NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Pomyśleli w Veronie i jest klimatyzacja!!!,
Posty: 33
Dołączył: 6 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 04:00  
Cytuj
Mile mnie zaskoczyła pizzeria Verona ,że zamontowali klime!!!A do tego mają kawę mrożoną bardzo dobrą.Która pizzeria ma jeszcze klimę bo nie mam ochoty na pizze w piekarniku!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 04:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 07:21  
Cytuj
A co to jest "pizzernia"? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 08:13  
Cytuj
CYTAT
Mile mnie zaskoczyła pizzernia Verona ,że zamontowali klime!!!A do tego mają kawę mrożoną bardzo dobrą.Która pizzernia ma jeszcze klimę bo nie mam ochoty na pizze w piekarniku!!!good


oo oczko wyżej w moim rankingu idzie verona umiech
I trzeba to pochwalić wtedy reszta knajpek się obudzi i założy klimę - lepiej dla klientów i pracowników, którzy w takich wysokich temperaturach muszą cierpieć.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 11:05  
Cytuj
5 postów i 5 razy chwalenie verony. dziewczyno wyluzuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 11:51  
Cytuj
w innych lokalach też mają klimatyzacjęjezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 17:04  
Cytuj
żałosny styl reklamowania,zdecydowana większość lokali w stalowej woli jest posiadaniu klimatyzacji.to że verona dopiero teraz się jej dorobiła to raczej wymóg rynkowy(widocznie malo klientow zaglada do tej "pizzerni")i trzeba sie jakos ratowac..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 17:37  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/reklama/reklama.php

a nie na forum ;p

ale fajnie ze kolejny lokal podwyzsza standardy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Mile mnie zaskoczyła pizzernia Verona ,że zamontowali klime!!!A do tego mają kawę mrożoną bardzo dobrą.Która pizzernia ma jeszcze klimę bo nie mam ochoty na pizze w piekarniku!!!good


CYTAT
Ja lubię pizze z werony,jest naprawdę smaczna i sos czosnkowy mają super .polecam z salami lub kabanosem szkolna też ok,a sosu pomidorowego nie lubię więc nie wiem jaki jest!!!


CYTAT
Mi smakowała kawa w WERONIE z lodami i bitą śmietaną i do tego sernik po wiedeńsku !!!Pyszne naprawdę!!


no fakt laska wrzuc na luz

Wszystkie posty to autora "aska2101"..jeszcze jeden jest ale wymoderowany, i ostatni dotyczy kolesia co wyskoczył z oknajezyk

good

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 20:20  
Cytuj
pizzernia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »