NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Telefony komórkowe na kartę, Prośba o pomoc
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 16:46  
Cytuj
Z uwagi na fakt, iż dobiega końca moja umowa abonamentowa z Polkomtelem oraz to, że wyjeżdżam na stałe z Polski, nie chcę wiązać się nową umową z żadnym operatorem komórkowym.
Proszę osoby obyte w temacie cen połączeń głosowych krajowych i międzynarodowych o pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty numeru na kartę przedpłaconą. Przeglądałem pobieżnie strony operatorów i chyba Heyah ma najkorzystniejszą promocję, po 44 grosze brutto do wszystkich krajów UE w tym komórkowych, ale może są jakieś lepsze oferty? Wiem, że na forum jest dużo młodych osób i mogą się one interesować tematem. Interesują mnie wyłącznie połączenia głosowe, gdyż ani z SMS ani z MMS ani z transmisji danych nie korzystam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 16:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 17:36  
Cytuj
Promocja w Heyah jest podobno czasowa więc kiedyś się skończy. Kiedy? Patrz regulamin na stronie. Jeśli chcesz dzwonić z polskiej karty z zagranicy do kraju - odpuść sobie, o wiele taniej cię wyniesie jak tam sobie kupisz jakąś kartę i będziesz dzwonił z niej do Polski. Szczegółowo nie będę się tutaj rozpisywał bo za dużo by to zajęło, muszisz uwierzyć na słowo.
Aha, nie pracuję u żadnego operatora więc nie pytaj u kogo najtaniej i najlepiej itd. W rozmowach międzynarodowych jak i w roamingu (bo trzeba rozróżnić te dwie rzeczy, to nie jest jedno i to samo) orientuję się, ale jak już wspominałem temat rzeka. Najlepiej posiedzieć w sieci na stronach opów, pościągać cenniki takich połączeń choć czasem są trochę kryte na stronie i dojdziesz do wniosku, który ja ci przedstawiłem na początku wypowiedzi.

Edit: ale dopóki promocja w Heyah trwa to jeśli chodzi o roaming (a nie połączenia międzynarodowe, sprawdź regulamin bo diabeł tkwi w szczegółach) to jest bardzo korzystna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »