NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam stolarza , ktory wykona polke na wymiar
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 14:37  
Cytuj
witam. szukam stolarz ktory wykona polke na wymiar, wedlug wzoru ( koszt polki w sklepie 250 zl- jednak jest krotsza o 30 cm i nie ma koloru drewna jaki mnie interesuje) czy zna ktos takiego stolarza ktory wykonalby mi taka polke??? w ostatecznosci kupie tamta polke i okelej - okleina- i tu pytanie czy ktos zna osobe ktora by mi ta polke dobrze okelila?? dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 14:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
witam. szukam stolarz ktory wykona polke na wymiar, wedlug wzoru ( koszt polki w sklepie 250 zl- jednak jest krotsza o 30 cm i nie ma koloru drewna jaki mnie interesuje) czy zna ktos takiego stolarza ktory wykonalby mi taka polke??? w ostatecznosci kupie tamta polke i okelej - okleina- i tu pytanie czy ktos zna osobe ktora by mi ta polke dobrze okelila?? dziekuje


Nie jest to łatwe... większość stolarzy woli wykonać meble, schody itp dużą robotę. Drobnicą nie chcą się zajmować, bo maszyny trzeba przestawiać, a zysk mizerny.
Spróbuj u pana Staszałka na ulicy Klasztornej. Kiedyś u niego już takie rzeczy zamawiałem. Niestety, ostrzegam, nie jest zbyt slowny i trzeba dłuuuugo czekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 18:54  
Cytuj
no wlasnie wiem ze ciezko, pytalam i 1 powiedzial ze takimi rzeczami sie nie zajmuja , a 2 wycenil mi polke na 450 zl- spora przesada, ale dziekuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2010r. 19:05  
Cytuj
obadaj jaga pw :] moze sie z nim dogadasz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »