NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Szukam partnerki*, Więcej info w środku, bo wstydliwy jestem...
Posty: 2
Dołączył: 21 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 02:41  
Cytuj
Witam Panie i innych płci czytelników...

Otóż szukam partnerki do wspólnego spędzania czasu, zabawy i życia. Zainspirowany tematem http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=605178&str=1 po kilkudniowym zbieraniu odwagi i namyśle zdecydowałem się napisać:

O mnie:
W miarę rozgarnięty, z własnym zdaniem, czasami romantyk, dowcipny i śmieszny w zależności od sytuacji. Niski, krótko ścięty (nie ogolony) blondyn z szarymi oczami, zawsze z kilkudniowym zarostem młodzieńczym, o drobnej budowie ciała. Bez nałogów, lecz z lekką sklerozą. Łatwo się denerwuje, ale szybko się uspokaja, ale nawet we wściekłości nikomu krzywdy nie zrobi. Ogólnie najprzystojniejszy w mieście, kiedy wszyscy inni wyjadą...
Więcej o sobie w odpowiedzi na konkretne pytania w wątku.
Wiek: pełnoletni, na razie powinno wystarczyć.

Szukam:
Inteligentnej, pewnej siebie Kobiety, ale nie zołzy. Szczupłej, lecz nie "wieszaka", z kobiecymi krągłościami. Dbającej o siebie, ogólnie ładnej. Kolor włosów raczej nie ma znaczenia, twarz raczej wyrazista, figura z talią. Nogi, pośladki, brzuszek i piersi... no tak to nie Era, ale mogą się podobać. Potrafiącej się odnaleźć i zachować w różnych sytuacjach, ale też z dystansem do siebie. Kobieta, która jest Damą, ale potrafi też kusić i uwodzić. Ubiera się gustownie, ale i wyzywająco, a przy tym wierna. Z własnym zdaniem, ale zdolna do kompromisów, raczej niepaląca.
Reszta wyjdzie później, o ile będzie później.
Wiek: O wiek się Kobiet nie pyta.

Z mojej strony oferuję:
Siebie, zawsze i w każdej sytuacji.
Prosty tok rozumowania, tzn, jak chcesz jechać na grilla, to mówisz, że chcesz jechać na grilla, a jak fioletową sukienkę, to mówisz, że chcesz fioletową sukienkę (i tak, rozróżniam sukienki od spódnic).
Zawszę pomogę, jeśli będę potrafił (w kuchni mogę pomóc jeść, albo szafki przestawić).
Słowność i zazwyczaj punktualność (wyjątki: sytuacje niezależne ode mnie, np. złe warunki atmosferyczne, brak możliwości pokonania fizyki i czasoprzestrzeni, klęski żywiołowe i inne spotkania przy piwie).
Niepospolite rozrywki, chociaż i standardowe też. Romantyczne spacery, kolacje i niespodzianki...
Pokażę jak ja obserwuje świat, zobaczysz go moimi oczami.
W razie sprzecznych poglądów, z chęcią osiągnę kompromis.
I wiele więcej, ale to już tajemnica, lub zapomniałem dopisać.


Tak, jest to prowokacja, ale jednak napisałem tu trochę prawdy i jeśli ktoś zechce to ją znajdzie. Jeśli jednak ktoś zdecyduje się rozwinąć jakąkolwiek konwersację to w temacie proszę, pw zostawmy dla romansów.

Zakompleczysław.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 02:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 02:52  
Cytuj
A czy to czasem nie powinno być w ogłoszeniach?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 21 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 02:57  
Cytuj
Racja, zapomniałem dodać, że nie zależy mi na konkretnych propozycjach, tylko co Panie sądzą o takim ogłoszeniu, a tym samym na dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 03:23  
Cytuj
kolega nie napisal najwazniejszego^^ ile konik sianka przynosi :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »