NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Stalowa Wola - Kraków,
Posty: 7
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 08:20  
Cytuj
Witam,

Mam pytanko: czym najlepiej jechać do Krakowa? Bus , Pks ? Orientuje się ktoś może jakie są ceny biletów Busem i Pksem ? Dzięki i pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 08:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 09:09  
Cytuj
Polecam stalowowolski pks. Cena biletu ulgowego do Krakowa: 26,70 PLN przez Tarnów, 25,20 PLN przez Połaniec, cały chyba 32 zł. Jeżdżą jeszcze zamojskie pks-y (tylko przez Tarnów), są tańsze, ulgowy kosztuje około 22 zł z hakiem, całe 30 zł, tylko mniejszy komfort oczywiście- autobusy stare bez klimy.

Jeśli chodzi o busy, to jeździ chyba tylko taka firma MAX z Zamościa, jest ich trochę, jednak nie polecam, są tańsze o też o kilka złotych (jeżdzą tylko przez Połaniec), ale są ciasne, i siedzieć 4,5 godziny w takim busie to straszna męczarnia, 2 razy jechałem, i już więcej razy nie pojade.

Najlepsze kursy są pks-em stalowowolskim, jeżdżą zazwyczaj solbusy z klimą, nigdy stare autobusy, duży komfort. Fakt, płaci się więcej o te 2-3 złote, ale przyjemnie się jedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 09:15  
Cytuj
a ja polecam osobę prywatna, jedziesz za 20zl. minimum godzinę wcześniej jesteś w Krakowie. i siedzisz sobie wygodnie w samochodzie.
http://nbb.agh.edu.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 10:08  
Cytuj
Wiem ze kiedyś jezdziły busy z Sandomierza( przez Sandomierz) były dużo szybciej niż te przez Stalową Wole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »