NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Nastroje przed swiateczne,
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 16:30  
Cytuj
co tam slychac przed swietamigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 16:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~:)))
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
co tam slychac przed swietamigood

juz powoli sie zaczyna ta swiateczna goraczka, a dopiero co bedzie za jakies 2-3 tygodnie oj az sie boje pomyslec umiech

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 17:23  
Cytuj
jak co roku zaczyna sie psychoza sprzatania i zakupow
z tych spostrzezen wnioskuje ze nikt nic przez caly rok nie kupuje i nie sprzatagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zaskar
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
jak co roku zaczyna sie psychoza sprzatania i zakupow
z tych spostrzezen wnioskuje ze nikt nic przez caly rok nie kupuje i nie sprzatagood


Z tej wypowiedzi można natomiast wnioskować, że niechętnie sięgamy po słownik ortografii oraz nałogowo wagarujemy, zaczynając już od podstawówki.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 17:35  
Cytuj
Z tej wypowiedzi można natomiast wnioskować, że niechętnie sięgamy po słownik ortografii oraz nałogowo wagarujemy, zaczynając już od podstawówki.[/cytat]
z twojej wnioskuje ze lubisz krytykowac , mieszkam w usa i odluczylem sie uzywac ęą , bo jak chce zrozumiec artykul i ma troche inteligencji to nie ma z tym problemu, jak wiem sa to tylko wymysly polakow ktorym obce jest slowo tolerancjagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zaskar
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 17:46  
Cytuj
CYTAT

z twojej wnioskuje ze lubisz krytykowac , mieszkam w usa i odluczylem sie uzywac ęą , bo jak chce zrozumiec artykul i ma troche inteligencji to nie ma z tym problemu, jak wiem sa to tylko wymysly polakow ktorym obce jest slowo tolerancjagood


Polskie "ogonki" nie mają tu znaczenia. Ortograf jest w tytule. Nie obchodzi mnie to, gdzie ktoś mieszka i jakie ma papierki legalizujące nieuctwo. Popełnianie błędów, nieużywanie dużych liter na początku zdania oraz niestosowanie znaków interpunkcyjnych (nie wspominając o temacie i poziomie wypowiedzi) świadczy o ignorancji bądź niskim poziomie intelektualnym. I jeszcze jedno - po co te wszystkie "uśmieszki"?

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 18:04  
Cytuj
czy naprawde nic innego umiesztylko osmieszac kogos , jest temat na ktory na pewno nic nie odpowiedziales , a jak chcesz pisac o ortografi to otworz nowy temat "polska ortografia"
teraz bez buzki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 18:05  
Cytuj
przepraszam za bledy "ortograficzne"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gospodyni domow
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 18:57  
Cytuj
A ja potrzebuję kogoś do posprzątania. Ale nie pań, które oczekują 8 zł za godzinę. Bo moim zdaniem to trochę za dużo dla "zwykłych" gospodyń domowych. Pracujemy oboje z mężem na normalnych posadach, z normalnymi pensjami. Przydałby się ktoś raz w tygodniu na kilka godzin. Rozmawiam z koleżankami i myślą podobnie. Taka Pani sprzątająca mogłaby mieć więceń zleceń, jeśli cenę dostosowałaby do warunków stalowowolskich. Ale im chyba zależy na szybkim zarobku.

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 19:15  
Cytuj
dobry pomysl niech teraz odezwie sie klasa robotnicza co na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 20:15  
Cytuj
Przenoszę do Rozmowy na każdy temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Agnieszka
ff
Wysłany: 16 Lis 2008r. 20:29  
Cytuj
Jezeli chodzi o sprzatanie mam bardzo fajna mloda dziewczyna,ktora raz na jakis czas pomaga mi w sprzataniu mojego mieszkania. Jest swietna place jej 10zl za godzine bo jest tego warta, swoja stawke miala 7zl ale pierwszym razem zaryzykowalam i okazalo sie ze jest bardzo dokladna i place jej 10zl.Warto czasami zaplacic te pare zl i miec czas dla siebie i dzicka.

 
 
 
 
~~Mikołaj
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 09:27  
Cytuj
Już niedługo się zacznie.

 
 
 
 
~~Mikołaj
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 09:27  
Cytuj
Już niedługo się zacznie.

 
 
 
 
~~swiateczny
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Już niedługo się zacznie.

zgadza sie niedlugo wszyscy to odczujemy

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »