NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Abrakebabra, Nowy kebab?
Posty: 1
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 21:00  
Cytuj
jak dzieci sie zachowujecieboks,z inteligencja u was tez niebardzo,a najlepszy jest w lublinie przy deptaku tez mrozonka zreszta jak wszedzie ale jak to "E" smakuje to mowie wam...ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 21:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
jak dzieci sie zachowujecieboks,z inteligencja u was tez niebardzo,a najlepszy jest w lublinie przy deptaku tez mrozonka zreszta jak wszedzie ale jak to \"E\" smakuje to mowie wam...ok


Mylisz się koleżanko,nie wszędzie jest "E"i nie wszędzie jest mrożonka.
To że Tobie "E" smakuje nie oznacza że innym też musi.

A Najgorsze jest to,że ludzi tarktuje się jak idiotów kupując gotowe mrożone g.... i pisząc w menu,że to baranina.

CYTAT
odp dla newlive ktorego kebaba prowadzisz w stalowej , bo jedziesz po abrze a morze sam masz taka ch... ze nikt do ciebie niechce przyjsc. pochwal sie....


Jak byś uważnie czytał,to od razu byś się domyślił.

Poza tym jak by było tak jak napisałeś,to by mnie już dawno na rynku nie było.

Ale jak chcesz wiedzieć to Ci odpoiwem co sprzedaję:

Świerze mięso najlepszej klasy(ale zapewne nie masz pojęcia co to są klasy mięsa bo sprzedajesz mrożonkę,więc po co miałbyś wiedzieć)przytowywane według tradycyjnych receptur w przystosowanym do tego zakładzie produkcyjnym z wdrożonym i wykonywanym systemem HACCP.



Nie dublujemy postów-p_p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 21:37  
Cytuj
Ja robię kebaba z psów i kotów.
I nikt się nie czai że to mięso pochodzi z psa czy kota tylko każdy wpierdziela myśląc że to baranina potluczony

Oczywiście polecam każdemu miłośnikowi mięsa :
Pajdę chleba ze smalcem + cebulasmiech2 smiech2 smiech2 smiech2 haha

Nie dublujemy postów-p_p

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 00:14  
Cytuj
hej newlive naprawde zachowujesz sie jak dziecko smarujesz po naprawde dobrym kebabie czemu nienapiszesz nazwy swojego pewnie nikt tam niechce chodzic. jadlem rowniez w lublinie i to jest to samo mieso warto podejsc zreszta nierobie reklamy sami sprawdzcie. a i kolego newlive naucz sie popraqwnie pisac po polsku bo az po oczach kole co ty wypisujesz ze swoimi bykami!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 08:14  
Cytuj
a co to mrozone znaczy gorsze??jezeli jest to baranina nie naszego pochodzenia to musi byc jakos dostarczona do Polski tak jak zamrozone owoce morza i wiele innych produktow.Jadlem duzo kebabow ale niestety w Stalówce nie doswiadczy baraniny moze abra to zmieni chetnie pojde i sprobuje pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
hej newlive naprawde zachowujesz sie jak dziecko smarujesz po naprawde dobrym kebabie czemu nienapiszesz nazwy swojego pewnie nikt tam niechce chodzic. jadlem rowniez w lublinie i to jest to samo mieso warto podejsc zreszta nierobie reklamy sami sprawdzcie. a i kolego newlive naucz sie popraqwnie pisac po polsku bo az po oczach kole co ty wypisujesz ze swoimi bykami!!!


Nie,po prostu nie lubię oszustów i autoreklamy,a co do ortografii to umarłemu się tylko nie przydarzy.
A to czy kebab jest dobry,czy nie ocenią to sami klienci.

I widać,że myślenie nie jest Twoją najmocniejszą stroną!

CYTAT

a co to mrozone znaczy gorsze??jezeli jest to baranina nie naszego pochodzenia to musi byc jakos dostarczona do Polski tak jak zamrozone owoce morza i wiele innych produktow.Jadlem duzo kebabow ale niestety w Stalówce nie doswiadczy baraniny moze abra to zmieni chetnie pojde i sprobuje pozdro



Według mnie mrożone jest gorsze niż świeże.A poza tym jeżeli ma to w sobie tonę konserwantów to już w ogóle "lipa".
Ale każdy sam decyduje,co chce jeść.

I to już mój ostatni komentarz w tej sprawie!

Nie dublujemy postów-p_p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 16:55  
Cytuj
jasne ze swieze to swieze i co do tego nie ma 2 zdan ale mrozone tez moze byc ok ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2010r. 21:39  
Cytuj
mrozone tez jest ok!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 10:28  
Cytuj
Bylem 2 razy i jakos nie udalo mi sie nic sprobowac!!! tydzien temu w niedziele zamkniete i wczoraj w sobote tez.Ludzie na poczatku dzialalnosci pozwalacie sobie na takie niedociagniecia? tmbardziej, ze na drzwiach sa godziny otwarcia! i zadnej wzmianki ze lokal bedzie nieczynny,troche malo profesionalne.Moze innym razem mi sie uda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 11:16  
Cytuj
Kolego pod pseudonimami "brylant, marecki i fox12" idz lepiej czosnek obierac bo reklamy to Ty na pewno zrobic nie potrafisz, ze o kebabie nie wspomne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 13:23  
Cytuj
Reklamy nie robie! Byłem zjadłem i mi smakowało! Chociaż jak dla mnie to troche mało sosu było i taki troche mdły. Co do godzin otwarcia to racja - koleś nie dba o to żeby było otwarte- też byłem wczoraj i było zamknięte i nawet żadnej wiadomości że będzie nieczynne! A TY Peters te swoje wypociny na temat innych użytkowników to lepiej zostaw dla siebie i sam idż czosnek obierać!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 15:51  
Cytuj
Najlepsze kebaby są na W.Pok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 17:00  
Cytuj
Kebaby wciągam kilogramami. Długo zajęło mi znalezienie w Warszawie kebsa porównywalnego do tego na Wojska Polskiego i znalazłem. W zasadzie, to Jelon znalazł. Amrit na pl. Wilsona lub Kebab Wiatrak na Wiatracznej. Wracając do tytułowej Abry - l.i.p.a. Miałem wątpliwą przyjemność wydania 14 złotych na ZIMNY kebab w tortilli. Mięso standard jak w większości tanich kebabów, które jadłem, da się zjeść, ale szału nie ma. Do WP nie ma porównania. Sos ostry smakuje jak majonez pomieszany z keczupem i jest go tyle co pies napłakał. Znawcy wiedzą, że dobry kebab czuje się jak wchodzi i jak wychodzi. Ja tego nie poczułem w żadną ze stron. Surówka bez smaku i to śmiesznie wyglądające nakładanie pojedynczych surowych warzyw... Chyba tyle. Humor poprawiła mała buła na WP.

ZP

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 17:59  
Cytuj
Kebabów nie jadam ale ta nazwa to porażka potluczony
abrekabebrabrebrkakabra - normalnie makabra...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 27 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2010r. 21:58  
Cytuj
hehehe Zamowilam z serem usłyszalam: lipa nie kupilem dziś sera, kobieta za mna zamowila zestaw z ryżem no i ryzu nie bylo latal do sklepu, następna zamówila w picie po 10 min usłyszalam ze pity nie ma wiec kobitka wzięla w bulce. ale mięsko okumiech tak raczej na poczatku kilijeteli nie zdobedzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 26 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2010r. 20:33  
Cytuj
Taki sobie ten kebab osobiscie wole przygotowywac sobie jedzenie w domu przynajmniej wiem co jemair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Bylem 2 razy i jakos nie udalo mi sie nic sprobowac!!! tydzien temu w niedziele zamkniete i wczoraj w sobote tez.Ludzie na poczatku dzialalnosci pozwalacie sobie na takie niedociagniecia? tmbardziej, ze na drzwiach sa godziny otwarcia! i zadnej wzmianki ze lokal bedzie nieczynny,troche malo profesionalne.Moze innym razem mi sie uda.



Ja tez do nich dzwonilem i sie nie dodzwonilem heh widac jak szanuja kilenta ? Co z tym kebabem jakie sa porcje i jaki ma smak poprawilo sie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
Kebaby wciągam kilogramami. Długo zajęło mi znalezienie w Warszawie kebsa porównywalnego do tego na Wojska Polskiego i znalazłem. W zasadzie, to Jelon znalazł. Amrit na pl. Wilsona lub Kebab Wiatrak na Wiatracznej. Wracając do tytułowej Abry - l.i.p.a. Miałem wątpliwą przyjemność wydania 14 złotych na ZIMNY kebab w tortilli. Mięso standard jak w większości tanich kebabów, które jadłem, da się zjeść, ale szału nie ma. Do WP nie ma porównania. Sos ostry smakuje jak majonez pomieszany z keczupem i jest go tyle co pies napłakał. Znawcy wiedzą, że dobry kebab czuje się jak wchodzi i jak wychodzi. Ja tego nie poczułem w żadną ze stron. Surówka bez smaku i to śmiesznie wyglądające nakładanie pojedynczych surowych warzyw... Chyba tyle. Humor poprawiła mała buła na WP.

ZP


Ja dodam ze w Polsce nie jadlem lepszego Kababa niz a Wawie na ul. Okopowej kolo Carefoura umiech Szczerze Polecam !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »