NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
W 2012 roku będzie koniec świata! ,
~~Królowa
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 20:05  
Cytuj
W 2012 roku będzie koniec świata! Daje se rękę uciąć!!! Zobaczcie jak świetnie sprawdzają się teorie Majów. Miało nastąpić globalne ocieplenie przed wielką katastrofą, miała być zero aktywność słoneczna? Jest. Ludzie, to ja już alarm ogłaszam! Jak teraz Słońce wybuchnie, to padnie cały system elektryczny na świecie, a dodatkowo eksplozja wywoła zmiany pola magnetycznego i zmiany biegunów Ziemi, co wywoła uwaga... poruszanie się swobodnie kontynentów, co spowoduje potężne fale tsunami. Kto się z tym nie zgadza, niech pisze pod spodem. Pozdrawia Królowa. ------------------------ http://prawdziwakrolowa.bloog.pl/

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 20:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~Avil
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 20:59  
Cytuj
i dobrze mam dosyc Polakow z ktorymi nei da sie pogadać , dosyc urzedow zasranych i instytucjii od Policjii po Koscioły ... niech to wszystko trafi szlag umiech

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 21:14  
Cytuj
a moze masz dosc siebie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
i dobrze mam dosyc Polakow z ktorymi nei da sie pogadać , dosyc urzedow zasranych i instytucjii od Policjii po Koscioły ... niech to wszystko trafi szlag uśmeich




Kompleksy wieku sredniego ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 22:49  
Cytuj
To jakaś nowa forma terapii dla psycholi? Dali im komputery z Internetem w psychiatryku zdziwiony

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 09:19  
Cytuj
Co to ma być?
Kto ci takich głupot naopowiadał.
Może i kończy się kalendarz Majów ale to nie powód do tego aby siać panikę i defetyzm w sprawie"KOŃCA ŚWIATA"
Zero wyobraźnie, zero myślenia tylko przedruki i przytaczanie innych to twoje motto.

 
 
 
 
~~Agnieszka
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 20:16  
Cytuj
Dodajcie do siebie zmiany pól magnetycznych i precesje, a wynikiem będzie kolosalny kataklizm, o którym mówili od początku. W powiązania pomiędzy latami 2012 n.e. I 9792 p.n.e. Nie ma, co wątpić. Jeśli w dalszym ciągu będziemy lekceważyć te odkrycia, wszyscy zginiemy. Dzwony powinny bić na alarm na całym świecie ! To wydarzenie będzie porównywalne z eksplozją 10 000 bomb atomowych naraz. Cale kontynenty przestaną istnieć. Miliardy ludzi zgina. Będzie to największa tragedia na świecie od czasów biblijnego potopu. Mówię wyraźnie: jeżeli ludzkość nie przyjmie szybko do wiadomości znaczenia tej daty, sama sobie zgotuje śmierć. Manuskrypty sprzed wielu stuleci potwierdzają, co następuje:

1. Obliczenia Majów i Egipcjan są takie same.
2. Zarówno Majowie, jak i Egipcjanie niezależnie ustalili z wielka precyzja datę końca świata.
3. Egipcjanie i Majowie musieli dysponować znakomitym kalendarzem, by dokonywać swoich obliczeń. Proroctwo Oriona na rok 2012 http://www.orion2012.pl/patrick_geryl

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
W 2012 roku będzie koniec świata! Daje se rękę uciąć!!! Zobaczcie jak świetnie sprawdzają się teorie Majów. Miało nastąpić globalne ocieplenie przed wielką katastrofą, miała być zero aktywność słoneczna? Jest. Ludzie, to ja już alarm ogłaszam! Jak teraz Słońce wybuchnie, to padnie cały system elektryczny na świecie, a dodatkowo eksplozja wywoła zmiany pola magnetycznego i zmiany biegunów Ziemi, co wywoła uwaga... poruszanie się swobodnie kontynentów, co spowoduje potężne fale tsunami. Kto się z tym nie zgadza, niech pisze pod spodem. Pozdrawia Królowa. ------------------------ http://prawdziwakrolowa.bloog.pl/


Fajnie. I co poza tym? W domu wszyscy zdrowi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 20:26  
Cytuj
Oczywiscie ze bedzie koniec swiata przeciez mamy wtedy Euro..;/i skompromitujemy sie przed calym swiatem bo z niczym oczywiscie nie zdazymy.A w najlepszym wypadku (chociaz nie wiem czy taki najlepszy) odbiora go nam i dadzam komu innemuumiech)ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jacek placek
ff
Wysłany: 16 Marz 2009r. 20:34  
Cytuj
//moderator: nie zaniżaj poziomu

 
 
 
 
~~ogladacz tvn\'u
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 02:56  
Cytuj
CYTAT
Daje se rękę uciąć!!!

Poczekaj, kupię sobie siekierę i wpadnę za 3 lata - tylko podaj adres proszę smiech2

 
 
 
 
~~znudzony
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 07:36  
Cytuj
hej skoro ma byc koniec swiata w 2012 to w przeddzien konca oddaj mi swoj majatek,Tobie i tak sie nieprzydaumiechskoro tak w to wierzysz to dawaj jutro w cleopatrze spisujemy umoweumiechgood

 
 
 
 
~~lisek
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 07:55  
Cytuj
Hej znudzony po huj Ci jej majątek jak ma byc koniecumiech)))good

 
 
 
 
~~oh yea
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
i dobrze mam dosyc Polakow z ktorymi nei da sie pogadać , dosyc urzedow zasranych i instytucjii od Policjii po Koscioły ... niech to wszystko trafi szlag umiech

Czep się swoich ziomków a od Polaków wara potluczonyzaklopotany

 
 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
i dobrze mam dosyc Polakow z ktorymi nei da sie pogadać , dosyc urzedow zasranych i instytucjii od Policjii po Koscioły ... niech to wszystko trafi szlag umiech


A kogo to obchodzi.
Jeżeli ci chociaż ulżyło, to OK.
Jeśli nie spróbój jeszcze raz albo zmień terapię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~N.P.
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 22:25  
Cytuj
CYTAT

A kogo to obchodzi.
Jeżeli ci chociaż ulżyło, to OK.
Jeśli nie spróbój jeszcze raz albo zmień terapię.


1.) odpusc sobie te niemczyzne;
2.) postaraj sie nie robic ortografow rodem z podstawowki w postach dostepnych publicznie;
3.) jestes nudnym nabijaczem postow;
4.) xyve + avatar masz pedalskie;

gratuluje caloksztaltu...

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 22:31  
Cytuj
.....jejku.....dopiero w 2012placze ..... a czemu kurka nie w piątek???? Nie mam planów na weekend !!!!! A to peszek !cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 22:53  
Cytuj
koniec świata to będzie jak jutro 3 koło będzie w dupkę i 1 termin egzaminu pofruuuuuuuunie w niepamięć heheh od razu kampania wrześniowa... taa dobry pomysł wrzesień, przynajmniej wakacje będą smiech2

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
koniec świata to będzie jak jutro 3 koło będzie w dupkę i 1 termin egzaminu pofruuuuuuuunie w niepamięć heheh od razu kampania wrześniowa... taa dobry pomysł wrzesień, przynajmniej wakacje będą smiech2


O.T. Kupiłeś już panie te butki SPD czy nie ? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:15  
Cytuj
hehe na razie fundusze nie pozwalały umiech musiałem zainwestować w oświetlenie na nocną zimową jazdę - (bozialarkaumiech, wymiana klocków w hamulcach, wymiana łańcucha i kasety umiech spd poczekają do lata hehe smiech2 pozdr!

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
hehe na razie fundusze nie pozwalały umiech musiałem zainwestować w oświetlenie na nocną zimową jazdę - (bozialarkaumiech, wymiana klocków w hamulcach, wymiana łańcucha i kasety umiech spd poczekają do lata hehe smiech2 pozdr!


Jak wyczaję gdzieś jakieś ok fajne a nie drogie butki, to dam Ci znać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A kogo to obchodzi.
Jeżeli ci chociaż ulżyło, to OK.
Jeśli nie spróbój jeszcze raz albo zmień terapię.


1.) odpusc sobie te niemczyzne;

Co to jest niemczyzne - napisz w języku potocznym.

2.) postaraj sie nie robic ortografow rodem z podstawowki w postach dostepnych publicznie;

Postaram sie z podstawowki

3.) jestes nudnym nabijaczem postow;

a co cię to obchodzi - a ty jetseś wesołym nikim.

4.) xyve + avatar masz pedalskie;

może i pedalskie. a twoje kojarzy mi się ... nie będę pisał bo moder wytnie. Domyśl się,

gratuluje caloksztaltu...


Ja tobie też ... ciekawe posty masz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2009r. 23:33  
Cytuj
CYTAT
[
Jak wyczaję gdzieś jakieś ok fajne a nie drogie butki, to dam Ci znać umiech


jak będzie okazja to może i się skusze umiech ale kurde nowy rok, wiosna i ceny sprzętu już w dół raczej nie pójdą .. do jesieni smiech2 i tak będę się rozglądał bo już czas przesiąść sie z nosków na coś bardziej zaawansowanego umiech pozdr!

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~znudzony
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Hej znudzony po huj Ci jej majątek jak ma byc koniecumiech)))good

Ona wierzy w koniec swiata to jej sie nieprzyda ja niewierze to mi sie przydaumiech)chytry

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 08:33  
Cytuj
To trzeba wybudować więcej kościołów!! Najlepiej jeden przy drugim, to zatrzymają falę tsunami umiech
CYTAT
Może i kończy się kalendarz Majów...

skończy się kalendarz Majów, zacznie się kalendarz Czerwców jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »