NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
KFC,
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 15:42  
Cytuj
Aguśka a skąd przybyłaś ??? i co skłoniło Cię aby osiedlić się w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 15:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Wrocław/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2010r. 06:43  
Cytuj
pochodze z Wrocławia....
a przeprowadziłam się tutaj ponieważ mój narzeczony dostał tu dobrą pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1996
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2010r. 22:51  
Cytuj
Napisz, czego pragniesz najbardziej w naszym mieście. Po to jest forum, aby się dowiedzieć umiech Zawsze znajdą się malkontenci, którzy napiszą "nic tu nie ma" - to nieprawda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd: Żelazowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 06:18  
Cytuj
Banda nowoczesnych nowobogackich się znalazła. Tylko narzekać i narzekać a później się dziwić, że miasto się kurczy. Jak wam, się nie podoba to droga wolna ale nie macie prawa komuś wciskać swoich idiotycznych morałów na temat tego miasta, które za wami nie będzie tęskniło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Wrocław/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 07:20  
Cytuj
możecie mi powiedzieć gdzie tutaj jest jakiś fajny klub???
chce się gdzieś w sobotę wybrać/ale niestety jeszcze nie wiem gdzie;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 08:16  
Cytuj
w budynku mostostalu przy alejach jest mc^2, no i arkadia ruszyła z powrotem to jest na placu pilsudskiego obok domu kulturycool girl mozesz jeszcze wybrac planetę w rozwadowie, ale tam srednia wieku 15-16

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Wrocław/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 08:24  
Cytuj
nie no ja do czegos poważniejszego a nie do dzieci;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 08:34  
Cytuj
a przy jakiej ulicy mieszkasz poszukamy najbliżej na początek


(na marginesie - chętnie zabiorę się do Wrocka gdybyś się wybierała autem i miała miejsce bo pociągiem 13h schodzi wrrrr)

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 08:56  
Cytuj
A jak dla mnie ze Stalową nie jest wcale tak źle, można się pobawić, połazić po knajpach, trochę kultury zażyć, nad wodę pojeździć, wypożyczyć filmy jak ktoś lubi (może wybór nie jest rewelacyjny ale jest spory), pojeździć rowerkiem i poznać okolice, pograć w kręgle - także jak widać można sobie czas zorganizować. Fakt, szkoda że nie ma MC Donald's bo jestem uzależniona od ich frytek hehe ale da się przeżyć :-) A ponadto większe miasto, typu Lublin czy Rzeszów a tym samym większe możliwości relaksu i rozrywki są w zasięgu ręki, 100 km to nie tak dużo żeby nie można było skoczyć tam od czasu do czasu. No i Góry Pieprzowe niedaleko - jak dla mnie można tam spędzić dość miłe popołudnie a i wrócić tam za jakiś czas, bo mają swój urok. Także aguska masz dobry letni czas na poznawanie Stalowej i okolic przy okazji :-) Powodzenia.

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
możecie mi powiedzieć gdzie tutaj jest jakiś fajny klub???
chce się gdzieś w sobotę wybrać/ale niestety jeszcze nie wiem gdzie;/


Jeśli mogę założyć, że skoro tez mam narzeczoną, to mozemy być w podobnym wieku, to polece Ci klub NNN.
Fajnie urządzony, można zjeśc i napić się czegoś dobrego, posiedzieć w miłym towarzystwie, a w piątki i soboty dobrze pobawić się na parkiecie. Są tam również 2 tory do gry w kręgle.

Bardzo polecam jako częsty bywalec (ostatnio bawiliśmy się tam nawet w Sylwestra i też było świetnie).

P.S. Nauki macie już za sobą? umiech

Pozdrawiam

Maciek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd: Wrocław/Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 12:31  
Cytuj
ja mam jeszcze jeden rok szkoły jeżeli to o to ci chodziło;/

a gdzie ten club jest?? i te kręgle trzeba rezerwować czy nie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 13:40  
Cytuj
cool girlJak masz ulice okulickiego (tam gdzie bazar) idziesz w strone wiaduktu ktory jest remontowanyjezyk i caly czas prosto aż po lewej stronie zauwazysz bank spoldzielczy, za bankiem spoldzielczym jest NNN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2010r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
ja mam jeszcze jeden rok szkoły jeżeli to o to ci chodziło;/


Miałem raczej na myśli nauki przedmałżeńskie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 3 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2010r. 17:31  
Cytuj
Ja do Stalowej przeprowadziłam się niecałe 3 miesiące temu i powoli poznaję to miasto i nie czaję dlaczego tak narzekacie... chyba nigdy w Sandomierzu albo tarnobrzegu nie mieszkaliście ;) Tak serio. Tu jest na prawdę OK i w miarę fajnie się żyje. Po 2 latach mieszkania w Sandomierzu (jak dla mnie dziura, porażka, kartą można w kilku sklepach płacić od 2 lat,przeważnie tylko gotówka,jest jedna galeria handlowa w której nic nie ma i przejście przez nią zajmuje 3 minuty, kino- żenada, aquaaerobik- chyba nadal nie ma, aerobik - jest chyba jeden klub 3 razy w tyg. po godzince- zadnego wyboru form, stiopnia zaawansowania, siłownie- żaden wybór, kosmetyczki- same po technikach czy tam szkołach policealnych,kursach, takich po studiach nie uświadczysz raczej...) no ale o stalowej miało być nie o sandomierzu. TU JEST SUPER! I praca tez się znajdzie i własny biznesik tez można prowadzić i się zrelaksowac, zadbać o dusze i ciało. I rossmana mamy i deichmann będzie i nowa galeria handlowa i place zabaw są dla dzieci i kosmetyczki i kluby i w ogóle jest czad jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2010r. 17:43  
Cytuj
stalowka sie dopiero rozwija sama zauwazysz ile sie w tym miescie buduje. swoja droga dobrze ze nie widzialas w jakim stanie były drogi jakies hmm 2-3 lata temusmiech2 doslownie wszystko było rozkopane(mam na mysli remonty), no ale to akurat plus przynajmniej cos sie dzieje jakis krok w przodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »