NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola > Chowają zmarłych w cudzych grobach,
~~Ewelina
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 20:05  
Cytuj
w Stalowej Woli na cmentarzu parafialnym likwidowany jest zabytkowy grób. Na jego miejscu kopany jest grób na pogrzeb.

Pognaliśmy na cmentarz przy ulicy Klasztornej, należący do parafii Matki Bożej Szkaplerznej. Tak było jak opisał nasz informator. Mężczyzna kończył ładować piasek na ciężarowe auto. Dół, gdzie będzie złożone ciało, był już przykryty deskami. Było to w miejscu, gdzie znajdował się starty grób z ciałami złożonymi przed około stu laty.
Grabarz nie chciał z nami rozmawiać odesłał nas do Zakładu Pogrzebowego "Pro Morte”. Jego właściciel Sławomir Marczewski potwierdził, że w miejscu, gdzie był grób, zostanie pochowane następne ciało, z rodziny niemającej nic wspólnego z tymi, których szczątki tam leżały.

Więcej czytaj w jutrzejszym "Echu Dnia”.26 listopada 2008r.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 20:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
w Stalowej Woli na cmentarzu parafialnym likwidowany jest zabytkowy grób. Na jego miejscu kopany jest grób na pogrzeb.

Ale sensacja...
Na parafialnym cmentarzu tak dzieje się od dawna, wystarczy datek dla proboszcza i można robić co się chce.
Wiem, bo miałem przykład w mojej rodzinie.

 
 
 
 
~~Jakison
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w Stalowej Woli na cmentarzu parafialnym likwidowany jest zabytkowy grób. Na jego miejscu kopany jest grób na pogrzeb.

Ale sensacja...
Na parafialnym cmentarzu tak dzieje się od dawna, wystarczy datek dla proboszcza i można robić co się chce.
Wiem, bo miałem przykład w mojej rodzinie.


Nie ma grobów ZABYTKOWYCH są opłacone i nieopłacone miejsca pochówku. Tak jest odkąd pamiętam, i nie jest to sensacyjną nowością.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:49  
Cytuj
Rzeczywiście to całkiem normalne że czarni robią geszefty na nieboszczykach nawet 20 lat po ich śmierci chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krisp
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 20:44  
Cytuj
Przed wejsciem na cmetarz wisi informacja o odplatnosci na miejsce spoczynku, z tego co pamientam oplate sie uiszcza raz na 25 lat. Mozna za wieksza kwote wykupic miejscie wieczyscie.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Mozna za wieksza kwote wykupic miejscie wieczyscie.


chodzi Ci o to że można u czarnoksiężników wykupić wieczyste miejsce u św. Piotrajezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Belfegor
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 21:16  
Cytuj
CYTAT

chodzi Ci o to że można u czarnoksiężników wykupić wieczyste miejsce u św. Piotrajezyk

Dobre jezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~Ebono
ff
Wysłany: 27 Lis 2008r. 23:02  
Cytuj
chodzi Ci o to że można u czarnoksiężników wykupić wieczyste miejsce u św. Piotrajezyk[/cytat]

Gościu wystawił o sobie świadectwo tym, co napisał.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »