NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Do dziewczyn ze Stalowej Woli ..., moje obserwacje pewnego zjawiska
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 19:13  
Cytuj
DrSör
no troche poleciałeś
zazwyczaj sie xywek i imion nie wymienia....
ale to nie moj problem umiech

artona
czasami tak mam
a moje wypociny to chyba tylko nieliczne grono rozumie umiech
nie ty 1sza i nie ostatnia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 19:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 19:15  
Cytuj
Sister_Carrie
stac stac na cos lepszego
, ale po co jak mozna isc na latwizne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
cześć

Chciałem opisać pewną rzecz która zauważyłem w naszym mieście. Nie chce umoralniać nikogo, obrażać a po prostu napisać kilka słów. Zauważyłem swego rodzaju fenomen, atrakcyjne młode dziewczyny które za partnerów wybierają sobie tzw \'gangsterów\' (czyli zazwyczaj duzych chłopaków/facetów robiących groźne miny). Pamiętam sprzed kilku lat, gdy właśnie kilka takich par, trzymało Pana Boga za nogi. Byli na fali. Ona seksbomba - on miejscowy gangsterzyna. Byli na fali dopóki dopóty (w 80% scenariusz taki sam) koleś nie zalał formy. Gdy jednak wpadli życie bardzo zweryfikowało i poważnie potraktowało takich frywolnych ludzi. I tych którzy kilka lat temu chodzili całą szerokościa chodnika, obcinających przechodniów, awanturujących się w lokalach - dziś można spotkać w piekarniach, sklepach układających towar, stacjach benzynowych, czy fabrykach niszczących sobie zdrowie przy AluFelgach. Gdzie odwalają swoją jakże \'cenną\' pracę, mając już tylko w pamięci gangsterską młodość która była niczym piękny sen. Bo co się okazało? Okazało się że taki koleżka który dawał dziewczynie poczucie bezpieczeństwa, miał dobrą bajerę, znanych na mieście kolegów - nie ma ambicji by robić w życiu coś co bardziej pomoże światu, coś co bardziej uratuje jego sytuacje finansową...Jakiś szacunek się jednak należy że pracują nawet za tego tysiaka, gdy dzieciak płacze a i lubej nie wystarcza na kosmetyki lepszej klasy niż z katalogu Avon. Można na mieście spotkać atrakcyjne dziewczyny, na widok których śliniło się całe miasto - oczywiście w roli kierowniczej czyli kierują wózkiem. Z nie tęgą miną przysłoniętą okularami Armaniego (od bułgara z hali targowej, naturalnie). Z pretensjami i żalem do świata? do ludzi? Bo czy warto było kierując się presją otoczenia, wybrać sobie osiedlowego wirażkę ? Można spotkać na NaszejKlasie właśnie takie dziewczyny, które były kilka lat temu na fali (młode siksy nadal) pokazujące swoje wdzięki, swoje ciała...(swoją drogą co na to ich gangsterzy?) Taka dziewczyna wie że zjebała sobie życie już na starcie, więc taka Nasza Klasa i komentarze (od ludzi którzy co innego myślą, co innego pisza) są dla niej zbawieniem. Jak przeczyta pod swoją fotą że jest śliczna, że fotka jest \'słitaśna\', że odjebana w ciuchy które kupiła tylko dzięki temu że nie dojada są dla niej czymś zajebiście ważnym. Czymś dzięki czemu ludzie napiszą że wygląda jak modelka...Te kilka/kilkanaście słodkich zdań podniesie takiej dziewczynie ego, bo mogła by sobie zrobić coś głupiego. Marzyła o high life\'ie, o szybkich samochodach, groźnym chłopaku mającym szacun na mieście, beztroskim życiu... Zastanówcie się dziewczyny ilu wartościowych facetów, nie miało okazji was poznać gdy rozwalona i \'szczęsliwa\' siedziałaś w drogim lokalu z swoim bodyguardem.

Mógłbym jeszcze pisać i pisać, lecz czy to coś zmieni ? Wiadomo że jak ktoś sobie coś ubzdura to wierzy w to, tym bardziej ktoś kim łatwo można manipulować.

Jeżeli chociaż jedna dziewczyna nie spierdoli sobie życia dzięki temu wpisowi to będe bardzo zadowolony.

pozdrawiam ludzi mających swój rozum i używających go (a naprawdę takich ludzi, szczególnie dziewczyn jest niestety coraz mniej)

p.s. tekst pisany na spontanie, sorry za błędy, jeżeli ktoś ma coś wartościowego do dodania niech pisze

na koniec pewna nastrojowa nuta: Skazani na sukcezz - Upadły Anioł
http://www.youtu(...)-syK7Rfk




Fajnie, tylko że zachowujesz się jakby Ci sterydziarze dupę sprzed nosa sprzątneli, jakbyś je przed nimi przestrzegał, bo zabrakło lasek dla Ciebie, bo laski wolą kogoś kto lepiej wygląda itd. Rzecz druga - to jakiego sobie kobieta wybiera partnera świadczy również o niej, więc jeśli bierze się za zbira to tyle samo jest warta, w takim wypadku nie ma kogo żałować. Po trzecie - co do ludzi pracujących przy wykładaniu towaru albo felgach czy czymkolwiek z czego tak szydzisz - szacunek dla nich, bo ludzie, których Ty opisujesz to raczej tacy, którzy leżą do góry brzuchem i których kobiety biegają do MOPSu,żeby mieć na okulary od Bułgarów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
DrSör
no troche poleciałeś
zazwyczaj sie xywek i imion nie wymienia....
ale to nie moj problem umiech


PITUCH masz rację _ to nie twój problem... jak myślisz ilu forumowiczów czyta teksty wypisywane na tym forum...Zresztą nie opłaca się produkować bo i tak usuwają,dziwię się że się tak udzielasz musisz to bardzo lubić lub się uzależniłeś od durnot wypisywanych lub wklejanych na tym forum...(masę tu tego jest).

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 20:43  
Cytuj
[cytat”Rajtuz” korona... & Robert K... ”Lopez” itd...Nie trzeba wielkiego wysiłku aby wiedzieć kto gdzie i na jakiej dzielnicy(osiedlu)jest kim...neutralny

[/cytat]

Ja nie znam żadnego rajtuza ani lopeza... eee...a powinnam?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2010r. 23:06  
Cytuj
...........powinnaś czy nie powinnaś hmmmm...... albo nie jesteś ze stalowej albo strasznie młodziutka jesteś....aczkolwiek być może nie jesteś[bo nie masz żadnego obowiązku być ;) ] w tych (czytaj tamtych) klimatach miasta obeznana jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 09:36  
Cytuj
Ta lopez gangster w pięciu jednego młodszego co z dziewczyną do klubu przyszedł zakopali w dodatku bez żadnej kożyści dla siebie, takiego głupa żaden gang nie wcieli.
rajtuz przynajmniej chciał coś ugrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 09:54  
Cytuj
anulka, jestem ze stalowej. a pewnie że młodziutka jestem, mam dopiero 24 latkasmiech2 swojego czasu sobie śmigałam na meczyki (dopoki nie wyszlam za mąż :/) i jestem z os, gdzie tez mieszka "elita" ale nie kojarze zadnego lopezajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 18:23  
Cytuj
themls jest w twoim poście dużo racji umiech WENA - Korytarze liceum przesluchaj jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 14:21  
Cytuj
Mieszkam tu, ale nie jestem ze Stalowej Woli, aż zapytam męża czy właśnie z tego to powodu wybrał sobie za żonę (mnie) spoza tego miasta. Panowie pozdrawiam i widzę, że tez lubicie ploteczki ;)))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
Mieszkam tu, ale nie jestem ze Stalowej Woli, aż zapytam męża czy właśnie z tego to powodu wybrał sobie za żonę (mnie) spoza tego miasta - jakieś 200 km. Panowie pozdrawiam i widzę, że tez lubicie ploteczki ;)))








are you fucking kidding me

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 15:44  
Cytuj
ale wam stalowowolanki jakas obca baba pojechala ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 16:52  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 127
Dołączył: 27 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
ale wam stalowowolanki jakas obca baba pojechala ^^

Jakby tutaj tak źle było to mąż by do niej pojechał, nie na odwrót. Może chciał ją odciąć od złego towarzystwa i sprowadził do nas smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
Jakby tutaj tak źle było to mąż by do niej pojechał, nie na odwrót. Może chciał ją odciąć od złego towarzystwa i sprowadził do nas


smiech2 krótko zwięźle i na temat smiech2

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 18:45  
Cytuj
popieram w 100%
zapomniałeś wspomnieć o nowym hobby każdej dziewczyny, paczka czipsów, super ciuchy i wielokilometrowe spacery po chodnikach.
Dziwne że teraz prawie każdy zgodnie chce robić to samo i być taki sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2010r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
ale wam stalowowolanki jakas obca baba pojechala ^^




BTW z niezłego zadupia musiał ją przywieżć, że chciała tu osiąść w tym pięknym grodzie ta cnotliwa dziewoja smiech2

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 06:57  
Cytuj
Jak to mówią uderzyć w stół... ale przecież nie o to tu chodzi. Nikogo nie chciałam obrazić! Co do tematu to nie można ludzi szufladkować, bo każdy z nas jest inny. A całe to zjawisko opisane w 1 wątku to nie dotyczy wyłącznie Stalowej - ale o tym to pewnie wiecie.
Co do zadupia,z którego pochodzę, jak tu, któraś urażona Pani wspomniała, wcale mi to nie przeszkadza - wręcz przeciwnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ale wam stalowowolanki jakas obca baba pojechala ^^




BTW z niezłego zadupia musiał ją przywieżć, że chciała tu osiąść w tym pięknym grodzie ta cnotliwa dziewoja smiech2


niektorzy wola mniejsze miasta. Nigdy jednak nie zrozumiem ludzi ,ktorzy przyjezdzaja z Zachodu i mieszkaja w warszawie czy tam innym krakowie . To jest dopiero zadupie cywilizacyjne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Jak to mówią uderzyć w stół... ale przecież nie o to tu chodzi. Nikogo nie chciałam obrazić! Co do tematu to nie można ludzi szufladkować, bo każdy z nas jest inny. A całe to zjawisko opisane w 1 wątku to nie dotyczy wyłącznie Stalowej - ale o tym to pewnie wiecie.
Co do zadupia,z którego pochodzę, jak tu, któraś urażona Pani wspomniała, wcale mi to nie przeszkadza - wręcz przeciwnie.







Więc po co sama szufladkujesz.Mi Twoje pochodzenie nie przeszkadza, ale nie pisz bzdur.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 10:48  
Cytuj
Przemilczę....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 12:36  
Cytuj
oryginal, tu nie wolno sie odezwac bo zaraz bedziesz zbesztana, zdeptana i wyklęta umiech cóż, niektorzy mają kompleks niższości chyba umiech pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 28 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 12:54  
Cytuj
[/cytat]



BTW z niezłego zadupia musiał ją przywieżć, że chciała tu osiąść w tym pięknym grodzie ta cnotliwa dziewoja smiech2[/cytat]

do dorii1980

Zadupianskie pochodzenie wlasnie pokazalas swoim wpisem obrazajac kogos kogo kompletnie nie znasz. Co ci to dalo, nakarmilas swoje ego? dowartosciowals sie w ten sposob czy leczysz swoje kompleksy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 13:05  
Cytuj
;) Jak widać niektórzy muszą nauczyć się czytać ze zrozumieniem to wtedy będą wiedzieć co można nazwać bzdurą - no i nauczyć się śmiać z angielskiego humoru.
Np.
"Przychodzi klient do zakładu pogrzebowego i pyta pracownika:
- Czy jest szef?
- Szefa nie ma, wyjechał po towar".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 13:52  
Cytuj
CYTAT




BTW z niezłego zadupia musiał ją przywieżć, że chciała tu osiąść w tym pięknym grodzie ta cnotliwa dziewoja smiech2[/cytat]

do dorii1980

Zadupianskie pochodzenie wlasnie pokazalas swoim wpisem obrazajac kogos kogo kompletnie nie znasz. Co ci to dalo, nakarmilas swoje ego? dowartosciowals sie w ten sposob czy leczysz swoje kompleksy?

[/cytat]



Czytaj ze zrozumieniem, a później polemizuj, czy to Cię przerasta?????

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »