne miejsca w lesie, zwierzęta, roślinność itp.
Posty: 133
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 12:02  
Cytuj
Znacie jakieś fajne miejsca w lesie, gdzie można zobaczyć coś ciekawego, czy spotkaliście jakeś groźne zwierzę, albo czy natrafiliście na coś dziwnego.
Odkryjmy tajemnice naszego lasu.

To ja podam kilka fajnych miejsc.

1. Pierwsze idealnie nadaje się na jazde rowerem. Znajduje się koło Ciemnego Kąta.

Dojazd:

Jak jedziecie Bojanowską skręcacie na C. Kąt i potem za tymi domkami (jaies 100-150m) jest skrzyżowanie. Skręcanie na nim w lewo i jest górka ze ścieżką która prowadzi w prawo i górka która prowadzi prosto. Osobiście polecam tą pierwszą ścieżke, wjedziecie na fajne górki z których rozciąga się piękny widok. Moja ulbiona trasa na niedziele. Troszkę niebiezpieczna, ale jak masz dobry rower to będzie OK. Scieżka prowadzi prosto do Stalowej.


Ciekawostka:

Na tej trasie jest zrobiona prymitywna skocznia narciarska. Jednak przestrzegam was przed skakaniem na niej bo można sobie coś złamać.

2. Na rower narty, sanki

Dojazd:

Od ulicy Przemysłowej. Koło stacji benzynowej. Przechodzicie przez tory i pojawia wam się mała dróżka. Są tam fajne górki, pozostałości po jakimś ogrodzeniu i fajny zjazd. W zimie można śmiało pośmigać na nartach i sankach. A górka jest bezpieczniejsza od tych wszystkich na pierwszej trasie.
Na tą trasę można dojechać również od strony os. Piaski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 12:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2010r. 22:41  
Cytuj
Zjeździłem rowerem cały ten las wokół huty i dalej, ale o tej skoczni to pierwszy raz słyszę.

Każda kobieta jest piękna, bowiem nawet chwast na pustyni jest kwiatem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 11:20  
Cytuj
Ja na niej byłam kilka razy - raz rowerem zjechałam i dziękuję. Ale sankami co innego, tylko trzeba być przygotowanym na kaskaderskie wywrotki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 13:08  
Cytuj
Kiedyś (od strony Piasków) w lesie była jakaś strzelnica, bunkry, wagony i jeszcze coś tylko za cholerę nie wiem jak tam dojechać teraz :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 14:44  
Cytuj
Dojazd bardzo łatwy, droga praktycznie sama prowadzi, dawno mnie tam nie było, ale wagonu (nie wagonów umiech) to już tam chyba nie ma. Bunkier też jest tylko jeden - nieco schowane w ziemię betonowe pomieszczenie o wymiarach 2x2 i to wszystko. Ale tereny ładne, można pojeździć dla relaksu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »