NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
meble, meble
~~ja66
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 14:32  
Cytuj
Kornik? A skończył Ci meble? Ciekawe.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 14:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 18:58  
Cytuj
Polecam Pana w Dabrowie Rzeczyckiej bardzo ladne projekty jakie chcesz i solidne wykonanie i przedewszystkim nie drogo podam Ci namiary tel.888 605 586 polecam.

 
 
 
 
~~eva
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 21:26  
Cytuj
Kornik ma polot i robi niezłe meble, u moich rodziców chyba już z 10 lat służą i są w porządku - Kasia może masz aktualne namiary na KOrnika?

 
 
 
 
~~ninka***
ff
Wysłany: 6 Lut 2009r. 22:54  
Cytuj
Super stolarz i fachowiec ze ho..ho to pan STOLARZokokok
Ma zakład jak garaże koło Policjii
Super dokładny,solidny....

 
 
 
 
~~jola
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 16:43  
Cytuj
Mila - a robiłaś tam meble kuchenne?

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 17:40  
Cytuj
Tak robilam i polecam

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:39  
Cytuj
Przychodzi przedstawiciel i robi projekt.Decydujemy się. Pan mówi, że jeśli chcielibyśmy fakturę, to musimy dopłacić 22%. Pan jest z firmy, która jest zarejestrowana, odprowadza podatki, ogłasza się jako firma. Dlaczego chce dopłaty na podatek? Robi meble "na czarno"? Za każdą wykonaną usługę można oczekiwać faktury. Jak się okazuje nie zawsze. Jak klient wykonuje meble za 10 tys. zł musi dopłacić dwa tysiące dwieście złotych? Ciekawe.

 
 
 
 
~~gda2
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 14:54  
Cytuj
no bo ... ten co Ci robi meble musi zaplacic VAT - dla niego wazna jest cena netto.

Jak bez faktury daruje sobie VAT ;] i 10 tys ktore placisz to jego zarobek (no potem dochoodowke musi zaplcic jezyk)

jak z faktura - to zeby zarobil 10 tys - to Ty musisz doliczyc 22% vatu


tak w uproszczeniu.

 
 
 
 
~~księgowi
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 15:07  
Cytuj
No przepraszam, ale płacąc za materiały i usługę płacimy podatek Vat. Nikt kupując materiały do produkcji np. mebli nie płaci ceny netto. GDA2 - według Ciebie jak taki oszust daruje sobie VAT to kogo oszuka? Mnie, siebie czy państwo? Może sprawdź co znaczy podatek dochodowy, Vat i cena netto-brutto. Jestem właśnie w pracy. Niestety w księgowości. Wszyscy mieli ubaw po Twoim poście. Miałam przerwę w pracy. Pozwolę pracodawcy odliczyć Vat. Ale tylko za przerwę. No chyba, że wystawi mi fakturę.

 
 
 
 
~~Jaś
ff
Wysłany: 12 Lut 2009r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
no bo ... ten co Ci robi meble musi zaplacic VAT - dla niego wazna jest cena netto.

Jak bez faktury daruje sobie VAT ;] i 10 tys ktore placisz to jego zarobek (no potem dochoodowke musi zaplcic jezyk)

jak z faktura - to zeby zarobil 10 tys - to Ty musisz doliczyc 22% vatu


tak w uproszczeniu.

HA HA HA ! uśmiech Fajne !!! ,,Ty musisz doliczyć 22 % Vat-u '' SUPER OFERTA ok

 
 
 
 
~~legalny interes
ff
Wysłany: 13 Lut 2009r. 13:53  
Cytuj
DGA2 - dobre. Tak w uproszczeniu - prowadzisz działalność i tak mówisz klientom? Przeczytaj jeszcze raz swój post i pomyśl przez chwię.

 
 
 
 
~~ja21
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
Robił ktoś z Was meble obok policji? Warto?

 
 
 
 
~~donek
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
Robił ktoś z Was meble obok policji? Warto?

bardzo dokładny gość ,słowny...i solidne wykonanie...
polecam....ok

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 17:20  
Cytuj
Zrobiłam meble. Cena była 30% niższa niż u polecanego Pana z Dąbrowy Rzeczyckiej. Mila - nie wierzę, że robiłaś tam i byłaś zadowolaona. Pan z Dąbrowy Rzeczyckiej myśli, że jeśli przyjdzie z laptopem, to ktoś się da nabrać. Może starsza babcia . Ale nie odpowiedzialny, normalny mieszkaniec Stalowej Woli.

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 6 Marz 2009r. 18:48  
Cytuj
Ja robilam i jestem bardzo zadowolona z ceny tez bo np za takie meble w Feniksie zaplacilabym drugie tyle bo dlugo szukalam tam u tego Pana kolo policji akurat nie bylam bo nie wiedzialam ale nie kazdy jest zadowolony z tego co ktos mu poleca dla jednego dobre dla drugiego nie pytalas wiec powiedzialam gdzie robilam .

 
 
 
 
~~STARSZ BABCIA
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 12:39  
Cytuj
A co ty masz do starszych ludzi Myślisz że jak ktoś ma 60-parę lat [tak jak ja] albo więcej to nie ma rozumu Jednego stać na meble za 5 tyś a innego za 20 tyś i dla tego jedne firmy robią dla biednych a inne dla bogatych W zeszłym roku zrobiłam meble do kuchni za 11tyś a mojej znajomej syn podobnej wielkości kuchnię za 4200 zł i myślisz że te meble są takie same Oczywiście że nie ,bo jakość materiałów i wykonanie jest zupełnie inna Więc nie myśl że jak gdzieś znalazłaś taniej to jest to tosamo bo niestety za jakość trzeba zapłacić Ja tak już kupiłam szafę ,biegałam po firmach i szukałam gdzie taniej Jak już znalazłam faceta co robił w piwnicy to faktycznie cena była niższa o ponad połowę Jak po miesiącu odpadły drzwi to się dowiedziałam dlaczego była niższa

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 14:17  
Cytuj
Brawo , brawo to mi sie podoba wkoncu jakas konkretna odpowiedz.Pozdrawiam

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 16:24  
Cytuj
Milu - a byłaś w tym Feniksie? Babciu - sprawdziłaś ceny mebli w różnych firmach z tego samego materiału? Pewnie nie. Ja sprawdziłam wszystko bardzo dokładnie. Dlatego nie polecam firmy z Dąbrowy Rzeczyckiej. A jak jeszcze Pan kazał doliczyć Vat, to już chyba lekko przegiął. Może nie zna przepisów prawa podatkowego?

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:51  
Cytuj
Bylam w Feniksie ale juz nie bedziemy walkowac tego tematu i obrazac ludzi,kazdy robi tam gdzie chce i za ile ,a moze na ile go stac i uwaza ze to co kupil jest dobre a tak swoja droga to Pan nie doliczal watu moze ty trafilas na tych co licza sobie wat bo juz wczesniej pisalas cos na ten temat.

 
 
 
 
~~smieci meblowe
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:58  
Cytuj
CYTAT
Robił ktoś z Was meble obok policji? Warto?


pomyslmy razem, jak tu zaradzic smietnikowym bandytom, bezczelnym zlodziejom ze Stalowej Woli/glownie hutnika:
pomysl jak mozesz dodac choc troche dobrego, dla dobra wspolnego, takze twojego... robmy cyfrowe zdjecia i przesylajmy je strazy miejskiej, policji, lokalnym gazetom, TV, czy radnym.
TY tez mozesz pomoc, zajac sie smieciami, ktore podrzucaja wszedzie oszusci tzw. nowobogaqtcy z oklicznych domkow???
problem jest rzeczywisty i oznacza kilkaset tysiecy w kasie miasta. ci ty na to? pomozesz?
Czas, zeby sluzby miejskie oraz Straz Miejska zajela sie tym bardzo niebezpiecznym i kosztownym problemem.
Dlaczego zarzad spoldzielni nie robi nic, zeby ograniczyc straty spoldzielni wynikajace z wyrzucania smieci przez lokalnych oszustow?
Dlaczego rada miejska nie robi nic by sprawdzic (a gdzie trzeba wystawic spory mandat), co sie dzieje ze smieciami z domkow jedno-rodzinnych, ktorych wlasciciele nie placa za wywoz smieci?

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 06:17  
Cytuj
Pan powiedział, że jeśli chcę fakturę, muszę sobie doliczyć Vat.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »