NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Co myślicie o weselu w HUTNIKU w stalowej? , prosze o pomoc
Posty: 13
Dołączył: 24 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2010r. 14:08  
Cytuj
Czesc
planuje ślub w przyszłym roku, chciałabym się dowiedzieć jak oceniacie Hutnik na dzień dziesiejszy, czy jest to fajne miejsce na zorganizowanie wesela ??... bo widziałam wiele negatywnych opini na jego temat ale tak troche dawno pisanych... moja kolezanka miala tam wesele ale tylko na 30 osob i dawno temu wiec jakos nie bedzie porownania bo u mnie bedzie ponad 80... czy cos sie zmienilo ile kosztuje wynajecie i cena za jedna osobe ??

czy obsługa jest dobra??
czy jedzonko tez jest smaczne??
nie ma problemu z naciąganiem na wyższe koszty??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2010r. 14:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2010r. 16:25  
Cytuj
1000 zeta za wynajem w tamtym roku przynajmniej tak bylo w tym 200 za zaiks, od osoby minimum stowka w umowie tak pisalo a menu wybiera sie z kilku podanych i mozna mieszac jak sie chce wiec moze byc rowna stowka lub wiecej zalezy od Ciebie. w cenie wynajmu jest juz dekoracja i napoje( babka mowila ze do oporu ale czy tak bedzie to nie wiem)w sali na parterze miesci sie jakies 80 osob na gorze 130 pozostaje dokupic wodke ciasta i owoce ktore babka ponoc z tego co mowila tez moze zalatwic, w tym momencie w hutniku jest remont wymieniaja okna i prawdopodobnie bedzie jakies malowanko, gratisowo jest tez szampan dla gosci na start i chlebek na przywitanie a wiecej to juz sie dopytasz na miejscu. pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 2 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2010r. 00:35  
Cytuj
Ja mialem na 100 i bardzo milo wspominam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2010r. 12:50  
Cytuj
Jeżeli WAM się podoba ten lokal, to czemu nie? Pamiętaj, że to WASZ jeden jedyny dzień w życiu, gdzie wszystko ma być tak jak WY chcecie. umiech

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »