NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
co panie sadza .... ?,
Posty: 19
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:17  
Cytuj
nie no zapytałam tylko bo tak stwierdziłeś że 16 to tak jakby ostateczność jeśli chodzi o młot a potem z górki ... 17 mam za sobą jezyk ale młotu nieobsługiwałam :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:18  
Cytuj
strasznie mi temat zepsuliscie :] no ale nic musze zyc dalej ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:20  
Cytuj
Skoro nie próbowałaś młota to myślę, że najwyższa pora użyćgood
A do autora, wcale nie zepsuliśmy ci tematu!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:26  
Cytuj
wybacz ;) ale co tu pisać o chłopach którzy korzystają z usług prostytutek . Tyle kobiet wolnych chętnych chodzi po tym świecie, niewykochanych i zgłodniałych seksualnych igraszek że to aż dziw bierze że zamiast korzystać z rozkoszy za darmoszkę płaci się za ...ekhm że tak brzydko się wyrażę wkładanie męskich genitaliów w często odwiedzaną norę ... no to takie jednak trochę dziwne i nie smaczne chyba, że ktoś lubi plugastwo ... ... z drugiej strony taki chłopiec chce zakosztować jakiegoś kunsztu czy ewentualnie poznać smak wulgarnego brudnego seksu .... no to tak zrozumiałe ewentualnie nauczyć się paru trików na przeszłość to by miało jakiś sens ... a co o nich myśleć wolni ludzie wolne środki na koncie niech robią co chcą kogo to obchodzi ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:28  
Cytuj
Chyba po to ta "nora" jest zeby faceci tam wkładali prawda?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:31  
Cytuj
no ale wiesz ak za wielu wkłada to się jakościasno duszno robi no jakby nie patrzeć to nora mała raczej ... a czy po to jest żeby facet wkładał bo to trochę już o szownizm zakrawa jednak taki brzydki ... no ale wiadomo kobiety głosu niemają to to małe umysłem istuty dlatego poinny słuchać mężczyzn i skoro taki Stefan tak mówi to pewnie takie "norki" są tylko po to by wkładać ... nieważne jak przez kogo i gdzie ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2010r. 22:33  
Cytuj
a tak woją drogą o mężczyźni korzystają z usług Pań Prostytutek penwi edlatego , że one lepiej wiedzą jak się obejśc z facetem a nie takie zwykłe kobietki mamałygi co to jak kawałek męskiego ciała zobaczy to już się rumieni i peszy ;P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »