NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ankieta-Jakość Podstawowej Opieki Zdrowotnej, Ponowna prośba o wypełnienie ankiety
Posty: 16
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 19:23  
Cytuj
Szanowni Państwo!
Pomimo, iż ponad 300 osób zerknęło na mój post, niewiele spośród nich wypełniło ankietę na temat oceny jakości stalowowolskich placówek służby zdrowia. W związku z tym przesyłam jeszcze raz link do ankiety, z nadzieją, że odzew będzie większy: http://www.moje-(...)iU0q354V

Wypełnienie ankiety to od 5 min, proszę kliknijcie w link. Nic nie musicie wpisywać, tylko klikać w odpowiednie miejsca.

Na ankiety czekam do 15.06.2010 r.

Pozdrawiam,
skarbus_1986

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 19:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 19:56  
Cytuj
Witam.
Dlaczego ktos skasowal mojego posta ?!?!
Jak ktos kasowal to mogl tez poprawic ten tytul, ktory powoduje ze strona sie rozwala.

Mimo wszystko napisze jeszcze raz !

Ze takiej tepej osobie ktore nie potrafi nawet poprawnie pisac to nie powinni dac licencjata nie mowiac juz o magistrze.
Dzisiaj to 90% magistrami mozna podetrzec sobie tylki - bo ludzie majacy te papiery nic nie potrafia.

PS. Ja na studiach informatycznych od przedmiotu psychologia/socjologia pracy mialem profesorka, ktory kazdemu ktos zrobil podczas egzaminu trzy ortografy dawal "pale"- bo byl zdania, ze magister to nie moze byc analfabeta.
W sumie nie bardzo sie to ludziom podobalo, ale mysle ze bardzo dobrze ten profesorek myslal i robil !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 20:16  
Cytuj
CYTAT


Mimo wszystko napisze jeszcze raz !

Ze takiej tepej osobie ktore nie potrafi nawet poprawnie pisac to nie powinni dac licencjata nie mowiac juz o magistrze.
Dzisiaj to 90% magistrami mozna podetrzec sobie tylki - bo ludzie majacy te papiery nic nie potrafia.

PS. Ja na studiach informatycznych od przedmiotu psychologia/socjologia pracy mialem profesorka, ktory kazdemu ktos zrobil podczas egzaminu trzy ortografy dawal \"pale\"- bo byl zdania, ze magister to nie moze byc analfabeta.
W sumie nie bardzo sie to ludziom podobalo, ale mysle ze bardzo dobrze ten profesorek myslal i robil !


Jak byś był taki inteligent i to w dodatku po studiach to byś przemilczał ten fakt a jak już Cię to tak bardzo kłuje w oczy to byś zwrócił uwage w kulturalny sposób a nie nazywał kogoś tępakiem tylko dlatego ze popełnił błąd na forum - nie wiesz ze człowiekowi zdarza się popełniać błędy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 20:39  
Cytuj
Ankieta wypełniona i wysłana.
Pozdrawiam

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 20:51  
Cytuj
I ja wysłałamjezyk a co do kolegi mariuszka... to ze tak zapytakm co Twoj post wnosi do tematu? Nie chcesz pomóc to pomiń wątekumiech cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 20:53  
Cytuj
ankieta na chomiku zły pomysł ale wypełniona .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 20:58  
Cytuj
A ile tych ankiet potrzebujesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 21:04  
Cytuj
MiChaśka też melduje, że ankietę uzupełniła i wysłała umiech Pozdrawiam i życzę powodzenia w pisaniu pracy magisterskiej smiech2

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 21:37  
Cytuj
Dziękuję Wam serdecznie! Założyłam sobie, że będzie to ok. 150 ankiet, może dam radę, a ludzie nie zawiodąumiech Jeżeli chodzi o "chomika" to tylko ten serwis przyszedł mi do głowy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 01:18  
Cytuj
A nie lepiej zrobić to poprzez jakiś serwis ankiet online, np.:
http://www.moje-ankiety.pl/

Twój sposób zorganizowania tej ankiety sprawia, że bardzo ograniczasz krąg respondentów. Żeby wypełnić i dostarczyć ankietę to poza chęciami trzeba spełnić zbyt wiele warunków:
- trzeba umieć ściągnąć plik z chomika
- trzeba mieć Worda i umieć go obsługiwać
- trzeba mieć konto email i potrafić go obsługiwać
- trzeba poprawnie odszyfrować zapis maila: "s.kosierb_(at)_gmail.com"
Uwierz mi, te umiejętności wbrew pozorom nie są jeszcze zbyt powszechne w naszym społeczeństwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 07:10  
Cytuj
Powodzenia

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 09:24  
Cytuj
oczywiście myślałam o "serwisach ankietowych", aczkolwiek te niestety uniemożliwiają wychwycenie pewnych istotnych zależności:/ w związku z powyższym musiałam ograniczyć się do działań typu forum z linkiem+e-maile wśród znajomych+osobiste zbieranie ankiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 22:13  
Cytuj
witam
wypełnione ,przesłane,
powodzenia w obronieumiech

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2010r. 22:59  
Cytuj
pojszło umiech

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:38  
Cytuj
Zgodnie z Państwa sugestiami przesyłam bezpośredni link do ankiety, którą mogą wypełnić Państwo przez internet: http://www.moje-(...)iU0q354V

będzie łatwiej i sprawniej;) dziękuję za sugestięumiech


pozdrawiam,
skarbus_1986

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
Zgodnie z Państwa sugestiami przesyłam bezpośredni link do ankiety, którą mogą wypełnić Państwo przez internet: http://www.moje-(...)iU0q354V

będzie łatwiej i sprawniej;) dziękuję za sugestięumiech


pozdrawiam,
skarbus_1986


I teraz gitara, ale może troche mniej focijalnie na forum sm jest taka rodzinna atmosferaumiech a Ty ciagle Państwo i Państwoumiech jesrtesmy wspolnymi ziomkamismiech2DDDDDDD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 21 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 01:45  
Cytuj
hihi ok "ziomie";)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 08:36  
Cytuj
CYTAT
Ankieta wypełniona i wysłana.
Pozdrawiam



Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
Ankieta wypełniona i wysłana.
Pozdrawiam



CYTAT
Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.



A co w tym złego, że napisał to co zostało cytowane powyżej. Na większości forum to rzecz normalna.

Ja też chciałam tylko napisać, że ankietka wypełniona umiech Fajnie, że skorzystałaś z naszych sugestii teraz na pewno odzew będzie większyumiech

Pozdrawiam
Foxy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »