NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Firma Cerkamed- czy warto? prosze o opinie,
Posty: 26
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2010r. 18:18  
Cytuj
Witam was . Mam pytanie czy ktos z was ubiegał się o prace w firmie Cerkamed w dziale marketingu ( lub może na inne stanowisko). Czy warto tam pracować? Jakie wrazenie wywarła na was ta Firma? jak z zarobkami? Z góry dziekuje za odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2010r. 18:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2010r. 18:40  
Cytuj
Pierwsze miesiące niewiele ponad minimalną krajową.
Pressing i zrzędzenie kierowniczki dla niektórych nie do zaakceptowania. (Pozdrawiamy panią!)

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2010r. 00:19  
Cytuj
Haha, zgadzam sie z przedmowca ... Firma na pewno rozwijajaca sie, atmosfera w pracy niekoniecznie pozytywna ale tragedii nie ma. Szef naprawde w porzadku gosc, idzie sie z nim dogadac, wysluchuje nowych pomyslow i wprowadza dobra atmosfere w pracy. Jednak ta firma ma jeszcze jedna rzecz (raczej osobe), ktora jest nie do przeskoczenia - szefowa...zaklopotany Ciezki przypadek. Ludzie nie wytrzymali na stres i latwo popadajacy w zlosc nie powinni sie tam starac o prace umiech Co do zarobkow, na poczatku niewiele, ale z biegiem czasu (o ile sie ktos utrzyma na stolku) mozna w miare dobrze zarabiac (jak na Stalowke). Pozdrowienia dla szefowej!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2010r. 15:40  
Cytuj
Dzięki za odp.. Ja studiowałem marketing i zarządzanie, znam biegle j. angielski. (oni właśnie poszukiwali z biegła znajomością angielskiego). Zaproponowali mi najnizszą krajową i umowę zlecenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »