NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
nasza-klasa... drugą fotką?,
~~henryk
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 01:21  
Cytuj
od dluzszego czasu mnie to zastanawia caly czas i mysle ze serwis nasza klasa robi sie druga fotka kazdy dodaje jak najlepsze zdjecia oraz wieksza czesc uzytkownikow idzie na ilosc aby miec jak najwiecej znajomych! dla mnie to jest zenada ten portal i jeszcze konta fikcyjne typu: milosnicy adama malysa

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 01:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 01:34  
Cytuj
lol, dopiero co sie zorientowales?!

Ten portal sluzy temu czemu sluza zjazdy klasowe po 40 latach. Chodzi o to zeby pokazac wrednym pajacom jak ci sie powodzi w zyciu, ze masz duzy dom, szybka fure i petkna laske, jakbys chcial z kims utrzymywac kontakt to pewnie utrzymujesz w prawdziwym zyciu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Heniek
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 01:45  
Cytuj
CYTAT
lol, dopiero co sie zorientowales?!

Ten portal sluzy temu czemu sluza zjazdy klasowe po 40 latach. Chodzi o to zeby pokazac wrednym pajacom jak ci sie powodzi w zyciu, ze masz duzy dom, szybka fure i petkna laske, jakbys chcial z kims utrzymywac kontakt to pewnie utrzymujesz w prawdziwym zyciu.


zgadza się jeszcze ten portal na początku był prowadzony w miarę, ale teraz to jest tego typu "Co to ja nie jestem i jaki to ***** ze mnie gość"

Powód edycji:
Wulgaryzmy


//peterek


 
 
 
 
~~Heniek
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 01:45  
Cytuj
CYTAT
lol, dopiero co sie zorientowales?!

Ten portal sluzy temu czemu sluza zjazdy klasowe po 40 latach. Chodzi o to zeby pokazac wrednym pajacom jak ci sie powodzi w zyciu, ze masz duzy dom, szybka fure i petkna laske, jakbys chcial z kims utrzymywac kontakt to pewnie utrzymujesz w prawdziwym zyciu.


zgadza się jeszcze ten portal na początku był prowadzony w miarę, ale teraz to jest tego typu "Co to ja nie jestem i jaki to Zajebisty ze mnie gość"

 
 
 
 
~~Racja
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 02:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
lol, dopiero co sie zorientowales?!

Ten portal sluzy temu czemu sluza zjazdy klasowe po 40 latach. Chodzi o to zeby pokazac wrednym pajacom jak ci sie powodzi w zyciu, ze masz duzy dom, szybka fure i petkna laske, jakbys chcial z kims utrzymywac kontakt to pewnie utrzymujesz w prawdziwym zyciu.


zgadza się jeszcze ten portal na początku był prowadzony w miarę, ale teraz to jest tego typu \"Co to ja nie jestem i jaki to ****** ze mnie gość\"



durny portal tyle z mojej strony!

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 03:11  
Cytuj
Takiego portalu sie nie prowadzi 'merytorycznie', tresc tworza "lemingi" ktore sie tam rejestruja i wrzucaja foty z dziunia albo z fura. Dlatego im wiecej uzytkownikow, tym 'sredniej' sie robi - niewazne czy bylo zle czy dobrze. Tak samo taki portal ma pewien cykl zycia, tzn. podaza za moda i pewnego dnia stanie sie modne fotografowac z zakonnicami i takie foty sie tam pojawia - dzis akurat modne jest pochwalic sie ze masz taka laske albo taaaka bryke albo miales takie wakacje, oczywiscie poziom techniczny zdjec jest ponizej poziomu kultury politycznej prawdziwego - ale kto by sie przejmowal - w koncu widac te chawaje, albo w najgorszym wypadku mazury - kasa jest, czas leci...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 03:13  
Cytuj
No i co wynika z tego usredniania - ten portal nie jest zly, on poprostu wchlonal doszczetnie to czym my jestesy - my uzytkownicy i widac co z tego wyszlo - kupa - analogicznie grona, fotki itp. Od momentu kiedy na takim portalu fajnie miec konto bo nie ma tloku, do momentu kiedy jest tam taki burdel ze dla spokoju ducha trzeba miec konto - perpetum mobile portalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxxxx
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 08:47  
Cytuj
No i dobrze że są ludzie i chcą pokazać takie fotki i chwała im za to , w deszczowy dzień możesz pooglądać znajomych kolegów i kolerzanki ze szkolnej ławy , swoje miejscowości i okolice. Czy coś w tym złego komu to przeszkadza że ktoś podejmuje się tej roli i ma checi i pomysł myślę że powinniśmy wspierać tych ludzi i dziękować im że chcą coś robić dla drugiego a nie zniechęcać komu to dzisiaj na tym zależy żebyśmy nie mogli się kontaktować, jednoczyć. Nie pozwólmy by osoby pełne buntu zagoniły nas do czasu dawnego . Żyliśmy w ucisku spojrzen przetrwaliśmy to wszystko więc zmieniajmy swoje myślenie . Pozdrawiam państwa .

 
 
 
 
~~Misia
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 12:05  
Cytuj
Jedyny plus tego portalu to taki, że można dużo znajomych po latach spotkać, ja po podstawówce nie miałam kontaktu z większością osób, a teraz widzę jak niektórym się powodzi, albo jak upadli nisko

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 12:35  
Cytuj
temat do kosza... juz taki byl! i koniec!

 
 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 20:22  
Cytuj
Przenoszę do rozmów na każdy temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
lol, dopiero co sie zorientowales?!

Ten portal sluzy temu czemu sluza zjazdy klasowe po 40 latach. Chodzi o to zeby pokazac wrednym pajacom jak ci sie powodzi w zyciu, ze masz duzy dom, szybka fure i petkna laske, jakbys chcial z kims utrzymywac kontakt to pewnie utrzymujesz w prawdziwym zyciu.
A nie pomyslałeś,że ten portal służy przede wszystkimtemu aby móc nawiązać kontakt z koleżankami i kolegami których nie można było spotkać od czasu zakończenia szkoły!!!!Myślenie nie boli i ma przyszłość.Chwała tym którzy na coś tak genialnego wpadli i dali szanse na spotkania po latach.Zyczę zdrowia i modlitwy ozdrowie bo o rozum to już trochę póżno!!!!!:wśceikły:zakochanysmiech2good

 
 
 
 
~~misiek
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 21:15  
Cytuj
jak dla mnie portal pierwsza klasa

 
 
 
 
~~pławo
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 22:36  
Cytuj
a mnie nie ma na zadnej smiesznej klasie, bo kogo szanuje z bylych kolegów to mam z nimi kontakt, na reszte mam ****** i nie bede sie pucował z kimś kogo nie trawiecool

Powód edycji:
Wulgaryzmy


//peterek


 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 16:09  
Cytuj
co tu narzekac.

mam konto. nie mam fotki. nie mam zadnych ustawien ktore mi pokazuja kto dodal fotke czy kto komu napisal komentarz. mam znajomych z ktorymi urwal sie mi kontakt i jest OK.

co mnie interesuje kto komu co pisze pod zdjeciem, ale zamiast narzekac to poprostu wylacza sie to funkcje i po problemie.

pzd.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »