NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet w Nisku, W jakiej firmie najlepiej założyć
~~Zainteresowany
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 11:33  
Cytuj
Proszę o namiary i opinie firm w Nisku które oferują internet. (cena, prędkość, niezawodność, itp.)

Przeniesiono do kategorii "opinie".

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 11:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 20:27  
Cytuj
no to niby gdzie mam zapytać o to, jak nie na forum???

 
 
 
 
~~Mikołaj_stw
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 20:42  
Cytuj
mało ciekawy ten temat; ]]]

 
 
 
 
~~Ziom
ff
Wysłany: 17 Lis 2008r. 23:20  
Cytuj
To zależny gdzie mieszkasz czy w bloku w zasięgu kablówek czy w domku w zasięgu którejś z firm rozprowadzających internet bezprzewodowo jak Covernet lub MTM albo innych małych dostawców hiper lokalnych tak zwanych osiedlówek bezprzewodowych. Mozna tez darmowy z nadajników na szkole pods. nr5 na policji (chyba) i na urzędzie gminy i miasta

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 07:19  
Cytuj
Mieszkam na blokach 18-tkach , jest możliwość mieć tam darmówkę z urzędu? "Ziom" czy na darmowym z urzędu miasta są jakieś ograniczenia? a może ktoś się orientuje na płatnych sieciach w bloku jakie są ceny?

 
 
 
 
~~hyj
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 16:07  
Cytuj
:haha: na blokach 18stkach jest wiele ćpunów na przykład Tomek Fotek

 
 
 
 
~~lol
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 21:16  
Cytuj
Ja mam w 18sce Covernet, cena 3 dyszki miesięcznie, predkość z jaka sie filmiki ściągają to 45 kb/s i raczej jest niezawodny, w ciagu roku raz mi sie zdarzyło zeby nie było neta.

 
 
 
 
~~Ziom
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Mieszkam na blokach 18-tkach , jest możliwość mieć tam darmówkę z urzędu? \"Ziom\" czy na darmowym z urzędu miasta są jakieś ograniczenia? a może ktoś się orientuje na płatnych sieciach w bloku jakie są ceny?


Nie wiem gdzie są te bloki 18-tkach. Az tak Niska nie znam. Darmowy internet jest to technologa bezprzewodowa WiFi 2,4.
Kiedyś testowo się podpinałem do tych nadajników darmowych w nisku aby zobaczyć jak to bryka. Hmmm jak na darmochę to możne być umiech chociaż pewnie wieczorami pewnie wolno trochę działa bo wszyscy siedzą zapewne. Zależny tez z którego nadajnika się korzysta jedne są bardziej oblegane inne mniej kwestia zlokalizowanych mieszkań w jego zasięgu.W technologi WiFi ważna jest widoczność optyczna anteny nadajnika wtedy można mieć najlepszej jakości połączenie w miarę stabilne. Mnie się podczas testowych podłączeń udało z tej darmówki wciagnac 60 kb/s

 
 
 
 
~~Ziom
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 20:16  
Cytuj
Aha nadajnik na Urzędzie Gminy jest zlokalizowany na samym rogu budynku (po lewej stronie stojąc przodem do wejścia)na wysokości piętra.

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 21:30  
Cytuj
Blok numer 18 jest nie daleko tego kościoła co się właśnie buduje. Czy tam jest możliwość odbioru darmowego internetu?

 
 
 
 
~~Ziom
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 22:14  
Cytuj
Może ci co mieszkają na ostatnich piętrach, i maja możliwość walnąć sobie antenę na dachu lub ci którzy mają z okien widok na szkołę podstawową nr.5.
Ale na którymś z tych bloków koło 18-tki jest nadajnik Covernet.

 
 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 23:11  
Cytuj
anteny sie musza widziec inaczej do kitu bedzie

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »