NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
meble, meble
Posty: 12
Dołączył: 13 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 20:52  
Cytuj
chce zamowic meble kuchenne moze ktos podpowie mi gdzie najlepiej slyszalam o firmie Feniks ale nie znam jej dziekuje z gory.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 20:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 23:58  
Cytuj
ja zamawialem ale nie wiem gdzie zapytam sie zony to Ci powiemgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 14:02  
Cytuj
zbrodnicza picz you are the bestcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ttt
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 17:02  
Cytuj
zajrzyj do halmaru, sprzedają kuchnie firmy black red white, wszystko co znajdziesz na tej stronie: http://www.brw.com.pl/

 
 
 
 
~~ewe
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 18:08  
Cytuj
W budynku dawnego lidera ( obecnie tesco ) naprzeciwko Hali Targowej na piętrze jest biuro w którym zajmują sie projektowaniem kuchni, pani przyjeżdza ogląda kuchnie i za 30 zł robi dwa projekty, klient wybiera sobie materiały z których są zrobione, kolory i dodatki oraz oczywiście cene w ktorej ta pani musi sie zmieścić.
Jak dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie uśmiech

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 18:55  
Cytuj
w Centrum 4 na górze, dorabiali mi część mebli w kuchni, wyszło fajnie i byłam zadowolona. Właściciel potrafi doradzić. dodam, że miał trochę trudne zadanie, bo częściowo miałam już kuchnię zabudowaną i musiał dorabiać takie same meble umiech

 
 
 
 
~~marta
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 18:56  
Cytuj
nie polecam kuchni black red white, meble tej firmy szybko się wypaczają, ale to oczywiście moje subiektywne zdanie

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 21:26  
Cytuj
dziekuje za podpowiedzi znajomi polecali mi wlasnie firme Feniks myslalam ze moze ktos cos o niej wie wiecej maja stosunkowo drogie meble ale nie wiem jak jest z terminami i cala reszta .

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 07:41  
Cytuj
Mogę Tobie polecić firmę, która robi bezpłatnie projekt wnętrza i mają atrakcyjne ceny z tym, że nie w Stalowej Woli Firma się nazywa:MEBLO-DOM Jej siedziba mieści się w Rzeszowie znajdziesz na allegro jej prezentacje i nie sugeruj się ceną ponieważ indywidualnie jest dobierana przy projekcie. Produkty tej firmy trafiają min. do HALMARU i LIMBY Ja jestem zadowolona.cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakison
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 08:04  
Cytuj
ja robiłem tu:
http://www.dlakuchni.pl

Projekt i pomiary gratis. Wsztstko mozna dogadać, właściciel ma pojęcie o tym co robi i potrafi doradzić. Proponuję porozmawiać z kilkoma studiami, zrobić kilka projektów i wybrać.

 
 
 
 
~~kuchnia
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 12:48  
Cytuj
A jakie ceny?

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 13:56  
Cytuj
do 10.000 zl no oczywiscie w granicach rozsadku

 
 
 
 
~~kuchnia
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 17:04  
Cytuj
miałam na myśli cenę za metr bieżący mebli.

 
 
 
 
~~marko
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 17:52  
Cytuj
http://www.meb-drew.pl

Firma z Niska - mam meble robione kilka lat temu i polecam.

 
 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 18:25  
Cytuj
Jeśli chodzi o "Meb-Drew" http://www.meb-drew.pl/ niedawno skorzystałem z ich usług, wykonanie solidne, cena u mnie ok 750zł/m Tylko jedno zastrzeżenie - termin realizacji 2 tygodnie później niż w umowie.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~orinoko
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:09  
Cytuj
Ja mam meble z meb-drewu są ok.projekty miałam trzy oczywiscie za darmo,termin i realizacja ok.cena rożna - w zależności od portfela Twojego.

 
 
 
 
~~orinoko
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:15  
Cytuj
neutralnyBardzo proszę pomóżcie . chcę założyć drzwi wewnętrzne w mieszkaniu,z pewną firmą borykalam się od sierpnia,aż w końcu wyrwali izabrali sobie.w ogole nie psowały ościeżnice,ato proste,albo regulowane,ato jeszcze inne....itak do dzisiaj nie mam drzwi.bardzo proszę jeśli ktoś wie gie mam się udać,to prosze - napiszcie!!!!

 
 
 
 
~~boBi
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:44  
Cytuj
Ja polecam kuchnie z HIT MEBLE , może nie były za tanie ale wykonane jest naprawdę solidne i mam je już 4 lata a wyglądają jak kupione wczoraj umiechJak szukasz coś solidnego to tylko tam http://hit-meble.pl/

 
 
 
 
~~ifeelgood
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:53  
Cytuj
podbije temat jakies nowosci ?:]

 
 
 
 
~~struś
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 23:21  
Cytuj
Nie polecam "HIT MEBLE" !! ceny z kosmosu !! wykonanie jak na taka cenę kiepskie, a''Pan'' sprzedawca straszny GBUR, wciska sprzęt droższy o 40% niż w sklepie AGD i jeszcze sciemnia ze jak sie u niego sprzętu nie weźmie to niema gwarancji na meble ;) to chyba nie jest ok ??
Napewno polece meble z "Fenix-a" bo mam juz kilka lat i niema sie do czego przyczepić.
Z koleji "Meb-drew" znajomy tam robił i cenowo wypada chyba najlepiej ale robi chyba z najtańszych materiałów juz po kilku miesiącach wychodziły jakieś wybulenia i rozwarstwianie.
co do "Halmar-u" niemam pojęcia neutralny

 
 
 
 
~~ifeelgood
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 18:01  
Cytuj
piekne dzieki tyle madrzejszy jestem :]

 
 
 
 
~~ifg
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 10:09  
Cytuj
slyszal ktos cos o komandor ? z siedziba przy duzym tesco ?:]

 
 
 
 
~~222343
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 10:58  
Cytuj
Polecam Meb-Drew firma z Niska, biuro w st Woli w Centrum.

 
 
 
 
~~ja66
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 11:42  
Cytuj
Gdzie zamówić fajną, niedrogą kuchnię?

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 11:50  
Cytuj
Nie polecam Ci mebli wystawionych w Centrum na Niezłomnych. Ceny z kosmosu w porównaniu do materiał,ów z jakich są wykonane. Goście wyliczyli za moją kuchnię 7-8tyś.zł.
Też miałam podobny problem jak Ty i znajoma poleciła mi Pana który ma zakład na Dzierdziówce "Kornik". Meble takie jak chciałam i z takich materiałów jakie proponowali mi w Centrum kosztowały mnie u Niego 3,5 tyś. Dodam że wszystkie szafki są obite w aluminiowe listwy i inne bajery ale mniejsza o to. Do tego facet montuje meble i sprzęt który masz do zabudowy także.
Gorąco polecam bo warto.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »