NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Straż Pożarna ,
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 08:34  
Cytuj
Z całym szacunkiem dla ryzyka, poświęcenia i ogromu pracy dla Straży Pożarnej i Zawodowej i Ochotniczej!!!
Jedyne co mi się nie podoba i bardzo irytuje (może to tylko moje odczucie) to NAGMINNE NADUŻYWANIE SYGNAŁÓW DŹWIĘKOWYCH !!!!
Podam wielokrotny przykład: godzina 4 rano, prosty odcinek ulicy praktycznie zero ruchu kołowego, jedzie kolumna strażackich wozów, mają załączone niebieskie "koguty" zbliżają się do "śpiącego osiedla".... i .... (my nie śpimy to i inni niech nie śpią, niech wiedzą że działamy) załączają swoje syreniska i wyją..... aż miną osiedle i tak do następnego.
Rozumiem używanie sygnałów i świetlnych i dźwiękowych w jakimś ruchu kołowym, ale czy to nie jest nadużycie????
Czy tylko ja to zauważyłem i czy tylko mnie wydaje się to nadużyciem?
Zaraz się na mnie rzucicie że nie mam zrozumienia, współczucia dla powodzian, to nie prawda, mam to wszystko! Szkoda że kiedyś zanim wydano zgodę na budowę domu sprawdzano czy teren nie jest zalewowy, zagrożony, dzisiaj.... a buduj gdzie chcesz i gdzie Ci się udało kupić skrawek ziemi, inną rzeczą jest że o wałach (Ze takie coś istnieje) władze przypominają sobie jedynie w przypadku powodzi Poddaję powyższe pod rozwagę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 08:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 09:45  
Cytuj
Pojazd uprzywilejowany jest to pojazd wysyłający sygnały świetlne... i jedocześnie dzwiękowe.

Włączają pewnie te sygnały gdy zblizają się do skrzyzowania aby np; ranny ptaszek który jedzie do pracy nie był nagle zaskoczony, bo sygnalizacja nie działa cała dobe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
[...]
Zaraz się na mnie rzucicie że nie mam zrozumienia, współczucia dla powodzian, to nie prawda, mam to wszystko!


g. masz, a nie zrozumienie i współczucie - oni od wielu dni są na nogach i tyrają dla innych i należy im się tylko szacunek, a nie jakieś głupkowate narzekania.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »