NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
nowy kebab gdzie?,
~~mysia_pysia
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 16:42  
Cytuj
slyszalam ze jest jakis nowy kebab w miescie? wiecie moze gdzie? jakis nr tel? (nie chodzi mi o ten na wojska polskiego)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 16:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~citizen
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 10:13  
Cytuj
Najlepszy kebab jaki do tej pory jadlem byl serwowany w tureckiej knajpie w Neapolu a te wszystkie nasze kebaby nie maja nic smakowo, wspolnego z orginalem.

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 10:46  
Cytuj
nowy kebab jest na poniatowskiego obok kościoła na os.poreby obok bloku poniatowskiego 43 sa tam tanie i bardzo duze i bardzo smaczne kebaby polecam tylko wyzucajcie papiery do kosza a niezucacie byle gdzie jak w murzynskiej dzielnicy w paryzu

 
 
 
 
~~kebab
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 10:51  
Cytuj
Nowo Otwarty Kebab osiedle Poręby ul. Poniatowskiego 45B (wejście od strony kościoła) ten kościołek tzw iglo umiech Sam tam jeszcze nie jadłem ale kolega mówił że nawet dobre tam są. Na wojska polskiego nie polecam kebaba na dół dają pełno surówki a góra samo mięso. Jest jeszcze kebab na edukacji w samym środku. I gyros na hali przyznam że nawet smaczny. A najlepszy kebab to jadłem na rynku w Krakowie.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 17:28  
Cytuj
niezły pomysł na reklamę, ale cóż? do tego tureckiego z WP jest im baaaaaaaaaardzo daleko, mimo chwalebnych uwag powyżej.

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~niezadowolony
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 17:30  
Cytuj
z tym na WP sie wycwanili ... wczesniej maly (za 5zl) byl jak teraz duzy za (7zl)

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 17:30  
Cytuj
ludzie jak jeta na poniatowskiego te kababy od tyj baby to se papierki do kosza wyżućta!!!!!!!!

 
 
 
 
~~b0lec
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 18:11  
Cytuj
tak jak ktoś wyżej napisał napieprzy kebab i tortilla TO tylko W Neapolu (Włochy) przy placu galibardiigood

 
 
 
 
~~lasagne
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Nowo Otwarty Kebab osiedle Poręby ul. Poniatowskiego 45B (wejście od strony kościoła) ten kościołek tzw iglo umiech Sam tam jeszcze nie jadłem ale kolega mówił że nawet dobre tam są. Na wojska polskiego nie polecam kebaba na dół dają pełno surówki a góra samo mięso. Jest jeszcze kebab na edukacji w samym środku. I gyros na hali przyznam że nawet smaczny. A najlepszy kebab to jadłem na rynku w Krakowie.


jak piszesz że na hali gyros jest spoko, to lepiej nie pisz nigdy na tym forum - kawałki żylastego kurczaka w środku porażka, u turka już jest lipa na początku było ok wielkość i smak, ale ten smak już stał się nudny, monotonny...a kebab mniejszy - nie tęsknicie za krajem ? umiech

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 18:58  
Cytuj
Ja już na WP nigdy nie kupię.Kiedyś porcje były konkretne a teraz niech sami sobie jedzą.A po święcie zobaczę co tam dają na Poniatowskiego.

 
 
 
 
~~kebab
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 19:52  
Cytuj
[/cytat]jak piszesz że na hali gyros jest spoko, to lepiej nie pisz nigdy na tym forum - kawałki żylastego kurczaka w środku porażka, u turka już jest lipa na początku było ok wielkość i smak, ale ten smak już stał się nudny, monotonny...a kebab mniejszy - nie tęsknicie za krajem ? umiech[/cytat]

Każdy może pisać na tym forum kiedy chce i ile chce żyjemy w demokratycznym państwie a może nie wiesz o tym jutro 11 listopada święto Narodowe przydało by się żebyś trochę historii przyswoił. Jednemu smakuje kebab na Wojska Polskiego innym na Porębach a innym gyros na Hali każdy ma swoje zdanie. Jak wcześniej napisałem jadłem najlepszy kebab w Krakowie a w Stalowej mamy do wyboru to co mamy. Mi tam gyros z hali smakuje i jest to moje osobiste zdanie a każdy takie posiada tak jak ty i inni piszący na tym forum. Nikt cie nie zmusza żebyś tam jadał. W Stalowej ludzie chcą zarobić jak mogą dać mniej albo gorszej jakości tak robią a my to później jemy. Ale nie pomyśleli że jak dadzą porcje przykładowo za 10zł smaczną, dużą, różne rodzaje sosów każdy sobie bierze ile chce i jakie chce, różne mięsa do wyboru to na pewno więcej się ludzi skusi. Bo co z tego że oni będą teraz mieć na Wojska Polskiego klientów cały dzień jak za jakiś czas ludzie nie będą tam chodzić. Ja z tamtąd już parę razy jadłem i zrezygnowałem jak dostałem na dole pełno surówki a na górze parę kawałeczków mięsa polane mała ilością sosu. W porównaniu z gyrosem na hali to wole na hali kupić (każdy ma swoje zdanie). Musze spróbować kebaby z Poręb i Edukacji wtedy się wypowiem coś więcej.

 
 
 
 
~~HIHIHI
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 20:29  
Cytuj
NAJLEPSZE SA KASZTANY NA PLACU PIGALgood

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 08:33  
Cytuj
tak bolec,albo panina z duszonym miesem i warzywami i na wierzchu jajko sadzone,mniam!dowozili to na kampanie jak sie za.ier.alalo przy zbiorze pomidorow...

 
 
 
 
~~citizen
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
tak jak ktoś wyżej napisał napieprzy kebab i tortilla TO tylko W Neapolu (Włochy) przy placu galibardiigood


hehe no wlasnie o tym kebabie pisalem przy Placu Garibaldi

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 13:01  
Cytuj
najlepsze kebaby i cala kuchnia turecka jest tylko i jedynie na Poseidon Avenue w Limassol umiech

 
 
 
 
~~b0lec
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 21:00  
Cytuj
kto jeździł to jeździł na pomidory ja jeżdżę zwiedzać:zły: ;]

 
 
 
 
~~mądrysia
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 22:50  
Cytuj
najlepszy jest w Galerii Krakowskiej...

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 00:42  
Cytuj
CYTAT
Najlepszy kebab jaki do tej pory jadlem byl serwowany w tureckiej knajpie w Neapolu a te wszystkie nasze kebaby nie maja nic smakowo, wspolnego z orginalem.



Może czasem warto spróbować, bo nie wiesz jaki jest ten nowy, ale zakładasz że to podróba i na pewno jest gorszy od tego w Neapolu..............nie wiem

 
 
 
 
~~nowy
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 14:19  
Cytuj
Jest takie powiedzenie:"Jescze sie taki nie urodził co by wszysktim dogodził".Pozdro.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 14:58  
Cytuj
I takie: "Gdyby kózka nie skakała toby stała lub leżała" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Łukaniu
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 16:40  
Cytuj
Całkiem niezły ten kebab koło kościoła na poniatowskiego. Duży, smaczny i w przystępnej cenie, jedynie co to sosy mogli by robić własne bo te wyciskane, gotowe to czuć że sztuczne.

 
 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 16:59  
Cytuj
a czym czuć plastikiem?

 
 
 
 
~~nowy
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
I takie: \"Gdyby kózka nie skakała toby stała lub leżała\" umiech



I jeszcze takie:"powiedział co wiedział"Yo!

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 23:32  
Cytuj
Teraz to już proponuję zmianę tematu na: Nowy kebab - powiedzenia ludowe!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Lidka
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 13:51  
Cytuj
Jaki kebab. W stalowej nie ma kebaba

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »