NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie i jakie auto do ślubu ?,
Posty: 18
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 20:50  
Cytuj
Zapraszamy - mila obsluga wolne terminy!
www.twojslubnisko.dbv.pl

www.twojslubnisko.dbv.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 20:50  
Cytuj

www.twojslubnisko.dbv.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
Macie jakies namiary na uato do ślubu ?


Wystarczy wpisać w wyszukiwarce auta do ślubu i wyskaują tematy gdzie zachęcasz na nissana altime a teraz momentalnie na Twojego posta wyświetla się odpowiedz od twojslubnisko i w ofercie mają takiego nissana umiech

Więc co chciałeś zdziałać tą sztuczną nagonką ? Może poprostu trzeba było tylko zwyczajnie się przypomnieć umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Macie jakies namiary na uato do ślubu ?


Wystarczy wpisać w wyszukiwarce auta do ślubu i wyskaują tematy gdzie zachęcasz na nissana altime a teraz momentalnie na Twojego posta wyświetla się odpowiedz od twojslubnisko i w ofercie mają takiego nissana umiech

Więc co chciałeś zdziałać tą sztuczną nagonką ? Może poprostu trzeba było tylko zwyczajnie się przypomnieć umiech


Nic takiego niema jak kolega napisal

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 21:17  
Cytuj
U pana Jacka Popowicza jest fajna Alfa ale nie wiem jak terminy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2010r. 21:22  
Cytuj
CYTAT


Nic takiego niema jak kolega napisal
klikasz na szukaj, następnie szukaj w forum i wpisujesz słowa kluczowe "auto do ślubu" . Wyskakuje Ci kilka opcji a jedna z nich to " Jakie auto do ślubu" napisał mazan 85. Został tam upomniany aby reklamował się przez priv, kilka postów nizej poleca stronke i zachwala nissana. Jest tam link twojspamnisko - a na jego posta odpowiada twojslubniskoumiech Więcej juz chyba nie trzeba wyjasniać. Mazan85 nie miej mi tego za złe poprostu mało profesjonalnie się zareklamowałeś w tym poście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 00:11  
Cytuj
mazan85 założyłeś temat ( na czasie) zadałeś pytanie ....ok......
Post drugi => odpowiedź na Twoje pytanie z linkiem do strony => wchodzę => no widzę są fajne autka....ale moment:szok: => co przykuwa moją uwagę ???? => Mianowicie "kontakt"......a właściwie adres e-mail => mazan85_(at)_poczta.onet.pl ....no więc w związku z tym nasuwa mi się pytanie => Kto napisał drugi post??? A właściwie to było już w pierwszym sobie odpowiedzieć ...... nie prościej by było???
Wszystko moim zdaniem było by oki ale nie uważasz, że przesadzasz dodając link do swojej strony gdzie się tylko da??? Ja rozumiem => reklama dźwignią handlu....ale czasem natręctwo i nadmiar wręcz odpycha....ale może inni widzą to inaczej......cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »