NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
czy to prawda o sepsie?,
~~ada
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 14:29  
Cytuj
dziewczynki z szkoly nr 3 maja sepse :szok:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 14:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~Agnieszka
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 17:10  
Cytuj
ada - dlaczego siejesz panikę czy chcesz żeby lekcji niebyło

 
 
 
 
~~jola
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 20:26  
Cytuj
Nikt nic nie sieje tylko aż huczy w szkole sama jestem bardzo ciekawa czy to prawda???????

 
 
 
 
~~Strapiony
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 21:56  
Cytuj
O sepsie nic nie słychać za to powinni coś zrobić ze śliskimi jak szklanka posadzkami i schodami w tej szkole!Nie tak dawno karetka zabrała ucznia po upadku na posadzkę a dziś też coś się działo,bo karetka zabrała jakiegoś ucznia podobno z wybitymi na posadce zębami.neutralny

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 22:06  
Cytuj
Też dotarła do mnie wiadomość że dwoje uczniów z tej szkoły zachorowało na sepse

 
 
 
 
~~wer
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 22:09  
Cytuj
Już jest,rozglądnijcie się.:wśceikły:

 
 
 
 
~~Lena
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 22:09  
Cytuj
Zdaje się ,że na przerwach powinni pełnić dyżury nauczyciele?!W ogóle nad bezpieczeństwem dzieci powinni czuwać nauczyciele,czyż nie?W ogóle bieganie po korytarzach powinno być w każdej szkole zabronione.Niech coś wreszcie z tymi posadzkami zrobią bo dojdzie do nieszczęścia.

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 22:41  
Cytuj
hmm a co ma bieganie do sepsy ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anna
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 22:49  
Cytuj
Ludzie czytajcie dokładnie ten temat dotyczy sepsy ,jeżeli nie podobają się Wam posadzki prosze zwrócić się do dyrektora szkoły

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 22:59  
Cytuj
Przepraszam, ze wypowiadam sie w tym temacie, ale przedwczoraj byla katastrofa w elektrowni jadrowej na ukrainie kupowalo sie plyn lugola, wczoraj upadal bank z zubrem i trzeba bylo wyplacac pieniadze, a dzis sepsa jest dokladnie gdzie? Przepraszam za takie podstawowe pytania, ale nie wiem skad zabrac dzieci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 16:37  
Cytuj
Lena, to w takim razie rozmawiaj z dyrektorem o tych posadzkach. co nam z tego ze ty powiesz ze sa posadzki slizgie i cos trzeba z tym zrobic?????

ZROB COS!!!!

 
 
 
 
~~zuzia
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 16:51  
Cytuj
CYTAT
dziewczynki z szkoly nr 3 maja sepse :szok:



ty nasz trypla!smiech2

 
 
 
 
~~gracja
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Nikt nic nie sieje tylko aż huczy w szkole sama jestem bardzo ciekawa czy to prawda???????



a czy prawdą jest ze Kopernik była KOBIETĄ?????????nie wiem

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
O sepsie nic nie słychać za to powinni coś zrobić ze śliskimi jak szklanka posadzkami i schodami w tej szkole!Nie tak dawno karetka zabrała ucznia po upadku na posadzkę a dziś też coś się działo,bo karetka zabrała jakiegoś ucznia podobno z wybitymi na posadce zębami.neutralny
Jak możesz siedzieć spokojnie skoro WIESZ napewno co sie dzieje w tej szkole trzeba coś zrobić a nie patrzeć codziennie jak kogoś karetka zabiera??

 
 
 
 
~~Fallon
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 17:17  
Cytuj
Nie tak dawno karetka zabrała ucznia po upadku na posadzkę a dziś też coś się działo,bo karetka zabrała jakiegoś ucznia podobno z wybitymi na posadce zębami.:--

zęby miał ten chłopiec tylko główka sie mu rozpękła na pól bo nauczycielka ze schodów go zepchła jak z dziećmi sie w ganianego bawiłąsmiech2

 
 
 
 
~~renia 102
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 17:23  
Cytuj
LIGA KOCHA!LIGA RADZI!LIGA NIGDY CIE NIE ZDRADZI!!!!!wy też macie sepse kaflary zafajdane

 
 
 
 
~~gabi
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 17:34  
Cytuj
a ja wam kobity powiem że mój Artek chodzi do 2 "C" i na objady i dzisiaj zjadł w szkole i takiej zajebistej sraki dostał że ma dupe czerwoną jak orangutan!!!nie wiem co robić!!stosuje okład z sody kałstycznej bo tak w googlach wyczytałam we poradniku internetowej babci Józi POMÓŻCIE !!!!dziewszyny!!!mnie i ARTKOWI!!!!

ps.tak go boli ta dupsko!!!!

 
 
 
 
~~>>>>>>>
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 20:32  
Cytuj
Zmiatajcie stąd świry!!!

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 21:13  
Cytuj
Myślałam że są tu ludzie na poziomie ale jak czytam niektóre wypowiedzi to plakać się chce

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 07:54  
Cytuj
Gabi - żeby Ci tak pitucha spuchła, żebyś nie mogła na niej usiąść. Głupia jesteś jak ten orangutan jezyk

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »