NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dojazd ze Stalowej Woli do Tarnobrzega,
Posty: 14
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 18:35  
Cytuj
Czy bez problemu dojadę w chwili obecnej ze Stalowej Woli do Tarnobrzega przez Grębów???? Czy drogi sa przejezdne??!! Pilnie prosze informacje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 18:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 18:39  
Cytuj
Jedz śmiało,ja dopiero wróciłem z Tarnobrzega

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 18:41  
Cytuj
jakby ktos na krakow lecial to od razu na busko zdroj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 18:46  
Cytuj
Na Tarnobrzeg z stw jest łądnie zreszta własnie tylko przez stw da sie tam dojechac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 18:47  
Cytuj
Czyli ze dojade bez problemu?? Ja wybieram sie jutro na Tarnobrzeg i planuje jechac przez Grębów, a mówili, ze drogi zamknięte są... Dzieki za informacje umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 19:00  
Cytuj
Drogę na Sandomierz pewnie znowu szlag trafi, bo właśnie podano, że znowu zalewa Trześń i Sokolniki. Pękł wał na Trześniówce.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 22:00  
Cytuj
A jak tam filku u ciebie? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że ty kiedyś wspominałeś, że mieszkasz gdzieś tam w bliskiej okolicy rzeki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 22:07  
Cytuj
CYTAT
Czyli ze dojade bez problemu?? Ja wybieram sie jutro na Tarnobrzeg i planuje jechac przez Grębów, a mówili, ze drogi zamknięte są... Dzieki za informacje umiechumiechumiech


no wszedzie piszą, że do tarnobrzega są objazdy przez stw czyli przez grębów wiec problemow nie bedzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
A jak tam filku u ciebie? Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale wydaje mi się, że ty kiedyś wspominałeś, że mieszkasz gdzieś tam w bliskiej okolicy rzeki.

teraz akurat w kraku siedze :] ale z tego co slyszalem do domu nie mialbym dzisiaj za bardzo jak dojechac mosty pozamykane, waly miekkie, ale do mojej wiochy doleciec nie powinno bo ciut wyzej :-) w kazdym razie dzieki za troske ^^ jakby sie cos dzialo to forumowiczow do worow z piachem sie zagoni :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2010r. 23:38  
Cytuj
info.

droga na rzeszów przez jasionke zablokowana - drogą na bojanów i 9 do rzeszowa...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 08:36  
Cytuj
Może ktoś wie czy do Sandomierza się dostanę ? muszę byc jutro przed 7. Gdzie dowem się jak wygląda sytuacja ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 10:44  
Cytuj
MEWA, do Sandomierza (tego lewobrzeżnego) tylko przez Tarnobrzeg, Nagnajów i dalej drogą 79 Kraków - Warszawa. Wbrew opiniom, nie jest ta droga zamknięta w Sandomierzu. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie i ją zamkną, to wtedy musisz jechać przez Lipnik. Z Nagnajowa na Radom, a potem w Lipniku w prawo na Sandomierz. Innej drogi nie ma. Chyba, że przez Annopol, Ożarów. Ale dalej.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 10:50  
Cytuj
przez annopol chyba nie pogonisz z tego co slyszalem to most wieczorem byl zamkniety dla ruchu, wal gdzies przed nowem strzelil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 11:11  
Cytuj
Dzięki wyborco PO, ale z tego co czytałam to objazd do Sandomierza jest przez Grębów czyli wjazd do Sandomierza (prawobrzeżnego)od strony Grębowa musi być ?!?!
Poczekam do popołudnia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 23 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
Dzięki wyborco PO, ale z tego co czytałam to objazd do Sandomierza jest przez Grębów czyli wjazd do Sandomierza (prawobrzeżnego)od strony Grębowa musi być ?!?!
Poczekam do popołudnia


Sandomierz prawobrzezny jest zalany - tam nie dojedziesz - wogole to Gorzyc chyba juz nie dojedziesz.

Na Sandomierz dojedziesz przez: Posanie, Radomysl, Annopol, Zawichost, Dwikozy.
Wczoraj ja jechalem ta droga.
Od mostu w Sandomierzu w kierunku Tarnobrzega Wisla wylala na odcinku kilku kilometrow - i to tak wylala ze glebokosc wody w Sokolnikach wynoi 3-9 m !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 16:35  
Cytuj
Przez Dwikozy nie przejedzie. Ta droga jest zamknięta.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 20:02  
Cytuj
Na innym forum piszą, że droga do Tarnobrzega już nieprzejezdna. Wylała rzeczka w Stalach.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Maja 2010r. 21:05  
Cytuj
Ja jechalem godzine temu ze Stalowki do Baranowa takze odrazu pisze:

Na godzine 20:00 droga do TBG otwarta... w Grebowie duzo gapiow na moscie... w Stalach duzo ludzi w centrum wsi... Do Tarnobrzega mozna dojechac bez przeszkod. Jakby ktos kierowal sie na Krakow... z Tarnobrzega do Nagnajowa nic nie jest pozamykane... mozna smialo jechac umiech Pozdro

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2010r. 00:39  
Cytuj
CYTAT
Na innym forum piszą, że droga do Tarnobrzega już nieprzejezdna. Wylała rzeczka w Stalach.


Ludzie plotą takie androny, że szok :szok: Jak dzisiaj wyjątkowo wyjąłem antenę cb ;) to myślałem, że osiwieję. Słuchając informacji co może mnie spotkać na trasie, którą przed chwilką przejechałem potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2010r. 18:09  
Cytuj
sandomierz z paralotni http://picas(...)1052010#

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »