NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Chory i stary pies ,
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 11:57  
Cytuj
Witam mam starego psa, który jest już schorowany prawie nie chodzi załatwia się pod siebie jest głuchy i ślepy piesek ma już 17 lat. Decyzja o uśpieniu jest ciężka ale chyba będę musiał ją podjąć. Piesek się męczy a wraz z nim i domownicy. Szukam dobrego miejsca gdzie mógłbym go uśpić miał ktoś może taki problem jeśli tak proszę o poradę z góry dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 11:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 12:05  
Cytuj
Dobre miejsce do uśpienia? nie wiem czego dokładnie szukasz, ale chyba zwykły weterynarz jest tu potrzebny?
zdegustowany

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
Witam mam starego psa, który jest już schorowany prawie nie chodzi załatwia się pod siebie jest głuchy i ślepy piesek ma już 17 lat. Decyzja o uśpieniu jest ciężka ale chyba będę musiał ją podjąć. Piesek się męczy a wraz z nim i domownicy. Szukam dobrego miejsca gdzie mógłbym go uśpić miał ktoś może taki problem jeśli tak proszę o poradę z góry dziękuję.



Gabinet weterynaryjny ARGOS na KEN.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 12:18  
Cytuj
Wiesz wielu weterynarzy nie rozumie sytuacji a nawet jeśli to na siłę próbują leczyć bo to kasa oczywiście i wkręcają, że pies jeszcze może żyć i w ogóle ale on naprawdę jest już bardzo niedołężny tak jak napisałem wcześniej. Szukam weterynarza, który nie będzie chciał zarobić na kolejnym prawie nieżywym psie tylko takiego, który bez pytań szybko i bezboleśnie uśpi psa. Wiadomo, że dla mnie i mojej rodziny to jest przykra sytuacja pieska bardzo kochamy i szkoda jest go usypiać ale wydaje mi się, że wyjścia nie ma.

Ktosik -> to miejsce którego szukam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 12:19  
Cytuj
aaa ARGOS na KEN znam to nie jest miejsce którego szukam zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
aaa ARGOS na KEN znam to nie jest miejsce którego szukam zdegustowany



Wydaje mi się ze jezeli wyraznie przedstawisz sprawe to weterynarz to zrozumie. Nie znam innych gabinetów ale znajomi którzy mają psy są zadowoleni z usług tego gabinetu, co prawda w kwestii leczenia.

Domyślam się ze jest to problem bo pies z takim stażem jest pełnoprawnym członkiem rodziny i taka decyzja napewni nie jest łatwa. Jeżeli jesteś już zdecydowany na ten krok to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko uspienie psiaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 14:06  
Cytuj
mysle ze Weterynarz P. Popowicz 0158444325 jest o.k.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 15:12  
Cytuj
z tego co się orientuje to weterynarz na białych domach ma takie 'usługi' i nie drogo bo 50zł..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 18:50  
Cytuj
CYTAT
mysle ze Weterynarz P. Popowicz 0158444325 jest o.k.

potwierdzam p.Popowicz potraktował nas z taktem, nawet jak się prawie poryczałem placze
pies, niby tylko obok, a boli jakby to był człowiek.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »