NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Tatralandia/Słowacja, Super opis hotelu
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 20:15  
Cytuj
MYŚLICIE ,ZE WARTO TO BRAĆ W CIEMNO??? good

HOTEL SOJKA *** / MALATINY (cennik)
Mieszczowosć: hotel jest umieszczony w pobliżu parku wodnego TATRALANDIA i parku thermalnego BESENOVA.
Ten budynki parku wodnego jesteście skonstruowany w pewien charakterystyczny Słowacki styl.
Zakwaterovanie: hotel jesteście skonstruowany w pewien charakterystyczny Słowacki styl i
ma 20 miejsca w sumie 63 łóżka. Wszystko miejsca mieć : Dobry łóżka ( brudas opierać się , dobry materace ) , łoże boleści tabele i czytanie lampy , garderoba i półka , pismo stół i lampa , łańcuch , satelita TV i DVD / wideo zajmujący się produkcją konserw , telefon , kasa , przelotny deszcz , człowiek ciężkiej pracy hairdryer , turysta informacja.
Wyżywienie: restauracja, bar i zima ogród.
Sport i relaxcja: ożywiony basen ( połowa od Maj - połowa od Wrzesień ), iść powolnym krokiem , dzieci teren.
rezerwuj zakwaterowanie >

zapożyczone z : http://www.tatra(...)el-sojka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 20:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 20:37  
Cytuj
nie polecam.No,chyba,że ktoś lubi tłumy i długie kolejki na zjeżdżalniach.Na pewno już jest lepiej na basenacgoodh w Hajduszoboszlo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 20:47  
Cytuj
Zaczęłam śmiesznie, ale tak na serio to mnie trochę zdołowałeś neutralny
Mam sie spotkać z siostrą na mały wypad na trasie St.Wola-Słowacja lub St. Wola-Czechy
Jedzie z Włoch z dzieckiem do nas i muszę coś wymyślić...
Więc gdzie można spędzić miło 4,5 dni???

Hajduszo nie wchodzi w grę,ona nie chce zjechać z kursu, a mnie sie już nie chce tam jechać po raz n-ty zaklopotany

Jakieś propozycje, namiary...poproszę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 23:24  
Cytuj
W Tatralandii nie była ale byłam w Popradzie w tamtejszym parku wodnym i było super. Ciepłe baseny, zjeżdżalnie, masaże wodne, aerobik wodny, pokazy laserowe i inne atrakcje. Tłumów masakratycznych nie było. Mogę powiedzieć że w normie, w końcu są wakacje i jest ciepło to gdzie maja być ludzie na urlopach jak nie w takich miejscach. Na pewno w Popradzie jest mniej osób bo po prostu Tatralandia jest bardziej rozreklamowana. Mieszkałam pod Popradem w miejscowości Stara Lesna z pięknym widokiem na góry. Tak więc jak by się wam baseny znudziły to zawsze można pochodzić lub wjechać kolejką w góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2010r. 09:23  
Cytuj
Dzięki Justex, na pewno sprawdzę sobie na necie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 26 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2010r. 10:03  
Cytuj
Byłem w Tatralandii miesiąc temu, było jeszcze przed sezonem,100EUR za domek 4 osoby+ wstęp na baseny (1dzień)
Jednym słowem REWELACJA ok. W domku jest wszystko tj. TV,telefon aneks kuchenny z wyposażeniem, lodówka, kominek.
Cena nie zawiera wyżywienia. Bilet rodzinny na wstęp jak ktos nie mieszka na terenie to 38EUR 2+2 osoby

Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lip 2010r. 14:51  
Cytuj
Vrbov koło popradu. Spędziłem tam ostatnio weekend, ceny noclegu od 8 do 10 euro, Bilet na wszystkie baseny Woda 26 i 36 stopni. Wstęp całodzienny cały (są też zniżki dla dzieci, inwalidów i rencistów) 11.50 euro. Coprawda w samej wiosce poza kąpieliskiem nic ciekawego nie ma ale mając auto do dyspozycji jest co robić. Znajduje się to prawie 300 km od stw.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2010r. 15:12  
Cytuj
Dzięki, znalazłam fajny domek dla 8 osób za 100 euro/dobę właśnie w Popradzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 8 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2010r. 15:32  
Cytuj
Ja w tym rocku byłem po raz drugi w Tatralandii. To że trzeba stać w kolejce do zjeżdżalni to fakt minus. Jednak atmosfera tam jest super. Wracając jeszcze do kolejek to najdłuższe są na rury i zjeżdżalnie pontonowe. Na zwykłe stoi się do 15 min max. Przynajmniej tak w tym roku ja miałem. Po za tym porównując zeszły rock z obecnym to było mniej ludzi. Chyba przez te upały.
Reasumując: POLECAM TAM JECHAĆ!!!

P.S. Nie zapomnij o kremie do opalania bo się można strzaskać na heban!

Bóg mi wybaczy to jego zawód
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 23 Lip 2010r. 20:10  
Cytuj
samo_ZLO: Ile miejwięcej wynosi Cię koszt transportu na słowację i koszt na głowę takiego wypoczynku? chytry

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 21 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2010r. 17:29  
Cytuj
nie byłam wprawdzie w Tatralandii, ale bylismy w tym roku w Popradzie na basenach. Polecam. Raj dla dzieciaków.( i dla dorosłych też) Spalismy w Nowej Leśnej. Cena pokoju wg mnie bardzo przystępna. Bliziutko w Tatry. W przyszłym roku tez Słowacja ale chyba własnie Tatralandia i okolice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »