NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy zbiórka nakrętek nadal trwa?,
~~joan
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 10:24  
Cytuj
Czy nadal trwa zbiórka plastikowych nakrętek? Jeżeli tak to proszę o namiar gdzie można je przekazać. Dotychczas akcja była prowadzona w przedszkolu u mojeje córki ale niestety już się skończyła (nawiasem mówiąc nie wiem dlaczego bo był to bardzo dobry pomysł). Bardzo proszę o informację.:-:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 10:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 10:38  
Cytuj
Dalej trwa - w większości klatek są kartony do których wrzuca się nakrętki - co jakiś czas chodzi jeden pan w południe i zbiera to wszystko co zostało wrzuconeumiech Ciągle to zbierają na nową osobę - szczytny cel umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 10:47  
Cytuj
Możesz również zapytać u organizatora tej akcji tel (0-15) 842-09-40 lub pisząc na maila: wolontariatstw_(at)_op.pl
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~juk
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 19:38  
Cytuj
u mnie w klatce nie ma.
a w jakis sklepach są może?

 
 
 
 
~~kapsel
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 19:56  
Cytuj
Przy smietnikach są kontenery z plastikami i tam wrzucaj. Co tydzień odpowiednia firma ja zabiera

 
 
 
 
~~:oO
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 20:07  
Cytuj
CYTAT
Przy smietnikach są kontenery z plastikami i tam wrzucaj. Co tydzień odpowiednia firma ja zabiera

kretyn

 
 
 
 
~~joan
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 13:36  
Cytuj
Wielkie dzięki Radek za rzetelną informację. Zadzwoniłam pod podany numer i dowiedziałam się, że akcja trwa nadal a nakrętki można przynosić do Świetlicy Socjoterapeutycznej Tęcza przy budynku Goli na ul.Wojska Polskiego 5 od poniedziałku do piątku od godz.10 do ok. 17:30.good

 
 
 
 
~~radek
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 16:42  
Cytuj
Nie ma za co umiech
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~joujou
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Wielkie dzięki Radek za rzetelną informację. Zadzwoniłam pod podany numer i dowiedziałam się, że akcja trwa nadal a nakrętki można przynosić do Świetlicy Socjoterapeutycznej Tęcza przy budynku Goli na ul.Wojska Polskiego 5 od poniedziałku do piątku od godz.10 do ok. 17:30.good


dzięki ;]

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 03:46  
Cytuj
podobno jeszcze zbieraja nakretki u mnie w pracy jest odpowiednie pudelko na to

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »