NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Dziewczyna,
~~adam
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:01  
Cytuj
Hej
Wie moze ktos z Was jak ma na imie dziewczyna co pracuje w I rish Pubie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
Hej
Wie moze ktos z Was jak ma na imie dziewczyna co pracuje w I rish Pubie?
chodzi o blondynke.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:10  
Cytuj
Ja wiem ja wiem good jej imię kończy się na 'a' - to taka mała podpowiedź z mojej strony :good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:44  
Cytuj
CYTAT
Ja wiem ja wiem good jej imię kończy się na \'a\' - to taka mała podpowiedź z mojej strony :good


Mirosława ? nie wiem

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 01:43  
Cytuj
nie prosciej zapytac ja jak ma na imie?goodmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 06:57  
Cytuj
Ja wiem ile ma lat, jaki ma numer telefonu, jaka nosi bieliznę, ale jak ma na imię hmmmm tak dobrze to sie nie znamy jezyk

 
 
 
 
~~belfer
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 07:17  
Cytuj
CYTAT
Ja wiem ja wiem jej imię kończy się na \'a\' - to taka mała podpowiedź z mojej strony

Barnaba???

jezykjezykjezykjezykjezyk

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:46  
Cytuj
Dlaczego jesteście tacy niepoważni? Podoba mi sie ta dziewczyna ale wstydze sie zagadac, gdyż boję sie odrzucenia, wiecej zrozumienia dla romantycznej duszy bezlitosne hieny!!!

 
 
 
 
~~Aleksander
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:56  
Cytuj
To po co ci jej imię. Nikt nie lubi jak nieśmiała osoba stara się ją poderwać! Możesz się skompromitować z takim zachowaniem.

 
 
 
 
~~agata
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego jesteście tacy niepoważni? Podoba mi sie ta dziewczyna ale wstydze sie zagadac, gdyż boję sie odrzucenia, wiecej zrozumienia dla romantycznej duszy bezlitosne hieny!!!


to może do chłopców postartuj dla odmiany!!!!my kobiety rzeczywiście nieśmiałych nie lubimyok

 
 
 
 
~~iza
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego jesteście tacy niepoważni? Podoba mi sie ta dziewczyna ale wstydze sie zagadac, gdyż boję sie odrzucenia, wiecej zrozumienia dla romantycznej duszy bezlitosne hieny!!!
szkoda że tak mało osób poważnych jak TY jest na tej stronie ,tylko taka banda głu....nie umiejąca się wypowiedzieć

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 11:40  
Cytuj
badz twardy goodi idz na calosc podejdz i zagadaj byle co np. masz fajna sukienke , ladne wlosy itp jak bedzie chciala to bedziecie rozmawiac . Nie boj sie zycie jest za krotkie zeby tak postepowac .moze podejdz i zaproponuj spotkanie , kawe itpok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 21 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 11:52  
Cytuj
Podchodzisz do dziewczyny i mówisz. Co tak stoisz jak widły na gnoju smiech2 i juz jest twoja.

Nic na siłę, wszystko młotkiem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kaola
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 11:58  
Cytuj
Adam nie przejmuj się głupimi gadkami ! szkoda ze nie znam ... napewno bym pomogła.

 
 
 
 
~~bejty
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:04  
Cytuj
dorota umiech
nie ma za co

 
 
 
 
~~Aleksander
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:12  
Cytuj
Dam ci radę. Skoro chcesz ją poznać to po prostu idź do niej i zagadaj taj jakbyś chciał się poznać z koleżanką z grupy na studiach. Nie możesz mówić że ci się podoba itp. tylko rozmawiaj tak jak się rozmawia na luzie, spotykając kogoś znajomego po dłuższym okresie np. jak tu trafiłaś do pracy, jak to się stało że był tam pożar niedługo po otwarciu itp. W razie pytań chętnie podpowiem.

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:23  
Cytuj
Bejty
Dzieki wielkie.

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:31  
Cytuj
Tylko jej nie mów że wiesz że nazywa się Dorota i że tak sobie marzyłeś żeby została twoją dziewczyną i w ogóle ludzie ci pomagali na forum Stalowej Woli bo to wcale nie jest romantyczne umiech

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:35  
Cytuj
jak ci tak bardzo na tym zalezy to moge tam podejsc i sie spytac a potem ci napisze co??cool girl
tylko co ci po imieniu....wezme jeszcze nr komorki albo jej gg chcesz?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:39  
Cytuj
I co się spytasz że jakiś chłopak chciałby cię poznać ale nie ma odwagi zagadać przecież nie będzie poznawać kogoś przez pośrednika, czy chce dać nieznajomemu swój numer czy gg bo to nie są dzieci żeby się wstydzić siebie.

 
 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:43  
Cytuj
zaklopotanyA CZYTALAS CO NAPISAL?? JEST NIESMIALY I SAM SIE NIE SPYTA!!!!!
CHCESZ MU POMOC?? TO COS WYMYSL JAK JESTES TAKA MADRA JA PRZYNAJMNIEJ CHCIALAM POMOCcool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
Hej
Wie moze ktos z Was jak ma na imie dziewczyna co pracuje w I rish Pubie?
A nie pomyślałeś że ona może już być zajęta ?Jeśli wiesz że nie jest to chłopie nie czekaj bo za jakiś czas byle frajer Cie uprzedzi i do końca życia będziesz się zastanawiał co by było gdyby?Jeśli Ci naprawde zależy to olej wszystko i porozmawiaj z nią ok

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:48  
Cytuj
2 red bulle prosze jeden dla mnie drugi dla ciebie :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
zaklopotanyA CZYTALAS CO NAPISAL?? JEST NIESMIALY I SAM SIE NIE SPYTA!!!!!
CHCESZ MU POMOC?? TO COS WYMYSL JAK JESTES TAKA MADRA JA PRZYNAJMNIEJ CHCIALAM POMOCcool girl
Prace też mu pójdziesz załatwic w łożku też mu powiesz co ma robic ?Chodzi o to by kolo sie przełamał bo jeśli tego nie zrobi to do konca życia zostanie mu Asia Rączkowska smiech2

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 13:16  
Cytuj
Widzę że się zrobił całkiem ładny poradnik dla początkujących - to ja od siebie dorzucę jeszcze filmowy instruktarz:
http://www.youtu(...)ntWzX0FE

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »