NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Reklama na forum, ...
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=604464

jakos ja swoje zdanie na temat rotransu wypowiedziec moge tylo Wy macie z tym rpbolem i placzecie ze nie da sie \"wejsc\" w watek \"gdzie robic prawo jazdy..\"


Ja nie chciałem się wypowiadać na temat Rotransu tylko "gdzie robić prawo jazdy" chciałem polecić inną szkołe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 22:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 23:02  
Cytuj
A jaki to problem??
http://stalo(...)d=604464

wejdź i podyskutuj good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
A jaki to problem??
http://stalo(...)d=604464

wejdź i podyskutuj good



Przed chwilką temat był zwiazany z Rotransem i był to problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 23:06  
Cytuj
Jak sobie sam stworzyles problem to go miales.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2010r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Jak sobie sam stworzyles problem to go miales.....



Zaprzeczasz ze zmieniłaś temat ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 08:29  
Cytuj
a ja dodam że z nudó policzyłem i nie zmieniło nic.
Piszecie że reklama zabrałą 1 temat tak ??
otóż nie. Tematów od zawsze było 24. Ja widzę teraz 24 + reklama.
A miałem niestety policzone z powodu tematów politycznych bo rekord to 20 / 24 był.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 10:29  
Cytuj
A ja specjalnie zalozylam watek"gdzie robic kurs" zeby udowodnic ze nikt nie zabrania sie nikomu na ten temat wypowiedania nawet napisania ze "Rotrans suck"..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
A ja specjalnie zalozylam watek\"gdzie robic kurs\" zeby udowodnic ze nikt nie zabrania sie nikomu na ten temat wypowiedania nawet napisania ze \"Rotrans suck\"..


Wczesniej Twój wątek odnosił się do Rotransu ale pozniej zmieniłaś go na ogólny.


Jacek 85 ja nie pisałem ze reklama zabrała temat, dałem taki przykład ze nie ciekawie by było jak pojawi się coraz więcej takich reklam umieszczanych na forum. Zresztą SM wyjasnił już wszystko w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 10:57  
Cytuj
właśnie ...niedługo zamiast poduskutować trzeba będzie zająć się wyszukaniem aktualnego tematu pomiędzy "tematem-pułapką" a tematem z postami ....czy forum to miejsce na reklamę?
Nie,nie i jeszcze raz nie!!!No chyba,żeby otworzyć osobny dział choć i tam reklama nie na miejscu...

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 11:21  
Cytuj
Anulka zauważ, że to jest tylko JEDEN link... i jak tal invx napisal "co by bylo gdyby bylo, a gdy spadnie meteoryt?" juz nie robcie z igły widły... jak pojawią sie kolejne linki i faktycznie oddzielenie reklamy od temtu bedzie trudne zaczniejcie dziamacmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 11:34  
Cytuj
Sama tyle nie dziam i pierdyknij się w końcu tym młotkiem w czółko.....forum służy dyskusjom, ważnym pytaniom ,rozmowie a nie reklamie!!!....poczytaj troszkę może w wikipedii chociaż....po tym co tam wyczytasz możesz połknąć tą paprykę ze zdziwienia ile jesteś w plecy....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 11:34  
Cytuj
Wszystko zaczyna się od czegoś jednego. Nie można robić z użytkowników frajerów, którzy chcą się czegoś dowiedzieć a lądują na stronie rotransu. To pokazuje jaki jest brak szacunku dla użytkowników forum a jaki jest wielki szacunek dla paru groszy. Jak tak dalej pójdzie to kosztem jednego stracą drugie. I ciekawe co wtedy invx powie ciekawego chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 12:32  
Cytuj
A jak no w necie są artykuły i nagle dane słowo jest na zielono ew niebiesko i po najechaniu myszką na nie wyskakuje reklama? to co to jest dobre?? to jest internet...tym bardziej ze jak to pisal jacek reklama nie jest kosztem zadnego wątku.. koniec tematu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 12:39  
Cytuj
czy wlasciciel wie co oznacza slowo "forum", bo widze ze teraz to jest dzial reklamowy a nie internetowa forma dyskusji, niech mi wyjasnia jak moge dyskutowac wchodzac w watek o prawo jazdy , racje ma anulka to sie staje zalosne , tymi ruchami tracicie ludzi a to oni zarabiaja dla was uzywajcie wiecej rozumu a nie galopujecie jak szczury za pieniedzmizaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 16:52  
Cytuj
Coś mi się tak wydawało ze "papryczka" chyba tak bezinteresownie tego nie robi (myślałem ze to ktoś z Rotransu) ale mniejsza z tym. Jezeli jest już taka sytuacja i reklama Rotransu musi tam być, to dajcie mozliwość wypowiadania się pod nią ,tak by poznać zdanie ludzi którzy mieli z nimi do czynienia - w myśl ze wszystko mozna pogodzić.

Narazie to wygląda ze boją się usłyszeć opinie ludzi którzy korzystali z ich usług, czyzby az tak zle było ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 17:15  
Cytuj
Pikantna - bez jaj. Jak możesz porównywać podświetlenie wyrazu z tematem, który jest odnośnikiem na stronę internetową? Korzystam z internetu już 1x lat i nie wiem czy kiedykolwiek się spotkałem z taką sytuacją. A wiesz dlaczego? Ponieważ żaden właściciel strony czy też administrator nie traktuje tak swoich 'userów'.

Jeżeli chodzi o SM to tak jak Gregory napisał - zmieniła się tylko szata graficzna przez tyle lat a poza tym funkcjonalność (czy też jej brak) pozostała bez zmian. Ukierunkowaliście się tylko na zarabianiu - na samej stronie głównej znajduje się aż 15 reklam!! Np na Onet czy WP jest jedna reklama o_O tzn jedno miejsce na reklamę. Wiem, że inne ceny itp ale bez przesady. 15 reklam? czyżby powstała panorama firm stalowowolskich na stronie głównej? kpina

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 13:34  
Cytuj
Przepraszam ze to ciągne ale jest to rażące, chodzi mi o to ze nad tematami widnieje "Waszym zdaniem" i jak się ma to do tej reklamy w której nie mozna się wypowiedzieć .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 13:51  
Cytuj
Jak zostało zapłacone żeby reklama wisiała na tym temacie, to teraz już tego nie ściągną, bo by wypadało zwrócić kasę. A przecież liczy się kasa za wszelką cenę, więc co to invxa czy pikantną (pinę?) obchodzi, że innym się nie podoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 14:06  
Cytuj
Call! Jak do mnie dzwoniłeś w sprawie reklamy to było dobrze! Co... Czyżbyś zapomniał jak biegałeś po mieście za reklamami dla tego portalu? /--/

//moderowano
nie obrażamy się wzajemnie.
i-x

ifg moze mnie po plecach drapac...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 14:17  
Cytuj
Zależy jakie reklamy, tu chodzi o reklamę na forum pod postacią tematu, o robienie ludzi w brzydkie "ch".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 21:38  
Cytuj
Zamieszczenie reklamy w dziale "waszym zdaniem" to fakt ze strony administratorów powiedziałbym odważne posunięcie.
Ze strony zleceniodawcy w tym przypadku Rotransu to chyba dobre trafienie - została reklama zauważona. Pytanie czy ludzie będą przez to firmę lepiej postrzegali czy też nie.
Jeśli zostaje to uznane za "nieczyste" zagranie to bardziej ze strony admin.
A reklamy są wszędzie - takie czasy. Na forum zawsze były są i będą tyle że nie opłacane przez właścicieli reklamowanych firm.
To przemawia na korzyść SM - wzięli kase dali reklamę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 22:46  
Cytuj
Widzisz skunks, to, że jesteś z zarządu i kozaczysz pod jakimś innym nickiem aby zejść z tematu - pokazuje na co stać ten portal. Wiesz dlaczego? To popatrz:
1. Nie dzwoniłem do jakichkolwiek klientów - uważałem to za żałosne! umiech
2. Jeżeli chodzi o odwiedzanie klientów d2d to było ich mało - a jak byli to było to wybiórcze odwiedzanie - kierownicy banków i "większych firm" typu Limba, itp itd umiech
3. Nigdy nie mówiłem, że jestem znawcą marketingu umiech Ale uważałem zawsze, że odstawiacie ch*jnie wobec userów umiech

Tak jak kiedyś ktoś powiedział na tym forum - byłem jedyną osobą z etykietką zarząd/moderator, który potrafił stanąć za userami - dostałem swojego czasu nawet wiadomość o tym na maila umiech zdziwiłem się ale przyjemne to było.

Tak swoją drogą, może nie jestem znawcą marketingu, nie znam się bóg wie jak na prawie ale wiem jedno - zdjęcia które znajdują się w waszym katalogu mają zostać usunięte - z prostego powodu - nie wyrażam zgody na ich zamieszczenie umiech wiecie dobrze jak to może się skończyć więc lepiej usuńcie je. Nie współpracowaliśmy już wtedy ze sobą a ja wam zgody żadnej nie wyraziłem. Ani ustnie ani w formie pisemnej ani tez drogą elektroniczną. Czyli ma to zniknąć. Pamiętacie jak wykorzystaliście zdjęcia pana R. i jak to się toczyło później? Przykro. Pozdrawiam

PS: Nawet nie wiecie jak się cieszę, że nie usuwacie moich wiadomości bo mam jakiś zarząd smiech2 PrintScr zrobiony więc nie usuwajcie też tej wypowiedzi ...

PS2: W sumie byłem moze w 10 firmach przez cały okres pracy - dlaczego? Bo jak poszedłem na początku do pierwszej lepszej to ludzie was (wtedy nas) zwyklinali. I tak praktycznie za każdym razem. Dlatego czasami raz w tyg gdzieś wyszedłem może dwa razy umiech więc ... wybacz że was olałem a twoja wypowiedź okazała się żałośnie nietrafna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
Widzisz skunks, to, że jesteś z zarządu i kozaczysz pod jakimś innym nickiem aby zejść z tematu


skunksmoże byś się przedstawił/a forumowiczom......czyżbyś ty w tej roli się sprawdzał/a ??? Może to na Twoich barkach leży odpowiedzialność za tę reklamę ,której nikt nie chce i wolisz tak anonimowym pozostać?



CYTAT
i tracicie ludzi a to oni zarabiaja dla was uzywajcie wiecej rozumu a nie galopujecie jak szczury za pieniedzmi


CYTAT
Jak zostało zapłacone żeby reklama wisiała na tym temacie, to teraz już tego nie ściągną, bo by wypadało zwrócić kasę. A przecież liczy się kasa za wszelką cenę


skoro tak bardzo zależy Wam na kasie a nie forumowiczach to może jasno otwarcie się do tego przyznajcie??? Nie będzie tu ludzi jeszcze trochę przez Was,może Wam o to chodzi? Tylko jeśli forumowicze pouciekają to wasi reklamodawcy wytrą sobie tyłek Waszymi ofertami reklam tutaj.....no ale...trzymajcie tak dalej.... Czyżby cholerna pogoń za pieniądzem rozkapryszonych dzieciaków dotknęła co poniektóre....??

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 08:35  
Cytuj
//moderowano
nie obrażamy się wzajemnie.
i-x

ifg moze mnie po plecach drapac...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 11:51  
Cytuj
//

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »