NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
apteka w Kauflandzie,
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 13:33  
Cytuj
Zna ktoś może numer telefonu do apteki w Kauflandzie? Jeśli tak to bardzo o niego poproszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 13:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 14:12  
Cytuj
Zobacz, byłem taki że dla Ciebie zadzwoniłem do Biura Obsługi Klienta w Kauflandzie..... jako że apteka ta nie występuje w spisie aptek w Stalowej Woli i Pani (ciepłym i przyjaznym głosem) powiedziała mi że jest od tej właśnie apteki 20 metrów lecz przykro jej, nie może podejść i podać mi numeru.... poradziła mi żebym sobie przyjechał i sam zobaczył.... dziękuję PANI Z KAUFLANDA ZA POMOC!!! i miłego dnia życzę, z takim podejściem Kaufland daleko zajdzie zwłaszcza że rzeczona apteka jest na ich terenie.... mlotekoknie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 15:10  
Cytuj
Dziękuje bardzo za takie zaangażowanie umiech No to Pani okazała się wielce pomocna. Telefon już znalazłam na necie, ale na stronie ani nie związanej ze Stalową ani na stronie tej sieci aptek. Jest to apteka Dr. Max i numer do niej to : 842 01 30 jak by komuś kiedyś było potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 22:12  
Cytuj
osobiscie ta apteke odradzam natomiast jestem teraz stalym bywalcem apteki na popieluszki chyba sie centralna ona kiedys nazywala i jestem zadowolony

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 22:26  
Cytuj
A co ma sam Kaufland do apteki w Kauflandzie? ta pani, ktora tam siedzi nie bedzie latac za apteka bo siec Kaufland nie ma z nia nic wpolnego. To tak jakbym zadzwonił do tesco i zapytał czy w CCC mają moj rozmiar butów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2010r. 08:17  
Cytuj
Co do samej apteki to nie rozumiem jak można doradzać czy odradzać. To nie lekarz. Jeżeli dany lek który mi był potrzebny jest o 15 zł tańszy niż w innych aptekach to jest raczej oczywiste, że go kupię tam gdzie taniej. Od razu mówię, że to TEN SAM lek, tego samego producenta, nie żaden zagraniczny zamiennik niewiadomego pochodzenia.

A w kwestii pani z Kauflandu to może i nie należy do jej obowiązków latanie po całym pasażu i zdobywanie telefonów okolicznych sklepików ale wystarczyłoby odrobinę ludzkiej życzliwości i bezinteresowna pomoc drugiemu. Nikt jej nie prosił o niestworzone rzeczy. Z drugiej strony jeśli by powiedziała, że ma zakaz opuszczania stanowiska pracy pod groźbą jej utraty to nikt by się nie dziwił, że do tej apteki nie poszła.

Porównanie tej sytuacji do telefonu do tesco w sprawie rozmiaru butów w ccc jest moim zdaniem grubo przesadzone.

Ja jak mogę to ludziom pomagam, a jak nie mogę i nie mam nic do powiedzenie to przynajmniej jadem nie pluje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 12 Sie 2008r.
Skąd: Nah ;(
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2010r. 21:30  
Cytuj
@PawloST ja sie z tobą nie zgodze , ale fajne laski tam pracują ok , wiec opłaca sie chodzić i niektóre podrywać mlotek

PlayStation 2 - Free MC Boot *Sprzedane* PlayStation Portable 6.35 Pro B6 (tez sam przerabialem) Telefon - HTC Wildfire
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 22:20  
Cytuj
Tylko, że wszystkie zajęte ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »