NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Prokurator wkracza do PSS SPOŁEM, czyli jak zbić majątek na gruzach
Posty: 4
Dołączył: 7 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2010r. 10:32  
Cytuj
DO prokuratury ma wpłynąć doniesienie na prezesa PSS SPOŁEM pana prezesa Nowickiego, gość uczynił ze spółdzielni prywatny folwark. Okręt tonie a żonie PREZESA firma przyniosła 300 000 zł, czy nie powinien to być zysk Społem, tymczasem Społem tonie jak Titanic z wynikiem - 300 000zł. Czy to jest bal na Titanicu Prezesa Nowickiego i jego zony. Gość z ramienia Pisu po falstarcie Wiesia Siembidy został namaszczony przez guru na kandydata Pisu na fotel prezydenta Stalowej Woli. Czyżby zysk z firmy żóny miałby być przeznaczony na jego kampanie? Cz są to pieniądze wytransferowane z PSSu? Ale te pytania nie są dla zwykłych śmiertelników lecz dla instancji wyższej PROKURATURY STALOWOWOLSKIEJ


Kto z ramienia PISU zostanie kandydatem na prezydenta stalowej woli. Dupa kandydata PISu wiesia siembidy okazała się za ciężka na ten fotel, więć pis sięga po dalekie rezerwy. Matka Polka Sagatowska już raz okazała się niewypałem, co prawda dni prezesowania w Wordzie tarnobrzeskim są już policzone ale drugi raz nie ma zamiaru wchodzić do koryta. Kim jest ten nowy kandydat z pisu Nowicki, który na dno ciągnie nasz rodzimy statek PSS Społem z wynikiem - 300 000zł, gdzie są przejedzone pieniądze, jaka prywata szerzy się w Społem. Otóż prezes Nowicki zafundował swojej małżonce hurtownie spożywczą, która ma 300 000 zł zysku i tam trzepie kase. Ma zamiar rozpocząć grupowe zwolnienia w społem, czy mieszkańcy stalowej nie boją się , że pod jego rządami zwolni nas mieszkańców ze Stalowej Woli. Liczba mieszkańców naszego grodu kurczy się, a nowy prezydent Nowicki chce ją skórczyć do minimum siebie i żony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »