NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
LOKAL NA SYLWESTRA, GDZIE MOZNA WYNAJAC
~~ciekawa
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 20:33  
Cytuj
KTO Z WAS WIE GDZIE MOZNA WYNAJAC NIEDROGO LOKAL W STALOWEJ NA SYLWESTRA?? PLANUJEMY IMPREZKE Z PACZKA NA OK 40 OSOB WIEC MOZE KTOS Z WAS W ZESZLYM ROKU BYL NA PODOBNEJ IMPREZCE I MOZE MI COS TU PODPOWIEDZIEC??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 20:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 20:38  
Cytuj
Popytaj w pizzeriach, pubach. Musisz sie liczyc z wydatkiem rzędu 1000-1500 zł ale na 40 osob to wyjdzie maximum po 50 zł.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ciekawa
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 22:10  
Cytuj
a nie orientujesz sie w ktorych? ktos w tamtym roku organizowal w Quattro wiec musimy tam popytac!Pizzerie to dobry pomysl mi narzuciles bo szukalibysmy po pubach.A nie wiesz czy ktores jeszcze z pizzeri wogole wynajmuja swoje pomieszczenia? moze w Rustice II spytac bo tam tez miejsca sporo,Diablo czy w Resecie. A moze to czyta ktos z pracujacych tam osob to prosze o odpowiedz jak to u was wyglada w lokalach....

 
 
 
 
~~:)))
ff
Wysłany: 18 Lis 2008r. 23:05  
Cytuj
CYTAT
KTO Z WAS WIE GDZIE MOZNA WYNAJAC NIEDROGO LOKAL W STALOWEJ NA SYLWESTRA?? PLANUJEMY IMPREZKE Z PACZKA NA OK 40 OSOB WIEC MOZE KTOS Z WAS W ZESZLYM ROKU BYL NA PODOBNEJ IMPREZCE I MOZE MI COS TU PODPOWIEDZIEC??


teraz wynajac bedzie ci bardzo ciezko! o tym trzeba bylo myslec juz koncem wrzesnia-poczatkiem pazdziernika!

 
 
 
 
~~bond
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 22:55  
Cytuj
zapytaj w alternatywach

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 23:01  
Cytuj
w Quattro spytaj gdzies czytalem ostatnio

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 23:56  
Cytuj
Gdzie byscie nie byli ... obowiazkowo wszycy o 23:55 sa na placu przed mdk umiech

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
Gdzie byscie nie byli ... obowiazkowo wszycy o 23:55 sa na placu przed mdk umiech


Tak z obowiązkowym kaskiem na głowie...:szok:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »