NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Abrakebabra, Nowy kebab?
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 19:51  
Cytuj
Witam mam pytanie.Ostanio na SM zobaczylem reklame nowo otwartego lokalu abraKebabra. Czy jest to lokal na licencji Abry z Irlandii?? czy tylko nazwa taka sama?? Z tego co pamietam jedzenie tam bylo zajebiste!!!
Ciekawi mnie czy to franczyza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 19:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 20:15  
Cytuj
Ostatnio zobaczyles? Ja widze ja bez przerwy.
Podobno na licencji ale jedzenie nieciekawe.
neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2010r. 09:10  
Cytuj
Lokal nowy- jedzonko pycha- skopiowane z Irlandii i udoskonalone własnymi smakami. Warto spróbować. Ja nie żałuję a wrecz będę częstym gościem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2010r. 10:15  
Cytuj
a gdzie dokładnie jest ten lokal ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2010r. 11:46  
Cytuj
troche podobne do irlandzkiej abry,choc smakiem nie gorsze,ale wkoncu ktos zrobil prawdziwego kebaba z baraniny i to jest to...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 02:09  
Cytuj
CYTAT
troche podobne do irlandzkiej abry,choc smakiem nie gorsze,ale wkoncu ktos zrobil prawdziwego kebaba z baraniny i to jest to...


Czy naprawdę myślisz ,że jest to baranina???czy tylko reklamujesz knajpę, bo na to wygląda.
SZkoda,że porcja mięsa jest jak "na lekarstwo".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 02:12  
Cytuj
CYTAT
troche podobne do irlandzkiej abry,choc smakiem nie gorsze,ale wkoncu ktos zrobil prawdziwego kebaba z baraniny i to jest to...

Ciekawe skąd tą baraninę sprowadzają??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
troche podobne do irlandzkiej abry,choc smakiem nie gorsze,ale wkoncu ktos zrobil prawdziwego kebaba z baraniny i to jest to...


Czy naprawdę myślisz ,że jest to baranina???czy tylko reklamujesz knajpę, bo na to wygląda.
SZkoda,że porcja mięsa jest jak \"na lekarstwo\".


Heh no wlasnie tego sie obawialem umiech Jak beda oszczedzac na miesie to nigdy nie beda miec klientow !!! W Wawie na Okopowej jest super Kebab naprawde polecam lepszego w Polsce nie jadlem !!! Porcja jest taka ze najadlem sie do syta !!! Cena ok 8 zl za kebab w bulce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zobaczyles? Ja widze ja bez przerwy.
Podobno na licencji ale jedzenie nieciekawe.
neutralny


Chyba na licencji Mc Donald'sa hahaha!
Muszę Was zmartwić,lokal ten nawet nie otarł się o licencję irlandzkiej abry,ktoś kto tak pisze kałmie.
Panowie przywłaszczyli sobie poprostu nazwę!

Rzeczywiście trzeba być baranem żeby uwierzyć,że sprzedają tam baraninę.
To może ja wytłumaczę jaka to baranina,otóż: mięso wołowe przekładane cieniutkimi jak papier kawałeczkami "baraniny"(tak przynajmniej twierdzi producent).
Poza tym przecież to mrożone gówno z mnóstwem "E" w swej zawartości.I to samo tyczy się sprzedawanego kurczka.
Jedyna świerzą potrawą,ktora tam jest sprzedawana to surówki!

Skąd wiem?

Bo prowadzę ten biznes od 3 lat i żeby produkować kebaba ze świerzego,codziennie przygotowywanego mięsa trzeba spełnieć szerg wymogów,które stawia sanepid i konieczne jest wdrożenie systemu HACCP.A przede wszyskim należy mieć odpowiednie warunki produkcyjne,czego nie można spełnić na niespełna 25 m2 lokalu.

Nie piszę tego poprostu ze zwykłej konkurencyjnej zawziętości,czy po to by zdyskredytowć kolegów z branży.
Lecz po pierwsze dlatego,że nie lubię kłamców i oszustów podszywających się po cudze marki.Po drugie,aby wzbudzić świadomość w ludziach co tak naprawdę jedzą(chyba że ktoś lubi jeść chemię).I po trzecie,żeby ludzie nie dawali wiary we wszystko,co im się napisze w menu,bo choćby się otworzyło jeszcze 100 kebabów to i tak jeszcze długo,długo,długo świeżej i 100% barniny nikt w Stalowej Woli nie zje.

Dlaczego?

Ponieważ nasza odmiana polskich baranów(chyba ,że są to magiczne barany z abry KEBABry),nie nadają się do produkcji kebabu, a sprowadzenie mięsa baraniego,które spełnia wymogi choćby z Turcji,czy Grecji jest nieopłacalne!

Posumowując mottem z reklamy abry-"Baranina nie dla baranów!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 14:41  
Cytuj
gdzie jest ta knajpa ? :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 16:51  
Cytuj
przy hali targowej ,napewno znajdziesz a potem powiedz czy to warte zachoduco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 17:33  
Cytuj
Nie polecam mało "miensa" w bułce jest.. Zresztą ktoś to już tu wcześniej pisał chyba smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 20:12  
Cytuj
musiales miec cholernego pecha ,bo ja mialem tyle miecha ze sie do "gemby" nie zmiescil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2010r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
musiales miec cholernego pecha ,bo ja mialem tyle miecha ze sie do \"gemby\" nie zmiescil


Panowie Brylant i Marecki dalibyście sobie siana ze swoimi pseudo-opiniami!
Jak będziecie napychać Kebaby surówkami zamiast mięsem to ludzie nie przyjądą,a jak nie przyjdą to macie dwa wyjścia...
Albo będziecie dawać więcej mięsa,albo dalej nie będziecie i znowu macie dwa wyjścia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 08:21  
Cytuj
Ciekawe jakbym poprosil kebaba bez surowek umiech Co bym dostal ??? Sama Bulke ??? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 08:22  
Cytuj
Jesli faktycznie ''zapozyczyli'' sobie nazwe to zrobili to w bardzo wredny i bezczelny sposob, w glowie sie nie miesci, nawet palmy,ktore widnieja w logo oryginalnej abry z IRL zamiescili w swoim.Fakt jest to dosc chwytliwe bo kazdy kto jadal w irlandzkiej Abrze sie na to nabierze,bo jedzenie tam(moim zdaniem) bylo rewelacyjne.
po raz kolejny jestem rozczarowany postawa naszych rodakow.Trudno

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 08:30  
Cytuj
jezeli tak jest to mamy do czynienia z firmanctwem, dosc surowym przestepstwem. Cwaniactwo, zlodziejstwo nie umarlo poki polak zyje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 08:40  
Cytuj
jezeli to prawda to wypada sie wybrac zanim zamkna ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 10:09  
Cytuj
Najlepiej iść samemu i się przekonać jak jest naprawde.
Najważniejsza jest jakość oraz cena

www.twojslubnisko.dbv.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 13:40  
Cytuj
Wydaje mi sie, ze wlasciciele powinni wypowiedziec sie w temacie, czy to o czym piszemy tutaj jest prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 16:28  
Cytuj
bylem , jadlem wydaje mi sie ze konkurencja niespi i ich opisuje miesa jest naprawde dosc , gabarytowo sa najlepsi nieda sie zjesc. baranina jest faktycznie baranina a koledzy sie nieznaja widac w slogabie baranina nie dla baranow tyczy sie tych ktorzy nigdy niejedli nigdy baraniny. mi smakowalo i bede czesto tam bywal.a jesli chodzi o nazwe nikt w tym wojewodztwie niema baraniny, moze nazwa jest podobna ale logo zupelnie inne niz w irlandiia przeciez nazwy nikt niezastrzegl. wiec kolesie sa naprawde wporzadku a jadlo the best warto pojsc i samemu sie przekonac!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
bylem , jadlem wydaje mi sie ze konkurencja niespi i ich opisuje miesa jest naprawde dosc , gabarytowo sa najlepsi nieda sie zjesc. baranina jest faktycznie baranina a koledzy sie nieznaja widac w slogabie baranina nie dla baranow tyczy sie tych ktorzy nigdy niejedli nigdy baraniny. mi smakowalo i bede czesto tam bywal.a jesli chodzi o nazwe nikt w tym wojewodztwie niema baraniny, moze nazwa jest podobna ale logo zupelnie inne niz w irlandiia przeciez nazwy nikt niezastrzegl. wiec kolesie sa naprawde wporzadku a jadlo the best warto pojsc i samemu sie przekonac!!!good


....i nie ma to jak autoreklama.

Zbrób najlepiej skan etykiety z tej mrożonki,wrzuć na forum i wszyscy się dowiemy ile baraniny jest w baraninie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 19:09  
Cytuj
bylem chcialem zjesc ale bylo zamkniete ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 19:17  
Cytuj
odp dla newlive ktorego kebaba prowadzisz w stalowej , bo jedziesz po abrze a morze sam masz taka ch... ze nikt do ciebie niechce przyjsc. pochwal sie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2010r. 19:46  
Cytuj
dobrego ma na wojska polskiego :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »