NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Tani elektryk samochodowy,
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:42  
Cytuj
Czy zna ktos jakiego nie drogiego elektryka samochodowego na terenie Stalowej Woli lub w okolicach ? Mam małe zwarcie w autku a samochód juz leciwy więc na wielkie koszta nie chce się już narażać umiech Fachowiec nie musi posiadać własnego warszatu i całej ściany w dyplomachumiech Jeżeli ktoś zna kogoś, kto się zna na rzeczy i robi to nawet amatorsko to też poproszę o namiary do takich osób. Z góry dzięki za pomoc osobom konkretnym a trolom z góry dziękuje za wypowiadanie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:59  
Cytuj
Oj widzę że poszukać się nie chcę, był już wątek na ten temat, sam taki z rok temu założyłem, oto link http://stalo(...)d=171602 mlotek

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:04  
Cytuj
Chce się szukać i szukałam. Ten temat czytałam ale nic konkretnego z niego nie wynika. Podany jest jeden elektryk w rozwadowie a drugi na loku (tyle że drogi). No i pan co za 2 piwa zmierzy coś pod blokiem. Proszę najpier samemu przeczytać temat który się poleca a nie bez sensu podawać linki które nie są przydatne. Czekam dalej na odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:50  
Cytuj
Niestety nie mogę udzielić ci żadnych informacji ale życzę dalszych sukcesów w poszukiwaniach.neutralnyCo do zakładania nowych wątków to piejo10 ma racje...neutralnyLenistwo widzę uszczęśliwia może na portalach tematycznych warto poszukać...(sugeruję nieraz warto a i satysfakcja pozostaje że się coś samemu zrobiło).neutralny

Pozdr DrSör.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:56  
Cytuj
Żeby to był problem natury spalonej żarówki czy bezpiecznika to by mi fachowiec potrzebny nie był. Usterka jest tego typu, że samemu się lepiej za to nie zabierać. Jeszcze raz proszę osoby COKOLWIEK wiedzące o wypowiedź w temacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:59  
Cytuj
Paweł Wala koło PECu

alfz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 14:40  
Cytuj
Dziękuje za informacje. Gdyby ktoś znał jeszcze jakiegoś innego to proszę o namiar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 16:57  
Cytuj
Paweł 508091229 ale z tego co wiem roboty ma mase

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 19:42  
Cytuj
Rozwadów , przed sądem jest komis samochodowy , na tym samym placy tylko za komisem masz zaklad elektryczny , facet nazywa się Dąbrowski , 2 auta u niego robiłem z jednym nikt inny nie dał wcześniej rady o ile pamiętam nie zapłaciłem dużo .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 21:18  
Cytuj
Pawel dobry ale niestety do tanich nie nalezy.
Hamera z LOKu --- az szkoda mi sie rozpisywac bo osobiscie nic dobrego napisac nie moge.
Dabrowskiego rowniez polecam spoko koles zna sie na rzeczy i raczej normalnie kasuje z tym ze sie gdzies przeniosl z tego komisu. Podobno dalej gdzies w rozwadowie siedzi ale dokladnie to nei wiem gdzie. Podaje nr warto zadzwonic: 887 232 466

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 21:47  
Cytuj
Dzięki za konkrety. Jednak na niektórych można liczyć na tym forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 21:57  
Cytuj
http://www.kluk.nisko.pl/?kontakt,2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »