NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Pizza w 15 minut, ...a nie w godzine
~~Tomy
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 08:27  
Cytuj
To ja trochę posłodzę jednej pizzeri. Chodzi o Reset. Zamawiałem ost. tam pizzę, czekałem już prawie 1 godz. i zadzwoniłem z pytaniem, skąd ta zwłoka. Pani mnie bardzo przeprosiła, wyjaśniła (źle zapisała adres) i za chwilę był a chłopak z pizzą. On również bardzo przeprosił i za długie czekanie dostałem 2 piwa od nich. Pizza była ciepła, obsługa bardzo miła no i jeszcze ta rekompensata. Byłem pozytywnie zdziwiony. Zwłaszcza, że wcześniej zamawiałem pizzę z innego lokalu (jednego ze starszych w mieście), pizzę dostałem również po godzinie, a chłopak, który ją dostarczał był wyjątkowo opryskliwy. Kiedy rozmawiałem o tym ze znajomymi, potwierdzili, że ten chłopak ma taki sposób rozmowy z klientem (łatwo go było rozpoznać bo był "okolczykowany"), a słowa "proszę" i "dziękuję" były chyba mu obce.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 08:27  
Cytuj

 
 
 
 
~~Morales
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 14:19  
Cytuj
Ja chciałem wypróbowac na dowóz pizzę z Al Padrino. Za kadym razem jak dzwonie to słyszę że samochód popsuty.

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 14:27  
Cytuj
To ja z tego miejsca chciałbym pozdrowić moją babcię Helenkę. Jej obiadki są super i nie trzeba długo czekać! Babciu, kocham Cię cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2008r. 17:11  
Cytuj
a babcia tez dowozi w 15 minut?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Al Padrino
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 02:19  
Cytuj
samochod juz jest i bedzie sprawny bo jest nowy z salonu takze zapraszamy!umiech

 
 
 
 
~~Wikcia
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 13:08  
Cytuj
Z Alpadrino tylko na dowóz bo na miejscu nie polecam z powodu przebywającego tam towarzystwa.

 
 
 
 
~~grzmasny
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 13:14  
Cytuj
Najlepiej na dowoz sprawdza sie Reset

 
 
 
 
~~Olin
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 13:28  
Cytuj
Wszędzie jest syf albo jak na świetlicy w kołchozie w tych pizzeriach. Najlepiej zamówić do domu, ale wtedy może byc zimna.
Pizza w 15 minut to jest niemożliwe. Skąd sie weźmie upieczona i dowieziona w ciągu 15 minut. Chyba że ktoś lubi surową.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 13:52  
Cytuj
najlepsze domowe jedzonko pierozki schaboszczak itp oka pizza to tylko we wloszechgood w stalowce tzw podrobki :szok:guma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sprytny
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 11:09  
Cytuj
NAJLEPSZA PIZZA W MIEŚCIE I ŚWIECIE
0,5 kg mąki,njlepszy typ 450
kostka drożdzy
1 jajko
2 łyżki oleju(lub oliwy z oliwek)
sól do smaku
woda do wyrobienia ciasta(lekko ciepła)
Tajemnicą wszystkich pizzeri jest to że im dłużej urabiamy ciasto tym jest smaczniejsze ja urabiam około 2 godziny z przerwami(niebo w ustach przy jedzeniu)
ciasto posmarowac sosem pomidorowym i do pieca na 10 min na 200 stop. potem na góre troche ztratego sera i reszta wedle uznania(pieczrki szynka itp.) na to przyprawa ziołowa do pizzy prymat i ser i to do pieca na 5 min ,150 stop. polewamy sosem czosnkowym(jogurt naturallny z drobno zmielonym czosnkiem)dostępne w sklepach gotowe,ketchup
I zajadam sie taką pizzą że Włosi mogą sobie swoje pizzy w buty wsadzić ten ich syf nie wspomne o naszych w pizzeriach robionych na ilośc

pozdrowionka

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 11:26  
Cytuj
Zależy jaka ta kostka drożdży, bo jak dasz za dużo to też Ci wyjdzie syf. I generalnie drożdże najlepiej "przepchać" przez sitko to się równomiernie rozłożą i nie trzeba aż tyle gnieść.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 11:34  
Cytuj
No ale z drożdżami nie chodzi o to, żeby po prostu ciasto było dobrze wyrośnięte? Jak robiłem pizze (lepsza od sprytnego jezyk) to gniotło się 20 min i kładło się na tyle samo i później znowu się gniotło i odkładało - ogólnie taka sytuacja powtarzała się 3 razy - żeby ciasto było dobrze wyrośnięte u pulchniutkiejezyk I ogólnie było bardzo pyszna smiech2 tylko za długo troszkę trzymałem w piecu jezyk (jakąś minute albo dwie) i troszeczkę ciasto zrobiło się przypieczone umiech każda pizza może być dobra (chodzi o przepisy) ale najważniejszy jest kucharz umiech good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sprytny
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 11:58  
Cytuj
Nie zgodze sie ze przepis jest najważniejszy lecz jakośc mąki a co do drożdzy to ja wkruszam do ciasta i potem trzeba je urobic, we Włoszech najlepsze pizzerie(najdroższe)mają maszyny do urabiania ciasta i to ciasto w nich sie wałkuje kilka a nawet kilka naście godziń a taka pizza wtedy kosztuje bo maszyna pracuje prąd ciągnie a ciasto jest tak proste jak wyżej napisałem tylko struktura ciasta drożdzowego jest taka ze im dłużej i dokładniej wyrobisz tym jest lepsze spróbujcie kiedyś pączki lub ktoś z waszej rodziny co robi niech pomiesza 3 razy dłużej i dokładniej ciasto(niebo w ustach)
Właśnie ujawniam wam tajemnice luksusowych piekarni,pizzeri itp. odnośnie oczywiście ciast drożdzowych
pozdrowionkaok

 
 
 
 
~~smakosz
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 02:34  
Cytuj
najszybsza pizza w stalowej-bez watpienia AVANTII

 
 
 
 
~~kicia
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 13:44  
Cytuj
Zdecydownie odradzam Avanti. Nieprzyjemna obsługa, długie oczekiwanie na pizze i ogólnie totaklna olewka klienta

 
 
 
 
~~jasia
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:59  
Cytuj
uwazam ( pracowalam w pizzeri) ze im dluzej sie czeka na pizze tym wiekszy jest na nia popyt a co za tym idzie ze tym jest lepsza i czesciej zamawiana . ja osobiscie wole pizze z osemki i z quatro . i choc czasami czeka sie godzine to niezamienilabym ja na pizze z resetu np. a jak sie neichce czaekac zawsze mozna isc do pizzeri na miejscu jest troszke szybciej.

 
 
 
 
~~jasia
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:00  
Cytuj
uwazam ( pracowalam w pizzeri) ze im dluzej sie czeka na pizze tym wiekszy jest na nia popyt a co za tym idzie ze tym jest lepsza i czesciej zamawiana . ja osobiscie wole pizze z osemki i z quatro . i choc czasami czeka sie godzine to niezamienilabym ja na pizze z resetu np. a jak sie neichce czaekac zawsze mozna isc do pizzeri na miejscu jest troszke szybciej.

 
 
 
 
~~ilonka
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 21:13  
Cytuj
Koleś z kropką pod okem z Alpadrino naciągnął mnie na kasę. Mialo kosztować 15 zeta a wołał 20.
Na dodatek burczał cś pod nosem.
Przedostatnio był inny przyjemny kolo. Nie wiecie czy już zawsze jeździ ten typ?

 
 
 
 
~~patiiii
ff
Wysłany: 12 Gru 2008r. 01:29  
Cytuj
mlotekNajmilsi dostawcy jedzenia?? Stawiam na Diabloumiech.
A najszybsi?? Stawiam na rustice umiech A waszym zdaniem ???good

 
 
 
 
~~burek
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 11:10  
Cytuj
Najgorszy typ z Al Padrino, najlepszy z diablo

 
 
 
 
~~leszek
ff
Wysłany: 14 Gru 2008r. 16:01  
Cytuj
z AlPADRINO spoko koleszka

 
 
 
 
~~Darooo
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 00:12  
Cytuj
a najwieksi wariaci na drodze ?? moim zdaniem quattro!!

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2008r. 00:15  
Cytuj
te świrus a cos myslal inaczej....konkurencja jak nic..

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~włoch
ff
Wysłany: 16 Gru 2008r. 15:59  
Cytuj
A tak w nawiasie to nie ma dobrej pizzy w stw ;/

 
 
 
 
~~Norbert
ff
Wysłany: 17 Gru 2008r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Z Alpadrino tylko na dowóz bo na miejscu nie polecam z powodu przebywającego tam towarzystwa.


Ja również tam nie chodzę. Jest to najgorsze miejsce z pizzą w Stalówce. Sama pizza nie najgorsza ale otoczenie samych chamskich łysoli mi nie odpowiada. Kiedyś tam było inaczej ale teraz strach tam pójść z panną

 
 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »