NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nalewki na opony,
~~edi
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 18:01  
Cytuj
Co myślicie o nalewkach na opony?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 18:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 19:25  
Cytuj
Chyba nie chciałbyś, żeby ci przy 150 płat bieżnika zlazł z opony. ;]

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~oti
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 20:11  
Cytuj
na nalewki masz 5 lat gwarancji jak na nowe.Sprzedje je w serwisie od kilku lat i jeszcze nie zdarzyły się reklamacje .Cenowo opłaca się szczególnie przy
dużych rozmiarach przy 13" już bym się zastanawiał.Oczywiście kupuj tam gdzie masz pewność co do producenta (zdaża się że robione są w przysłowiowym garażu)

 
 
 
 
~~oti
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 20:14  
Cytuj
gość który mówił o odklejeniu bieżnika zupełnie nie wie co mówi.Tak może zdarzyć się w oponach ciężarowych.Osobówk jes nalewana od stopki do stopki ( niektórzy niekoniecznie uczciwi sprzedaja je jako nowe)

 
 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 1 Wrz 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 22:30  
Cytuj
nalewko kosztuje 100 zł szt. a nowa opona zimowa sam zobacz i ocen co sie bardziej oplaca kupisz nowe taniej http://www.oponix.pl/BARUM.html s4trona przypadkowa zaklopotany

Staś> idziesz do kościoła na 11 00 ? Maciuś> nie mam kasy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 23:02  
Cytuj
Odnawiajac stare opony podkopujecie przemysl produkcji nowych! Nie zabierajcie rodakom miejsc pracy, nie skazujcie ich na biede! Nie dajcie sie omamic TVNowi w zmowie z lokalnymi wulkanizatorami!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ssi
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 23:02  
Cytuj
przy moim rozmiarze dobra opona to wydatek ok 400 zł za sztuke !! R16

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2008r. 23:24  
Cytuj
To co to za rower? jezyk Ja mam 24 w Ukrainie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 10:55  
Cytuj
Zasadniczo nalewki mozna kupować, ale tylko jeśli chodzi o opony zimowe. Polecam nalewki firmy TARGUM. Dostępne w TBG - sklep firmowy producenta. A co do kolegi który pisał, że przy prędkości 150 km/h odklei się płat z takiej opony, to napiszę tylko tyle - gratuluję rozumu jeśli w zimie jeździsz z takimi prędkościami. (no offence).
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~star
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:27  
Cytuj
A w Stalowej gdzie można kupić wspomniane wcześniej opony bieżnikowane dobrej jakości?

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
A w Stalowej gdzie można kupić wspomniane wcześniej opony bieżnikowane dobrej jakości?


Na Allegro smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~star
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 19:00  
Cytuj
Nie ma takich jak ja chce, sprawdzałem cool

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
Zasadniczo nalewki mozna kupować, ale tylko jeśli chodzi o opony zimowe. Polecam nalewki firmy TARGUM. Dostępne w TBG - sklep firmowy producenta. A co do kolegi który pisał, że przy prędkości 150 km/h odklei się płat z takiej opony, to napiszę tylko tyle - gratuluję rozumu jeśli w zimie jeździsz z takimi prędkościami. (no offence).
Pozdrawiam.


To ja Tobie gratuluje rozumu (a właściwie, to nadprzyrodzonych zdolności), skoro potrafisz przewidzieć o jazdę w jakich warunkach mi chodziło. Może znasz jeszcze numery dużego lotka na jutro?;)

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
To ja Tobie gratuluje rozumu (a właściwie, to nadprzyrodzonych zdolności), skoro potrafisz przewidzieć o jazdę w jakich warunkach mi chodziło. Może znasz jeszcze numery dużego lotka na jutro?;)

Picza - czytaj ze zrozumieniem. W zdaniu umieściłem wyraz \"jeśli\". Więc wyluzuj.
Co do opon bieznikowanych (Targum i nie tylko) - można spróbować poszukać, a najlepiej podzwonić do Niska, bo tam znajomy w poprzednim tygodniu kupował nalewki Targum. Targeo.pl pomoże znaleźć numeryjezyk.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edek
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 16:11  
Cytuj
Ja tam wole kupić nowe

 
 
 
 
~~ASO
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 22:14  
Cytuj
tylko idioci kupuja tzw. opony NADLEWKI robione w przyslowiowym garazu u zdzisia... Wymysil ktos zeby NIBY zaoszczedzic i osczedza na oponie okolo 20zl zdegustowany bo taka jest roznica miedzy nadlewka a full orginalem i nowka !!! A co do opisow gwarancji na nadlewke to niewiem kto daje na taka opone 4/5 lat gwarancji, dobry kawal hehehe... No faktycznie mozna zaoszczedzic ale na zdrowy rozum taka opona nadlewka bardzo duzo odbiega jakoscia tworzywa od nowej. A zatem niewiem czy jest na czym oszczedzic jezeli opona nadlewka wytrzyma Ci dwa sezony zimowe a moze i nie bo wlasnie jak juz ktos tu pisal opona taka lubi pekac albo dzieja sie rozne dziwne rzeczy z jej bierznikiem a wiem bo widzialem i osobiscie pracuje w motoryzacji jak rowniez na wulkanizacji. No ale POLAK potrafi zaoczedzic na wszystkim... tylko pomysl czy warto oszczedzac na swoim bezpieczenstwie i zdrowiu ???

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »