NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wybory prezydenta, Na co komu potrzebny prezydent
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 21:55  
Cytuj
Ludzie powiedzcie ale tak szczerze żeby mnie przekonało - na co potrzebny jest w Polsce prezydent i ten cały jego kosztowny dwór.
Czy my już nie mamy na kogo robić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 21:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 00:45  
Cytuj
CYTAT
Ludzie powiedzcie ale tak szczerze żeby mnie przekonało - na co potrzebny jest w Polsce prezydent i ten cały jego kosztowny dwór.
Czy my już nie mamy na kogo robić?


O tu masz rację umiech ale uzupełnij posta o sejm i senat i wszelkiej maści polityków.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 07:49  
Cytuj
Masz rację, jeszcze uzupełniam o senat, bo rząd w państwie chyba potrzebny. Może tylko mniejsza zgraja.
Wczoraj przez chwilę oglądałam debatę prezydencką. Tydzień do wyborów a tu aż trudno poznać tych pałających miłością "do Polski i Narodu" wspaniałych panów. Co za miód lał się w nasze uszy, a miłość i dobrobyt nie będzie miał granic, tylko musimy zagłosować.
Co z tego skoro wiem że od następnego poniedziałku będzie całkowita zmiana frontu. Znów będę przypadkowym społeczństwem. Zacznie się buta i arogancja. Nikt nie będzie stał na wałach u powodzian, no może przy okazji następnych wyborów.
JAK MAM GŁOSOWAĆ SKORO ICH WSZYSTKICH NIE LUBIĘ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 09:02  
Cytuj
Debata nie wniosła nic nowego. Za mało konkretów. Komorowski znów się pomylił mówiąc o sądach 48 godzinnych smiech2 Taka pogadanka o wszystkim i o niczym, najbardziej konkretny był Grzegorz Napieralski i to on tę debatę wygrał. Ja myślę, że jeżeli wyborów nie wygra ktoś trzeci to się nic nie zmieni... Żeby było inaczej musi wygrać ktoś całkowicie z innej partii, żeby zrobić PO i PISowi prawdziwą jesień średniowiecza jezyk i ten burdel zrównać z ziemia.

Elizabet, jeśli nie lubisz czwórki debatującej wczoraj to jeszcze pozostaje Ci Endriu, Olechowski, Mikke oraz Morawiecki i Ziętek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Masz rację, jeszcze uzupełniam o senat, bo rząd w państwie chyba potrzebny. Może tylko mniejsza zgraja.
Wczoraj przez chwilę oglądałam debatę prezydencką. Tydzień do wyborów a tu aż trudno poznać tych pałających miłością \"do Polski i Narodu\" wspaniałych panów. Co za miód lał się w nasze uszy, a miłość i dobrobyt nie będzie miał granic, tylko musimy zagłosować.
Co z tego skoro wiem że od następnego poniedziałku będzie całkowita zmiana frontu. Znów będę przypadkowym społeczństwem. Zacznie się buta i arogancja. Nikt nie będzie stał na wałach u powodzian, no może przy okazji następnych wyborów.
JAK MAM GŁOSOWAĆ SKORO ICH WSZYSTKICH NIE LUBIĘ


Dla mnie jedynym konkretnym kandydatem, który łamie politykę lewicy jest MIkke. Niestety na takie debaty nie wiadomo dlaczego zaproszono tylko tych 4 kandydatów (wymyślili sobie, że partie parlamentarne, ale niby dlaczego?)
No i co mogę powiedzieć o debacie: Wszyscy mówili innym głosem o każdym temacie. Jedynym kandydatem i to konkretnym, który mówi szczegółowo i inaczej niż cała czwórka i reszta jest mikke, ale jego nie zaprasza się na debaty bo mógłby zwiększyć swoje poparcie.

Wczoraj Komorowski udowodnił, że ma taki sam program jak PIS a do tego nie pochwalił się niczym konkretnym. Co do PIS to jest to bardzo lewicowa partia, w zasadzie nie różni się od SLD czy PO. Ale może mniej kradną.

Korwin Mikke w swoim programie ma chociazby zmniejszenie liczbę posłów z 460 do 100 - Parlament miałby zajmować się głównie likwidowaniem i poprawieniem ustaw, a nie tworzeniem nowych, które przynoszą tylko szkody i korupcję. Sejm powinien stać na straży konstytucji.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 11:53  
Cytuj
Nawet Korwin Mikke jak zostałby prezydentem nic by niezrobił bo prezydent g...o może. To taki "inny król" funkcja raczej dekoracyjna. Może tylko wetować ale jego weto jak się parlament postara może być nieskuteczne. Uważam że naszego kraju nie stać na utrzymanie prezydenta, jego orszaku, tak samo jak nie stać na całe te wybory. Ostatni problem władzy jest taki żeby powodzianie poszli głosować. Gotowi wysłać tam urny na pontonach. Myślę jednak że zdesperowani ludzie dadzą do zrozumienia naszej kochanej władzy co o niej sądzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 16:16  
Cytuj
CYTAT
Nawet Korwin Mikke jak zostałby prezydentem nic by niezrobił bo prezydent g...o może.


To prawda, ale przynajmniej nie poszło by tak łatwo tym skur...wysynom. Zawsze to prezydent nasz a nie ich. W przeciwnym razie to koniec.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 00:42  
Cytuj
http://www.test-wyborczy.pl

Proponuję każdemu zrobić zanim pójdzie na wybory i odda nieważny głos umiech

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 08:23  
Cytuj
Co do Mikke: Czasem czytuję jego felietony w Angorze. Prezentuje tam różne swoje poglądy polityczne i gospodarcze. W niektórych sprawach przyznaję mu rację ale po przeczytaniu jego opinii na temat ludzi niepełnosprawnych mam trudność żeby na niego zagłosować. Co więcej, nie mogę myśleć o nim jako o "dobrym człowieku".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 08:29  
Cytuj
Zrobiłem sobie ten test wyborczy i wyszło tak umiech

Andrzej Lepper 69,23%
Kornel Morawiecki 69,23%
Waldemar Pawlak 69,23%
Bogusław Ziętek 61,54%
Grzegorz Napieralski 61,54%
Marek Jurek 61,54%
Janusz Korwin-Mikke 57,69%
Jarosław Kaczyński 53,85%
Andrzej Olechowski 50%
Bronisław Komorowski 42,31%

(Odpowiedzi w tematach polityki zagranicznej przeważyły na taki wynik m.in. Irak, Afganistan, euro, USA, Rosja)

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Zrobiłem sobie ten test wyborczy i wyszło tak umiech

Andrzej Lepper 69,23%
Kornel Morawiecki 69,23%
Waldemar Pawlak 69,23%
Bogusław Ziętek 61,54%
Grzegorz Napieralski 61,54%
Marek Jurek 61,54%
Janusz Korwin-Mikke 57,69%
Jarosław Kaczyński 53,85%
Andrzej Olechowski 50%
Bronisław Komorowski 42,31%

(Odpowiedzi w tematach polityki zagranicznej przeważyły na taki wynik m.in. Irak, Afganistan, euro, USA, Rosja)


Ja mialem 86 % jkm.
Co do Leppera to mówi on to co ludzie chca usłyszeć umiech

Elizabet - mnie interesują głównie podatki, bo w tym kraju jeżeli nie będzie niższych podatków tak nigdy nie będzie dobrze. Wszystkie problemy można wiązać z wysokimi podatkami i głównie dlatego JKM ma moje poparcie - jak mówiłem w kwestiach obyczajowych nie zgadzam się do końca z JKM ale w kwestiach gospodarczych tak. I żaden z obednych kandydatów nie proponuje obniżki podatków i obniżenia socjalu. A główni kandydaci (oraz ich partie) i o tym mówi się coraz częściej po wyborach będą za zwiększeniem podatków.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 11:45  
Cytuj
Janusz Korwin-Mikke 75%
Andrzej Lepper 73,08%
Kornel Morawiecki 61,54%
Bogusław Ziętek 51,92%
Marek Jurek 51,92%
Waldemar Pawlak 50%
Grzegorz Napieralski 50%
Andrzej Olechowski 46,15%
Jarosław Kaczyński 46,15%
Bronisław Komorowski 38,46%

U mnie taki wynik. Ten Lepper trochę mnie dziwi:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 12:01  
Cytuj
Lepper gata po trochu to co wszyscy kandydaci.. Z jednej strony Solidarność a z drugiej silne przedsiębiorstwa, a więc jedno i drugie się wyklucza umiech

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 12:08  
Cytuj
Korwina wreszcie pokazali w sondażach dla TVN 24 z 3% poparciem na 4 miejscu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Korwina wreszcie pokazali w sondażach dla TVN 24 z 3% poparciem na 4 miejscu.


Coś czuję, że JKM uzyska poparcie granicach od 8- 10% obym się nie mylił umiech ale wyższe poparcie dla JKM da tym złodziejom do myślenia i może choć trochę coś to zmieni umiech

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 14:18  
Cytuj
JKM, Lepper, Pawlak 67,31% umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 14:36  
Cytuj
Zauważalny wynik w wyborach prezydenckich dla JKM pomoże w wyborach parlamentarnych. Może uda się wprowadzić do parlamentu kilku ludzi z WiP lub UPR. A to już jakiś postęp....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 15:30  
Cytuj
Janusz Korwin-Mikke 70%
Andrzej Lepper 68,57%
Marek Jurek 57,14%
Waldemar Pawlak 57,14%
Grzegorz Napieralski 50%
Kornel Morawiecki 50%
Jarosław Kaczyński 48,57%
Bogusław Ziętek 44,29%
Andrzej Olechowski 40%
Bronisław Komorowski 40%

edit: btw fajne sa wyniki

http://www.test-(...)niki.php
osoby ktore przed wypelnieniem testu zaznaczyly ze chca glosowac na
komorowskiego 9.8%
kaczynskiego 1.6%
napieralskiego 11.3%
genialne ^^ szkoda tylko ze lepper wszystkim chcial sie podpasowac bo wyszedl tu pieknie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 21:09  
Cytuj
Z tymi podatkami to ECHODNA ma rację. Sama prowadziłam firmę i dały mi popalić podatki, zus-y, sanepidy i wszystkie inne obowiązkowe składki. Zapierdzielałam jak wół od rana do nocy i ledwie na tych wszystkich pasożytów wystarczyło. Dla mnie już nie zostawało nic. Ale musiałam tak tyrać rok bo wzięłam dotację i nie mogłam wcześniej zlikwidować. To mnie i moją rodzinę wydoiło z ostatnich groszy.
Dlatego nie słucham tych wszystkich złotoustych picerów, nie lubię ich i na pewno nie będę na nich głosować. Przyjazne państwo miało być. No i jest przyjazne tylko że nie dla normalnego człowieka.
Eeeech kończę bo mi się flaki wywracają jak sobie przypomnę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 00:18  
Cytuj
Elizabet - JKM od lat domaga się zniesienia podatku dochodowego - czyli PITy City i inne Likwidacja tego durnego podatku od "DOCHODU" zakończyła by wiele bezsensownych problemów z urzędami skarbowymi i tłumaczeniem się przedsiębiorców na co wydali i skąd wzięli pieniądze. Tak naprawdę podatek dochodowy jest po to aby kontrolować ludzi i ich wydatki a przy okazji nieźle ich wydoić z kasy. Wprowadzenie podatku dochodowego musiało wiązać się z przyrostem ogromnej ilości urzędników czyli więcej nas to kosztuje niż warte jest zachodu.. Ludzie lepiej wiedzą co robić ze swoimi pieniędzmi i na co je wydawać czy inwestować. Przez nadmierne płacenie podatków mamy niskie zarobki, wysokie ceny i bezrobocie. JKM jako jedyny kandydat opowiada się od lat nad zniesieniem i obniżeniem podatków do minimum. ALE - za większość usług obywatel musi opłacić sam. Tu bym się nie martwił bo człowiek w końcu zarabiał by tyle ile należy a mniejsza biurokracja stwarzała by lepsza konkurencję i niższe ceny.

aa dużo by pisać umiech polecam perełki książkowe - http://www.multibook.pl/
Frederic Bastiat - Dzieła zebrane
Ron Paul - Wolność pod ostrzałem

A najlepiej pokazuje to Milton Friedman:



w you tube jest pełno filmów z napismi. polecam

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 06:30  
Cytuj
Powiedz ECHODNA czy znasz jakikolwiek kraj na świecie który funkcjonuje bez podatku? Czy to wszystko o czm mówi Mikke nie jest utopią? Jak nie będzie podatków to z czego utrzyma się prezydent?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Powiedz ECHODNA czy znasz jakikolwiek kraj na świecie który funkcjonuje bez podatku? Czy to wszystko o czm mówi Mikke nie jest utopią? Jak nie będzie podatków to z czego utrzyma się prezydent?


JKM nie mówi o likwidacji podatku wogole. Mówi o likwidacji podatku dochodowego - podatku który jest karą za pracę. Nie pracujesz to otrzymujesz zasiłki i darmowe dodatki a pracują na ciebie jelenie. Pracujesz i otrzymujesz karę za pracę a jeżeli jesteś zdolniejsza i zainwestowałaś w siebie więcej i zarabiasz defacto więcej to kara jest wyższa.

"Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy." Albert Einstein



Korwin Mikke mówi o podatkach dla szczątkowej administracji państwowej acz kol-wiek prężnej i dobrze działającej. Na policję - bezpieczeństwo oraz Wojsko i niektóre niezbędne działania w których państwo jest niezbędne.

Problemem dzisiejszego świata są podatki i ciężko znaleźć państwo, które bazuje na niskich podatkach, ale takie kraje są i są to chociażby Malezja, Tunezja Szwajcaria w Europie Brazylia. Chodzi o to aby kraje biedne miały jak najlepsze warunki rozwoju a socjalne eksperymenty sprawdzają się tylko w krajach bogatych i z tym
socjalizmem zawsze trzeba uważać.



Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 16:39  
Cytuj
Kiedyś nie dowierzałem, ale teraz widzę , że mamy gówno nie demokrację. Pewnie , że gdyby sondaże nie były publikowane a czas antenowy rozdzielony sprawiedliwie, to wiadomo , wyniki wyborów byłyby inne, ale chcieć to my se możemy. Mądrzejsi zawsze stanowią mniejszość. Poza tym dobre rozwiązania, nie dla wszystkich są dobre, dlatego celowo nikt się nimi nie zainteresuje.
Tak czy siak bliżej mi do reform JKM i na niego głosuje. Cała ta reszta wydaje mi się przez kogoś wypchnięta na siłę.
I niech d***cja zdechnie do reszty! W tym kraju jest znacznie więcej żuli niż profesorów uniwersytetu – z czego wynika, że profesorowie mają MNIEJ do powiedzenia niż żule. sciana

http://glosujsam.pl/

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 11:32  
Cytuj
http://www.wykop.pl/ramka/386300/frederic-bastiat-prawo/

Frederic Bastiat - Prawo - warto przeczytać.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2010r. 09:15  
Cytuj
Cały czas się zastanawiam jak to zrobić żeby coś zmienić. Co pomoże głosowanie na któregoś zkandydatów ,jak ja uważam że prezydent niejest potrzebny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »