NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Reklama na forum, ...
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:15  
Cytuj
Jako ze dla zarządu temat się wyczerpał to ponawiam pytanie, jak to jest ze niektórzy forumowicze reklamowali się na forum i osoby zarządzające pouczali ze forum nie jest od reklamy - Na forum pojawił się wątek "gdzie robić prawo jazdy" wchodząc tam od razu wyskakuje reklama, bez mozliwości dodania swojego zdania. Więc jak to jest ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:17  
Cytuj
Moze byc sie domyslil ze za ta reklame rotransu firma placi?? i sobie najwyrazniej zyczy aby to wisiało.... a jezeli wchodzi taki jeden albo drugi i pisze "ooo hej jaka to fajna nowa kwiaciarnia" a liczba postów=0 a konto ma swiezo zalozon to to jest troche irytujące.... juz dajcie spokoj temu rottransowi nie pasuje Ci to nie klikaj w tego linka....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:19  
Cytuj
reklama Rotransu jest reklamą komercyjną.
Jeśli ktoś chce się reklamować na forum nie ma problemu. Zapraszam do biura celem podpisania umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:23  
Cytuj
jak nie klikaj
forum to forum nie reklama
nawet sie nie mozna wypowiedziec !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
reklama Rotransu jest reklamą komercyjną.
Jeśli ktoś chce się reklamować na forum nie ma problemu. Zapraszam do biura celem podpisania umowy.


Domysliłem się ze chodzi o kase, ale co z innymi którzy wczesniej to robili a ich tematy byly usuwane. chyba zły dział, bo forum powinno być dyskusyjne a tam nie ma tej możliwości .Co o tym mysli zarząd ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
ale co z innymi którzy wczesniej to robili a ich tematy byly usuwane


inni nie wykupili reklamy.
Jeśli by wykupili, nikt by tego nie usuwał.

Podobnie jest w ogłoszeniach. Jeśli ktoś reklamuję działalność gospodarczą powinien za to zapłacić - jeśli nie jego ogłoszenie może zostać usunięte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:26  
Cytuj
ale w czym wy macie problem?? inni wchodzili i robili sobie pseufo reklame za free to oczywiste ze ich usuwali bo skoro reklaodawcy placa za reklame to dlaczego ktos ma robic to za free? a jak wam zalezy na wypowiedzeniu sie o firmie rotrans ktora sie reklamuje to zalozcie sobie watek: co ymslicie o rotransie i sobie tam dyskutujcie do woli....mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:27  
Cytuj
CYTAT

inni nie wykupili reklamy.


rozumiem, tylko pamietam ze osoba która zamykała temat bądz pouczała taką osobe pisała ze forum nie jest od reklamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:31  
Cytuj
A moze firma sobie wymyslila taka reklame?? I jak widac skutecznie bo wywolala niemale prouszenie wiec czemu mieli nie zamieszczac? az tak was to w oczy kuje?? nie moge.. wchodze poczytac cos pogryzmolic na forum i srednio mnie obchodzi jakis link do rotyransu bo prawko juz mam owszem klinelam w ten watek patrze rotrans wyszlam i tyle z mojej strony a wy dziamiecie i dziamiecie jakby sie wam krzywda dziala....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:31  
Cytuj
Obecnie uściślając nie jest od darmowej reklamy. Taka mała zmiana. Tak, że jeśli ktoś jest chętny na reklamę na forum zapraszam do działu reklama - tam są namiary na osoby się tym zajmujące.

PS
choć tak naprawdę to reklama jest na stronie głównej a nie na forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:36  
Cytuj
pikantna
bo nie mozna napisac rotrans suck !!!!
teraz czaisz ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:37  
Cytuj
CYTAT
A moze firma sobie wymyslila taka reklame?? I jak widac skutecznie bo wywolala niemale prouszenie wiec czemu mieli nie zamieszczac? az tak was to w oczy kuje?? nie moge.. wchodze poczytac cos pogryzmolic na forum i srednio mnie obchodzi jakis link do rotyransu bo prawko juz mam owszem klinelam w ten watek patrze rotrans wyszlam i tyle z mojej strony a wy dziamiecie i dziamiecie jakby sie wam krzywda dziala....


Coś mi się zdaje ze Ty dziamiesz, kłuje mnie w oczy nieścisłość bo widać że zasady zmieniają się w zalerzności od $$$ .

Sam rotrans mnie nie obchodzi , bo nie miałem z nim styczności ale przeznaczenie forum, wyobraz sobie ze 10-20 klijentów wpadnie na taki sam pomysł, wchodzisz na forum i nie mozesz się wypowiedzieć bo wszędzie reklama. Moje zdanie jest takie ze strasznie mi się to nie podoba !!! Ciekawe czy pomysł Rotransu czy kogoś z SM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:39  
Cytuj
Siegnij po slownik ortograficzny to po 1....
a po 2.. jak na rzie na forum jest TYLKO rotrans jak bedzie wiecej jak 5 linkow wtedy zacznij jakie to zle i straszne.....myslisz ze ktos jest glupi zeby zaladowac 10 pierwszych watkow reklama?? a moze ejstes jednym z niedoszlych psudo reklamodawcow, ktremu jakis moder wywalil watek o psudo reklamie?

CYTAT
pikantna
bo nie mozna napisac rotrans suck !!!!
teraz czaisz ???


a kto Ci nie pozwala napisac rotrans suck??
jakos telepizza miala reklame na sm dluuugo dluuugo i wiele niepochelbynych opinii o niej pisano.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Siegnij po slownik ortograficzny to po 1....
a po 2.. jak na rzie na forum jest TYLKO rotrans jak bedzie wiecej jak 5 linkow wtedy zacznij jakie to zle i straszne.....myslisz ze ktos jest glupi zeby zaladowac 10 pierwszych watkow reklama?? a moze ejstes jednym z niedoszlych psudo reklamodawcow, ktremu jakis moder wywalil watek o psudo reklamie?


Papryka nie przesadzaj bo masz braki aby kogoś pouczać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:42  
Cytuj
CYTAT
Coś mi się zdaje ze Ty dziamiesz, kłuje mnie w oczy nieścisłość bo widać że zasady zmieniają się w zalerzności od $$$ .


Każda forma reklamowa ma swoją cenę. Jeśli znajdzie się chętny by za nią zapłacić to będzie. Reklama zazwyczaj szpeci. Dożyliśmy takich czasów, że jest wszechobecna i chyba nic tego już nie zmieni. Ja też bym wolał, aby było bez reklam. Może wprowadzimy wśród użytkowników abonament umiech ?

CYTAT
jak na rzie na forum jest TYLKO rotrans

i tego się trzymajmy

CYTAT
jak bedzie wiecej jak 5 linkow wtedy zacznij jakie to zle i straszne

a jak spadnie meteoryt ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:44  
Cytuj
pikantna

to sobie moge tam nie !!!
ot głupota !!!
jak zaczniecie sie sprzedawac w ten sposob , to wszyscy was oleja !!!!

jakis pozadek musi byc
2 punkt karny co do rekLamy u was
i przestan pyszczyc bo sie poskarze !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:46  
Cytuj
sm
to jest durne i durne i durne !!!!
ja wiem ze hajs z tego macie ale to nie tak działa !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:47  
Cytuj
CYTAT


Każda forma reklamowa ma swoją cenę. Jeśli znajdzie się chętny by za nią zapłacić to będzie.


Tylko taka forma zniechęca osoby odwiedzające np: forum. Ja przestałem kupować ulubioną prase bo reklamy powiększyły się o 30 %. Dalej jestem za tym ze tematy na forum powinny miec mozliwość dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:47  
Cytuj
Ale to Ty sie puszczyszjezyk mozesz sie skarzyc nie broniejezyk ale nie mow ze nie mozna napisac "rotrans suck" bo nikt Ci nie bornijezyk najlepszym dowodem jest telepizza to ze ktos sie reklamuje nie znaczy ze forumowicze nie moga sie na ten temat wypowiadac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Tylko taka forma zniechęca osoby odwiedzające np: forum. Ja przestałem kupować ulubioną prase bo reklamy powiększyły się o 30 %. Dalej jestem za tym ze tematy na forum powinny miec mozliwość dyskusji.


niestety. Trzeba wszystko jakoś wypośrodkować. Nie wszystkim wszystko musi i nie wszystko wszystkim będzie się podobać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Ale to Ty sie puszczyszjezyk mozesz sie skarzyc nie broniejezyk ale nie mow ze nie mozna napisac \"rotrans suck\" bo nikt Ci nie bornijezyk


To wejdz na temat "gdzie robić prawo jazdy" i wypowiedz się !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:50  
Cytuj
Ale temat gdzie robic prawo jazdy nie ejst tematem.. ja nie mam potrzeby wypowiadania sie na temat rotransujezyk jezeli masz taka nieodparta potrzebe zaloz watekk o identycznym temacie i sie wypowiadaj.....ktos Ci borni??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
jezeli masz taka nieodparta potrzebe zaloz watekk o identycznym temacie i sie wypowiadaj.....ktos Ci borni??


Po co zaśmiecać forum jak mozna by było wypowiedzieć się w jednym. SM odpowiedział na moje pytanie i zrozumiałem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:56  
Cytuj
demokracja !!!

cyt . nie wszystko wszystkim musi sie podobac umiech
i wszystko jasne !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:56  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=604464

jakos ja swoje zdanie na temat rotransu wypowiedziec moge tylo Wy macie z tym rpbolem i placzecie ze nie da sie "wejsc" w watek "gdzie robic prawo jazdy.."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »