NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Tatuaże,
Posty: 7
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 18:20  
Cytuj
Też chce sobie zrobić!
Mm, bardzo boli, podobno uczucie jest takie jakby kąsał Cie rój os czy pszczół. Prawda czy Fałsz ?cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 18:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 19:23  
Cytuj
każdy ma inna tolerancje na ból buahahahhahah "rój os " zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Maja 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 10:10  
Cytuj
dobry tatuaz??? podobizna polityka na dupie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Sie 2010r.
Skąd: z nienacka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 10:12  
Cytuj
Uczucie towarzyszące wykonywaniu tatuażu najczęściej porównywane jest to depilacji. Szczypanie w trakcie, a po wykonaniu uczucie zbliżone do oparzenia w początkowej fazie.
Zależy też, w którym miejscu na ciele miałby się znajdować wzór. Skóra bardziej wrażliwa jest po wewnętrznej stronie nadgarstków, łokci, z tyłu za kolanami. Szyja, łokcie, pachwiny, okolice kostek.
Ostrzegam: to uzależnia! Jak już zrobisz jeden tatuaż, na pewno nie będzie to ostatni!

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 11:21  
Cytuj
taMOKO masz jakies studio w stalówce???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Sie 2010r.
Skąd: z nienacka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
taMOKO masz jakies studio w stalówce???


Były takie plany, ale jeśli zdecyduję się na założenie własnego studia, to najprawdopodobniej w Rzeszowie.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 22:28  
Cytuj
kilka lat temu mazyłem o tatuazu . . .i spełniłem swoje mazenie umiechumiechumiech bylo nieboleśnie, robiłem w dawnym stusti na ,,białych domach" swoje zapłaciłem ale nie załuje . . .mam piekny do tej pory nie to co inni robiac u ,,kolegów" gdzie blakna tatuaze po kilku miesiacach . . . jak cos robic na cale zycie to z głowa umiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 22:50  
Cytuj
Zrobiłam przeżyłam i jestem zadowolonaumiech Zrobiłam w salonie w jednym z większych miast. Cena przystępna jak na ten salon. Ból-hmm no był ale nie aż taki jak to niektórzy opisują. Byłam mile zaskoczona że nie jest tak źleumiech
W Stalowej salony by się nam przydał i mam nadzieję że w końcu się pojawi.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Sie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2010r. 22:53  
Cytuj
popieram mam nadzieje ze moze sie pojawia. . . mam wzór na nastepny umiechumiechumiech cieniowany umiechumiechumiech śliczny na żebrach umiechumiech . . . bedzie bownie boała . . . napewno ale . . .ładne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 21:03  
Cytuj
Chciałem zrobić tatuaż. Słyszałem kiedyś o salonie Tootem Tatto w budynku gdzie jest szkola jezykowa Lingo. Zaszedlem a tam pusto. Czy ktos wiec gdzie jest teraz to studio ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sie 2012r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Chciałem zrobić tatuaż. Słyszałem kiedyś o salonie Tootem Tatto w budynku gdzie jest szkola jezykowa Lingo. Zaszedlem a tam pusto. Czy ktos wiec gdzie jest teraz to studio ?


Owszem wiem. Baksiu który miał studio na Jana Pawła II pracuje teraz z Gobem w studiu pod wiaduktem. Dwaj mistrzowie razemumiech napewno trafisz chyba od 2 miesięcy razem pracują jak byłam 1,5 miesiąca temu to już razem działali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 08:52  
Cytuj
Mistrzowie ^^
A co powiesz chociażby o tych http://www.szerytattoo.pl/ lub http://www.juniorink.pl/galerie.html

Ja jeszcze bardzo długo nie zawitam do salonu w Stalowej. Wole wydać 2tys na tatuaż u artysty i mięć mini dzieło na ciele, niż 500 zł i potworka, z krzywymi konturami, cieniami itp. I wstydzić się go przez resztę życia.

Ale ja się powtarzam... Znowu mnie ktoś zaraz zjedzie za pseudoznawstwo smiech2

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Mistrzowie ^^
A co powiesz chociażby o tych http://www.szerytattoo.pl/ lub http://www.juniorink.pl/galerie.html

Ja jeszcze bardzo długo nie zawitam do salonu w Stalowej. Wole wydać 2tys na tatuaż u artysty i mięć mini dzieło na ciele, niż 500 zł i potworka, z krzywymi konturami, cieniami itp. I wstydzić się go przez resztę życia.

Ale ja się powtarzam... Znowu mnie ktoś zaraz zjedzie za pseudoznawstwo smiech2


Wiesz to jakie oni robią tatuaże to zależy od projektu jaki sobie ktoś zażyczy jak oni się mają rozwijać pokazać jak jedyni klienci to albo głupie cizie które robią gwiazdki motylki itd itp bo to modne. Albo goście z napisami wszyscy zazwyczaj podobnymi. To jest poziom klientów przecież oni robią to co ktoś sobie życzy a nie sami. Tatuaż to nie ma być moda tylko sposób na życie to jest coś co ma dla nas znaczenie. Ja uważam że Gobo i Baks to akurat mistrzowie jak na Stalową mającą jakiś szymków, adrianów robiących jakieś buble. Daj fajny projekt to go zrobią i napewno nie zawiodą. A Ty patrzysz na to co zrobili oni zrobili to o co ktoś ich prosil. Tskie jest moje zdanie. Ja u Goba robiłam tatuaż 6 lat temu i 3 mirdiśce temu i jakość między tym a tym poprawiła się o 100%. A o cene jeśli chodzi to ja siedząc u Goba słyszałam jak przychodzili pytać to każdy pierwsze jaka cena no żeby nie przekroczyć 800 zł itd. Jak się nie ma kasy to się nie robi. Ale dobrze mówisz lepiej dać kase i zrobić coś mega niż to jak przychodzą i patrzą tylko na koszty to co on ma zrobić za te 500 zł? Jakich ma klientów takie robi tatuaże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 13:08  
Cytuj
Fakt. Jeśli o stalową chodzi to Baks jest mistrzem.
Ale jak tak patrze po tej galerii tego studia spod wiaduktu to tam strasznie leży cieniowanie, kontury są krzywe, więc to nie zależy od projektu, a od umiejętności. Jest kilka fajnych projektów, które są po prostu potworkami, niestety.
Wiadomo, że ćwiczyć trzeba, więc niech ćwiczą na innych, którym nie zależy na mega wykonaniu, a ja może się do nich zgłoszę za parę lat.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 23:22  
Cytuj
CYTAT
Ja również polecam Baksa. Robi świetne tatuaże i zna się na tym umiech Wszystko profesjonalnie w studiu i ceny wcale nie są wygórowane w stosunku do jakości dzieła.
Pzdr


ja polece szymona, 4 latka temu zrobil mi 1 dziare i jakościowo jest extra (zapłacilem 100) kolega u baksa zapłacił duzo wiecej i tatuaż średni (może kwestia wzoru)

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 3 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2012r. 23:24  
Cytuj
moja żona zrobiła u Szymona już 3 tatoo i jest zadowolona i czeka aż znowu będzie w stalowce ok

Awwf
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2012r. 15:55  
Cytuj
A co sądzicie o INDYVIDUUM Tomka L? Warto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sie 2012r. 22:06  
Cytuj
Dajcie spokój jak ktoś mówi że Baksik komuś coś zrobił badziewnie itp to chyba sam się okłamuje. Robił mi poprawki zakrywał i nie tylko i każdy kto to widzial nie wierzy więc myśle że konkurencja robi swoje. Polecam baksika studio pod wiaduktem, a co do reszty nie będe się wypowiadał, widac po wzorach i wykonaniu myśle, że warto jest dać pare groszy więcej niż później żałować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 00:21  
Cytuj
Studio pod widuktem jest Goba! tylko ze teraz Baks połaczył się z nim i tworza jedna ekipe! Chłopaki bardzo sie staraja i to widac po nich ze chca zrobic konkretne studio w STW- i takim sa !!! Skoro reszta tak sie zna na tatuazach to niech sami zaczna to robic a przekonaja sie czym to jest !! Ja mam swoje zdanie na ten temat i moge szczerze powiedziec POLECAM ICH OBU !!! a nie jakies inne stalowo wolskie domowe studio!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2012r. 11:30  
Cytuj
CYTAT
Studio pod widuktem jest Goba! tylko ze teraz Baks połaczył się z nim i tworza jedna ekipe! Chłopaki bardzo sie staraja i to widac po nich ze chca zrobic konkretne studio w STW- i takim sa !!! Skoro reszta tak sie zna na tatuazach to niech sami zaczna to robic a przekonaja sie czym to jest !! Ja mam swoje zdanie na ten temat i moge szczerze powiedziec POLECAM ICH OBU !!! a nie jakies inne stalowo wolskie domowe studio!


zgadzam się w 100% polecam jestem zadowolona. A jeśli komuś się nie podoba to niech sobie jedzie gdzie tam chce i buli kase. Ja nigdy nie zawiodłam się na chłopakach. umiechsą naprawde świetni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »