NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Strona Sztabu WOŚP w Stalowej Woli,
~~wosp
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 22:36  
Cytuj
Jak wam się podoba nowa strona Stalowowolskiego Sztabu WOŚP ??
przypominam iż znajduje się ona pod adresem :

http://www.wosp.stalowa-wola.pl


 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 22:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~ppp
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 22:51  
Cytuj
szczerze jezyk ? nie zachwyca ... poprzednia była lepsza.

czemu stalowemiasto sie nie wzielo za zrobienie strony wospowej ?

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
szczerze jezyk ? nie zachwyca ... poprzednia była lepsza.

czemu stalowemiasto sie nie wzielo za zrobienie strony wospowej ?


Poprzednia czyli która?
hehe chyba jesteś smieszny.
Ta jest o wiele lepsza, fakt brakuje troche niedociągnieć ale nie jest jak rok temu, zwykła i podstawowa.
tyle w tym temacie.
Chyba zazdrościcie temu kto ją zrobił....

 
 
 
 
~~hihihi
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 23:37  
Cytuj
te super proste tabelki, z****ste przyciski (menu), zrobiona chyba z szablonu na bloga jezyk - to już wolę popatrzeć na stronę tarnobrzega :]
polecam http://www.wosp.vel.pl smiech2
moderowano

 
 
 
 
~~:);0
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 23:49  
Cytuj
hehe to sie spytaj ile w tbg zapłacili za hosting to zmięknieszumiech
Pieniądze z wospu idą na dzieci a nie na strony www.

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 23:51  
Cytuj
CYTAT
te super proste tabelki, z****e przyciski (menu), zrobiona chyba z szablonu na bloga jezyk - to już wolę popatrzeć na stronę tarnobrzega :]
polecam http://www.wosp.vel.pl smiech2


skorą są takie super proste, wklej swoje, damy Ci jeden dzień na udowodnienie że łatwo je zrobić.
Internetowy napinaczu umiech

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 23:57  
Cytuj
Z ilu elementów to się składa? Jeden obrazek tła głównego http://www.wosp.upadle.pl//public/gfx/tlo_cale.jpg i kilka pomniejszych (w menu i reklamy - czyjeś).Jeden dzień to aż za dużo na zrobienie tego. Ale cel jest szczytny i to się liczy!!
Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~heh
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 00:33  
Cytuj
fakt. Ta z zeszlego roku byla o niebo lepsza niz ten "blog" co teraz jest. Jeszcze przedwczoraj nie byla aktywna a dzisiaj nagle blog si epojawil. Dawidzie Dziama zrob cos ze swoimi grafikami bo odpierdzielaja jedno wielkie GoWnO umiech

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 02:40  
Cytuj
No nie popisali się z tą stroną chłopaki, brzydkie to jak nieszczęście zdziwiony Tło jest całkiem fajne ale cała reszta feee...

Zresztą w Tarnobrzegu też nie rewelacja. Strona zrobiona co prawda na Joomli, więc jest funkcjonalna, ale na starej wersji i na domyślnym nieciekawym szablonie. W dodatku niedopracowana ... A tyle jest naprawdę fajnych darmowych szablonów.

Ale co tam, na tych stronach nie wygląd się liczy tylko informacja, poza tym i tak są sezonowe good

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 12:41  
Cytuj
Moja siostra co ma 13 lat robi lepsze blogi smiech2:smiech2

 
 
 
 
~~sxs
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 13:24  
Cytuj
mnie się bodoba umiech

 
 
 
 
~~alle
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 14:20  
Cytuj
Porównajcie sobie z tą stroną - czy są jakieś podobieństwa?
good http://www.zlastrona.org/

 
 
 
 
~~zwykły czytacz
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 14:36  
Cytuj
Dla mnie istotna jest treść a nie grafika - chcę wiedzieć co się dzieje możliwie najszybciej a nie być atakowany ferią kolorów. Niech treść przeważa nad formą!

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie istotna jest treść a nie grafika - chcę wiedzieć co się dzieje możliwie najszybciej a nie być atakowany ferią kolorów. Niech treść przeważa nad formą!


I oto chodzi, a wiec bujac się złamasyumiech
Wielka Orkiestra wlasnie nabiera predkości (mozecie o tym przeczytac na waszej zajebistej stronie Wospowej) i już w Styczniu zaprezentuje jeden z najlepszych finałów i pobije rekord w zbieraniu kasy.

WWW.WOSP.STALOWA-WOLA.PL
WWW.WOSP.STALOWA-WOLA.PL
WWW.WOSP.STALOWA-WOLA.PL

smiech2

 
 
 
 
~~Dilou
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 15:51  
Cytuj
Ponieważ dziękujemy już Owsiakowi za jego "róbta co chceta", nie chcemy więcej jego propagandy.

 
 
 
 
~~jakaona
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 16:16  
Cytuj
zaj*istej strony? chytry pff
grafik (o ile tak można określić osobę, która zajęła się robieniem strony) mógłby mimo wszystko się bardziej postarać. Wystarczyłoby siąść na więcej niż "5 minut" i zrobić to trochę lepiej.
A co mi się nie podoba? chytry
to czarne tło pasuje tu akurat jak pięść do oka :]

wiadomo, że ważna jest treść - do tego zastrzeżeń nie mam, ale naprawdę dużo lepiej się czyta wszelkiego rodzaju informacje, gdy wygląd strony przyciąga.

forum też mogłoby być dopasowane do strony, ale cóż... widocznie w tym roku nikomu na tym nie zależy.

Poprzednia strona była bardziej profesjonalna, dzięki czemu przyjemnie było tam wejść, porozmawiać (czego niestety nie ma ta teraźniejszej stronie), poczytać. Teraz może i jest treść ale niespecjalnie przyciąga wygląd (czyżbym się powtarzała? chytry)

Równie ciekawa była jeszcze wcześniejsza strona (chodzi mi o tą z XV Finału) - dużo ciekawych informacji, ciekawie rozplanowana, itp.

Jeśli chcieliście zrobić tą "zaj*istą" stronę, to trzeba było taką zrobić :]

aczkolwiek jedyna rzeczą, która mi się podoba w tej blogaskowej grafice jest ten "rysunek" z napisem stalowowolski sztab...

a jeszcze jedno... skoro szanowny "grafik" sam napisał "A jesli chodzi o grafike to nie jestem super profesjonalistą żeby wam odwalić strone na miare XXXX wieku." - wystarczyło powiedzieć komuś, kto w tym trochę siedzi, żeby wykonał projekt umiech


Powodzenia Wam życzę.
mod

 
 
 
 
~~jakaona
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 16:20  
Cytuj
ajjj.. i to menu mogłoby być ciut lepsze i nie rzucone tak na boku, tylko powinno być nad tą "piękną" tabelką z informacjami.

i wszystkie te opinie to są zdania ludzi, więc moglibyście do tego podejść mniej emocjonalnie ;)
nikt nikomu na złość nie robi - wszelkie opinie powinny wpłynąć na działanie sztabu, bo chyba o to też chodzi umiech

 
 
 
 
~~Rad
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 21:56  
Cytuj
Nie róbta co chceta. Nie, nie.

 
 
 
 
~~hihihi
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 21:55  
Cytuj
i tak nic nie robią smiech2

 
 
 
 
~~sxs
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
i tak nic nie robią smiech2



Nie chichraj się tak bo Ci się grzybica w przełyku zrobi smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Hehe
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 23:43  
Cytuj
Znowu pokaz fajerwerków na wośp będzie lepszy niż na sylwestra

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »