NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Sklep komputerowy Karen,
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 14:59  
Cytuj
Witamumiech
Na K.E.N. jest sklep komputerowy Karen a w nim pracuje pewna bardzo ładna Pani....umiech Czy ktoś cos wie o niej ?umiech Obrączki niby nie ma ;)...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 14:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 15:14  
Cytuj
Agnieszka, kiedyś jej chłopakiem był właściciel tego sklepu, a skoro ona wciąż tam pracuje to należy się spodziewać, że ta kwestia się nie zmieniła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 15:18  
Cytuj
Chyba masz racjeumiech ale fakt faktem super laseczkaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 15:28  
Cytuj
Ładna kobitka..jakis czas temu ( okolo roku moze wiecej ) widzialem ze jest w ciazy ale czy ma meza to nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 15:33  
Cytuj
a ja dodam że jest bardzo miła i sympatyczna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 16:29  
Cytuj
koniec tematu bo kobitka zajęta i tyleumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2010r. 21:47  
Cytuj
Jest szczęśliwą żoną i matką, więc jedyne na co możecie liczyć to pomoc w wyborze komputera umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 10:00  
Cytuj
Kupowałem tam laptopa, fakt ... pani śliczna i miła (co nie zawsze idzie w parze), mężatka - to nic... umiechDaję 9pkt. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 14 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 10:40  
Cytuj
Nie dosc ze jest mila i sliczna to jeszcze jest kompetentna w sprawach komputerowych co jak na kobiete jest rzadkosciaumiech
A tak w ogole to ona ma dziecko i meza tez.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Witamumiech
Na K.E.N. jest sklep komputerowy Karen a w nim pracuje pewna bardzo ładna Pani....umiech Czy ktoś cos wie o niej ?umiech Obrączki niby nie ma ;)...



Nie martw się, dopóki żyje jest niczyja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 17:31  
Cytuj
Nie ma to jak wyciągać łapy po nie swoje.. tfu zdegustowany Taak.. na pewno by zaraz rzuciła męża który ją kocha dla przypadkowych facetów, którzy widzą w niej tylko walory "wewnętrzne". zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Nie ma to jak wyciągać łapy po nie swoje.. tfu zdegustowany Taak.. na pewno by zaraz rzuciła męża który ją kocha dla przypadkowych facetów, którzy widzą w niej tylko walory \"wewnętrzne\". zaklopotany


Stwierdzam jedynie, że dopóki żyje jest niczyja. Nie twierdzę, iż porzuci męża. Kobieta ta w istocie nie stanowi czyjejś własności-nie jest zatem własnością męża umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 18:18  
Cytuj
[/cytat] Stwierdzam jedynie, że dopóki żyje jest niczyja. Nie twierdzę, iż porzuci męża. Kobieta ta w istocie nie stanowi czyjejś własności-nie jest zatem własnością męża umiech[/cytat]

Dobra, dobra. umiech Mniejsza o nazewnictwo, wiadomo o co chodzi. Znam taką retorykę. umiech Dawanie sobie nawzajem swobody, poszerzanie horyzontów.. bla bla bla a w skrócie jest to zwykły hedonizm. Krótko podsumowując trzeba było by być głupim żeby stabilny związek ryzykować dla burzy hormonów. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 19:03  
Cytuj
kto nie ryzykuje ten nie ma ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 20:11  
Cytuj
CYTAT
Stwierdzam jedynie, że dopóki żyje jest niczyja. Nie twierdzę, iż porzuci męża. Kobieta ta w istocie nie stanowi czyjejś własności-nie jest zatem własnością męża umiech[/cytat]

Dobra, dobra. umiech Mniejsza o nazewnictwo, wiadomo o co chodzi. Znam taką retorykę. umiech Dawanie sobie nawzajem swobody, poszerzanie horyzontów.. bla bla bla a w skrócie jest to zwykły hedonizm. Krótko podsumowując trzeba było by być głupim żeby stabilny związek ryzykować dla burzy hormonów. umiech[/cytat]


O ile związek ten jest stabilny i harmonijny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 20:19  
Cytuj
a to już nie innym sądzić czy stabilny czy nie. umiech Bez sensu włazić z buciorami i sprawdzać. Nie ma czegoś takiego jak związek idealny, nad wszystkim trzeba ciągle pracować. umiech Zresztą ja się zawsze dziwiłam odbijaczom i odbijaczkom, że w ogóle chcą się wiązać z wiarołomną osobą. Przecież już na starcie wiadomo, że ktoś taki nie jest ani wiarygodny ani wart zaufania. umiech A jeszcze śmieszniejsze są potem żale, że zdradziła/zostawiła.. no sorry ale zrobiła to raz to jak najbardziej może tak być następnym razem. No ale pytanie czy komuś w ogóle chodzi o związek czy tylko o figo fago.. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 20:25  
Cytuj
CYTAT
kto nie ryzykuje ten nie ma ;-)


jak wykopiesz grudkę złota, to lepiej zakończ bo kopiąc dalej możesz trafić na g...o smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 8 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 21:05  
Cytuj
CYTAT
a to już nie innym sądzić czy stabilny czy nie. umiech Bez sensu włazić z buciorami i sprawdzać. Nie ma czegoś takiego jak związek idealny, nad wszystkim trzeba ciągle pracować. umiech Zresztą ja się zawsze dziwiłam odbijaczom i odbijaczkom, że w ogóle chcą się wiązać z wiarołomną osobą. Przecież już na starcie wiadomo, że ktoś taki nie jest ani wiarygodny ani wart zaufania. umiech A jeszcze śmieszniejsze są potem żale, że zdradziła/zostawiła.. no sorry ale zrobiła to raz to jak najbardziej może tak być następnym razem. No ale pytanie czy komuś w ogóle chodzi o związek czy tylko o figo fago.. umiech


Patrząc na to w kategoriach obowiązującej moralności: tak niegodziwe jest włażenie z buciorami i sprawdzanie.......
Autor tego tematu nie jest jednak niegodziwcem starającym się
włazić komuś w życie, a moje stwierdzenie wywołało niepotrzebne zamieszanie, za co przepraszamumiech.

Ps. Ma jednak prawo do podziwiania najprawdopodobniej wybitnej urody owej boginiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 21:13  
Cytuj
ja do autora nic nie mam, zwłaszcza, że elegancko się wycofał. jezyk Jak to mówią, kto pyta nie błądzi. Dobrze , że spytał. umiech A ja się odezwałam nie tylko z powodu tego twierdzenia.. tylko więcej było podejrzanie moralnych porad. umiech Tu nie tylko chodzi o moralność tylko ,że pewnymi działaniami za jednym zamachem można skrzywdzić kilka osób na raz.. warto o tym pamiętać. umiech Ja też już tu w tym wątku nie będę mieszać i narzucać światopoglądu. jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kto nie ryzykuje ten nie ma ;-)


jak wykopiesz grudkę złota, to lepiej zakończ bo kopiąc dalej możesz trafić na g...o smiech2

no dokladnie ale mozna trafic i na tone :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 22:19  
Cytuj
pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć.. chytry

CYTAT
CYTAT
CYTAT
kto nie ryzykuje ten nie ma ;-)


jak wykopiesz grudkę złota, to lepiej zakończ bo kopiąc dalej możesz trafić na g...o smiech2

no dokladnie ale mozna trafic i na tone :]


"Można" ze sporym prawdopodobieństwem na hollywoodzkich filmach. smiech2 A w rzeczywistości można nawet tej jednej grudki nie znaleźć a co dopiero stertę. umiech Ale to zależy jeszcze co kto rozumie przez grudkę złota..cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2010r. 22:40  
Cytuj
jak to co szczescie :] dla kazdego co innego :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 12:03  
Cytuj
kobieta jest na pewno zamężna bo obrączkę ma na palcu jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 12:35  
Cytuj
czy jakiś MOD moze zamknać ten temat bo to jest niesmaczne !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »