NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kaczynski - gość bez prawa jazdy, konta,
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 12:04  
Cytuj
dobre, bo właśnie ostatnio tak się zastanawiałem czy ten gość ma w ogóle prawko umiech Konta mu nie trzeba bo mu mama kasę w chusteczce chowa umiech nie, konto musi mieć bo te dziesiątki tysięcy miesięcznie w gotówce by nie otrzymywał zaklopotany Tak właściwie to czym on dojeżdża? MKS?

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 12:04  
Cytuj

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Kaczynski - gość bez prawa jazdy, konta i kutasa


Chociażby ze względy na takich wyborców i taki prostacki i chamski język wolałbym zagłosować na JK. zaklopotanyzaklopotany

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
dobre, bo właśnie ostatnio tak się zastanawiałem czy ten gość ma w ogóle prawko umiech Konta mu nie trzeba bo mu mama kasę w chusteczce chowa umiech nie, konto musi mieć bo te dziesiątki tysięcy miesięcznie w gotówce by nie otrzymywał zaklopotany Tak właściwie to czym on dojeżdża? MKS?


Mysle ze przekonałeś tym pół narodu, jak wyjdzie to na cała Polske to druga tura jest już nie potrzebnazdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 21:54  
Cytuj
Konto już sobie założył, wcześniej korzystał z konta mamusi. Prawa jazdy nie ma. Ma kierowce tylko nie wiem czy jako prezes PiS, czy prezes którejś z jego fundacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Chociażby ze względy na takich wyborców i taki prostacki i chamski język wolałbym zagłosować na JK.
Ja tego tematy nie zakładałem. zniknął wczoraj, przedwczoraj może. echodan wiesz o tym ale chciałem zauważyc że coś dziwnego z nim się stało umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Chociażby ze względy na takich wyborców i taki prostacki i chamski język wolałbym zagłosować na JK.
Ja tego tematy nie zakładałem. zniknął wczoraj, przedwczoraj może. echodan wiesz o tym ale chciałem zauważyc że coś dziwnego z nim się stało umiech


jak to nie zakładałeś tego tematu? możesz wyjaśnić?co

\"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 23:38  
Cytuj
No Cinocenty, tłumacz się:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 23:55  
Cytuj
Nie... ja nie mówię ze ma się tłumaczyć... tylko skoro twierdzi że on go nie wstawił więc coś musiało się stać... skasowany został ostatni wyraz z tematu... ale to przez moderatorów... wiadomo z jakich przyczyn... mlotek

\"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 00:11  
Cytuj
Przecież wy moderatorzy wiecie kto zakłada temat. Chyba, że tu można to zrobić anonimowo:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 07:03  
Cytuj
wielu polskich politykow nie ma prawo jazdy m.in Napieralski; prowadzacy kampanie Komorowskiego nie przepracowal w zyciu ani jednej minuty tylko siedzi i udaje madrale w jakiejs Warszawie. Najwieksza porazka jest znajomosc jezykow obcych u kandydatow, zaden z nich nie wlada biegle angielskim < to dzisiaj jezyk na tyle podstawowy,ze nikt nie wyobraza sobie funkcjonowania bez niego> i chociazby hiszpankim -> wstyd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:20  
Cytuj
Zbigniew Girzyński w programie “Magazyn 24 Godziny” na antenie TVN 24 (31.03.2009)

Pan Kwaśniewski, który skłamał w sprawie swojego wykształcenia, nie powinien oceniać Instytutu. To znany krętacz i kłamczuszek.

Zbigniew Girzyński w wywiadzie na łamach “Naszej Polski” (09.12.2009)

To, że prezydent Kwaśniewski był funkcjonariuszem aparatu represji komunistycznej, to wszyscy od dawna wiemy. To, że był TW “Alek”, to też jest od jakiegoś czasu wiadome.

Czołowy intelektualista i wybitny poseł PiS Zbigniew Girzyński w programie “Graffiti” na antenie Polsat News (24.06.2010)

Całkiem przyzwoitą prezydenturą z perspektywy czasu, dobrze ocenianą przez wielu polityków, także przeze mnie, była prezydentura Aleksandra Kwaśniewskiego.


Prawdziwa twarz PiS:-))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:32  
Cytuj
Andrzejek nie wiem nawet kto to jest ten Girzynski ale gość powiedział prawde o Kwasniewskim i swoje zdanie na temat jego prezydentury. Nie widze tu "chorągiewki".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:43  
Cytuj
No pewno, że nie. Ja nie pisałem o "chorągiewce", ale to dobre określenie...


Nadchodzi nowa era w polityce. Od tej pory Leszek Miller lub Józef Oleksy to nie są postkomuniści tylko politycy lewicowi starszego pokolenia. Określenie komuchu jest już zdecydowanie passe. Szerokim frontem nadchodzi tolerancja PiS dla lewicy. Jarosław Kaczyński już nigdy więcej nie będzie domagał się delegalizacji SLD. Przyznaje nawet, ze coś lewicowego jest w nim samym i jego partii. A gra toczy się o ponad 13% wyborców głosujących wcześniej na Napieralskiego......

Całość: http://belfer.one.pl/

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:49  
Cytuj
Tak będzie na całej lini miedzy PiS a PO , media są temu winne bo promują tylko dwóch kandydatów. Dla mnie kazdy kandydat powinien miec taką samą ilość czasu w eterze - taka powinna być ustawa!

Teraz jest już walka o kazdy głos na rózne sposoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:51  
Cytuj
To co PiS robi to już nie jest walka o głosy. To prostytucja polityczna. A tacy ideowi byli, a teraz latają z gołą dupą po ulicach....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:53  
Cytuj
CYTAT
To co PiS robi to już nie jest walka o głosy. To prostytucja polityczna. A tacy ideowi byli, a teraz latają z gołą dupą po ulicach....


Ten słynny "golsas" co biegał po Stalowej , to ktoś z PiSu ?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 09:57  
Cytuj
A tego to nie wiem:-)))


A tu masz jeszcze politykę miłościpotluczonypotluczonypotluczony

Ojcowie z Radia Maryja tak podgrzali wyborczą atmosferę, że słuchaczom puszczają nerwy. Trudno się temu dziwić, skoro rozgłośnia systematycznie wtłacza w umysły moherowych beretów, że wygrana Bronisława Komorowskiego oznacza koniec suwerenności Polski.
Pani Maria z Białegostoku, załamana zwycięstwem znienawidzonego kandydata w pierwszej turze, nie wytrzymała.

Prowadzący audycję ojciec Dariusz Drążek pozwolił jej porównać Komorowskiego do Bieruta, nazwać go sługą Rosji i Niemiec, zignorował stwierdzenie, że marszałek Sejmu Polskę ma za nic i nienawidzi naszego kraju. Interweniował dopiero wówczas, gdy rozsierdzona niewiasta nazwała Komorowskiego potomkiem Hitlera.

Posłuchajcie jak wygląda koniec wojny polsko-polskiej w radiomaryjnym wydaniu:

- To co się dzieje, to mnie przeraża! Nie wiem, co się dzieje z ludźmi, z Polakami! – krzyczała na antenie stacji. - I ta rzekoma katastrofa ich nie nauczyła rozumu, i ta powódź nie nauczyła, nic ich nie nauczyło! Głosują na Komorowskiego! Na kogo tu głosować!? Przecież to jest, powiedziałabym, delikatnie mówiąc człowiek typu Bieruta, który Rosji będzie służył wiernie, oprócz tego Niemcom służy bardzo wiernie, ale Polskę to ma ... za nic! Zresztą tak jak Tusk. Przecież w jednej partii, w jednej opcji są razem postawieni i jeden nienawidzi Polski ... Ten wróg niemiecki! Ten no niczym potomek Hitlera! - Maria z Białegostoku.

- No tutaj pani chyba trochę w emocje za bardzo weszła. Muszę przerwać i przeprosić za tę za bardzo emocjonalną wypowiedź, bo to już za daleko - skomentował ojciec Dariusz Drążek.
(RM, poniedziałek 21.06.10, godz. 23.17)

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2010r. 10:36  
Cytuj
Staram się odpowiadać według własnych przekonań, bez emocji.


Kazda partia w swych progach ma różnych zwolenników. Ludzie starsi którzy większość życia przezyli w systemie komunistycznym, którzy żyli spokojnie bez kąbinowania nagle odczuwają gwałtowne zmiany własnie tak reagują , nie pisze tu o wszystkich ale jest taka część społeczenstwa. Media wkręcą śrube na dany temat, jakaś część społeczenstwa to łyknie i koło się kręci, wciągając niezdecydowanych.


Tak naprawde nie śmieszy mnie to bo ludzie wpadają w obsesje ,osoba prowadząca to spotkanie powinna pomóc a nie spokojnie tego wysłuchiwać, w dodatku jest to radio katolickie ( miłować bliźniego swego...) Ciekawe jaka by była reakcja jak by zadzwonił słuchacz i w opanowany sposób wyrazał podobne zdania na J. Kaczynskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »