NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
debata,
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 10:15  
Cytuj
Jak się Wam podobała debata w TVP?.
Jak dla mnie wszyscy czterej kandydaci to jakby jednym ch... byli robieniumiech

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 10:15  
Cytuj

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 10:19  
Cytuj
cos w tym jest.
podobał mi sie jarosłąw jak przez gardło mówił że trzeba pomóc z In vitro a jego oczy mówiły dobijcie mnie... ja nie chcę good

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 10:25  
Cytuj
Cała debata była kompromitacją. TVP ma ludzi za idiotów - poglądy tych panów znamy doskonale są takie same od lat i nie różnią się od siebie. Nie znamy natomiast poglądów pozostałych kandydatów, którzy nie są związani z rządzeniem. Widać jak władza boi się niezależnych kandydatów, że debatę zrobiono bez ich udziału, co jest JAWNYM SKANDALEM i OSZUSTWEM. Debatę z udziałem wszystkich kandydatów przemilczano w mediach - jest dostępna w internecie, żadna telewizja nie pokazała tej debaty. A wszystko po to aby u steru władzy nadal rządzili ci sami z bandy czworga - PO, PIS, SLD, PSL - zawsze ci sami. TVP zrobiło z ludzi idiotów. Nie bądź kretynem, nie głosuj na tych samych !

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 10:30  
Cytuj
Fakt... Szkoda, że nie można było usłyszeć pozostałych:( Jeżeli chodzi o obecnych to trochę dziwiło mnie to, że taki doświadczony polityk jak Pan Komorowski dał się tak łatwo sprowokować Panu Napieralskiemu. W mojej ocenie na tej całej sytuacji zyskał Pan Kaczyński. Reasumując... Tak jak ktoś napisał wyżej:/ Wszyscy ci co się wypowiadali, wypowiadają się od lat... Zastanówmy się, czy obecna sytuacja Polski nas satysfakcjonuje i mamy odpowiedź na kogo zagłosować;)

ifg moze mnie po plecach drapac...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:33  
Cytuj
ZASADA NAJWAŻNIEJSZA aby nie zmarnować głosu.

- Należy zagłosować zgodnie z preferencjami wyborczymi | przynajmniej w pierwszej turze wyborów głosujemy zgodnie z sumieniem.
- Należy zwracać uwagę na program a nie wygląd kandydata.
- Nie należy głosować zgodnie z tym co podpowiadają inni.

Jeżeli nasza opcja i linia nie wchodzi do II tury to wówczas głosujemy na mniejsze zło.

Jeżeli nie mamy konkretnie pomysłu czy nie wiemy do końca jak dany kandydat może zachować się po wyborach albo wogole nie mamy pojęcia o polityce to lepiej darować sobie taki GŁOS bo możemy się stać współodpowiedzialni za negatywne skutki takiego głosu.

W Demokracji właśnie to jest najgorsze, że każdy może oddać głos - osoby, które nie mają pojęcia o gospodarce czy rządzeniem mają głos i ich pojęcie a raczej jego brak decyduje o polityce czy gospodarce kraju.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:59  
Cytuj
CYTAT
Jak się Wam podobała debata w TVP?.
Jak dla mnie wszyscy czterej kandydaci to jakby jednym ch... byli robieniumiech

Jeżyk chyba ta "robota" nie była dokończona....
bo farmazony te same od kilku lat!!! wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »