NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Kontakt do Flamingo!!!,
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
walcie siesmiech2 moja pani mnie kocha i mam zawsze to co chce smiech2DDDDDDD moja kochanaair kissair kiss


To powinieneś mieć nick nie PolarnyStefek a "Piesmojejpani) skoro napisałeś że twoja pani ci daje co chce to wychodzi na to że jesteś psem smiech2 a psy to robią wszędzie goodpotluczony

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:01  
Cytuj

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:34  
Cytuj
hahaha dobre sobiejezyk moja kobieta to moja pani a ja jej pan i to o czym tutaj wulgarnie rozprawiacie mam w cieplym lozeczku w domu

PS. nawet jej namawiac nie muszesmiech2 pozdro niewyzyte kundlegood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:51  
Cytuj
cóż chyba jesteś wyjątkowy smiech2
ps. może podasz koledze jej numer? jezyk

To najstarszy zawód świata. Kurtyzany są przynajmniej uczciwe i bezpośrenie. Najgorsze są te laski którym wszystko trzeba stawiać i łgają że cię kochają i to są prawadziwe kur*ki chytry.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2010r. 17:52  
Cytuj
Stefek może jestes z nia tylko dla dupcingu?potluczony

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 10:14  
Cytuj
tak korzystanie z takich usług jest zenujace
a ktos kto korzysta z takich uslug jest niudacznikiem

ciekawe co ma powiedziec studentka dajaca dupy, aby mogla te studia ukonczyc

jest nieudacznikiem , jest zenujaca ?
bo nie moze znalezc jakiejs normalnej pracy ?

czy moze jej rodzice sa nieudacznikami bo ich nie stac na studia corki ?
o ile ich ma :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 10:49  
Cytuj
ludzie kultury troche. A temat interesujący

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 13:38  
Cytuj
Imagine there's no Heaven
It's easy if you try
No hell below us
Above us only sky
Imagine all the people
Living for today

Imagine there's no countries
It isn't hard to do
Nothing to kill or die for
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will be as one

Imagine no possessions
I wonder if you can
No need for greed or hunger
A brotherhood of man
Imagine all the people
Sharing all the world

You may say that I'm a dreamer
But I'm not the only one
I hope someday you'll join us
And the world will live as one

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 22 Lip 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 13:46  
Cytuj
Macie racje sex z dziwką to żadna satysfakcja pomimo to że jestem nieudacznikiem bo wierze w rzeczy których już od dawna nie ma ... np. w miłość wiem że jej nie ma pomimo to dalej wierze. Jestem głupcem umiech ale wole już ten eskapizm niż rozrywki tego typu ... Jednakże teraz już duszy nie umyje mydłem. sciana heheh masochista chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
tak korzystanie z takich usług jest zenujace
a ktos kto korzysta z takich uslug jest niudacznikiem

ciekawe co ma powiedziec studentka dajaca dupy, aby mogla te studia ukonczyc

jest nieudacznikiem , jest zenujaca ?
bo nie moze znalezc jakiejs normalnej pracy ?

czy moze jej rodzice sa nieudacznikami bo ich nie stac na studia corki ?
o ile ich ma :(


no własnie patrz STUDENTKA KTORA DAJE a facet KTORY IDZIE NA DZIWKI to co innego.... srtudentka jest wolna moze robic co chce ejzeli uwaza ze chce sie sprzedawać jest normalną dziewczyną, ale zalosny jest facet ktory placi za sex......i mylisz pojecia dopoki nie zrozumiesz ze sex z dziwka nie ejst niczym nienormalnym placenie za sex jest ponizające:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: STWa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2010r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
no własnie patrz STUDENTKA KTORA DAJE a facet KTORY IDZIE NA DZIWKI to co innego.... srtudentka jest wolna moze robic co chce ejzeli uwaza ze chce sie sprzedawać jest normalną dziewczyną, ale zalosny jest facet ktory placi za sex......i mylisz pojecia dopoki nie zrozumiesz ze sex z dziwka nie ejst niczym nienormalnym placenie za sex jest ponizające:szok:


To komu niby ta wolna studentka ma dawać skoro chłop płacący za sex jest taki be? Może innym studentkom? Weź się palnij w łeb kobieto albo zamilknij na wieki mlotek

\"Jeśli coś może się zepsuć, na pewno się kiedyś zepsuje.\" E.Murphy
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 08:00  
Cytuj
Dobrze pojechałeś temu szczurkowi smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 13:08  
Cytuj
Fakt fakt temat sie niezle rozwinal , niekiedy przeginka i niepotrzebne epitety i wulgaryzmy leca ale co do tematu facet (maz ojciec) idacy na dziwki robi mniejsze zlo niz szukanie sobie przelotnej kobity, przygodnej milosci , idzie bo chce sexu a nie milosci , kobietom moze to ciezko pojac bo sa z innej planety umiech , oczywiscie zazwyczaj chlop robi tak bo czegos brakuje w zwiazku ale oczywiscie znam osoby pomimo ze zona laska niby wszystko ok to by dupczyl wszystko co nie spier...la na drzewo ale jak to bywa od wszystkiego sa wyjatki. Reasumujac prostytucja powinna byc zalegalizowana , lepiej pojsc do burdelu niz szukac panienki na dyskotece bo robi sie burdel wszedzie umiech .
Zenujace jest to ze nasze spoleczenstwo jest zacofane i spokojnie o tak delikatnych sprawach nie mozna porozmawiac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 13:20  
Cytuj
wypowiedz adriana jest jedyna normalna w tym temacie.....

a co do tego komu ta studentka ma dawac? oczywiscie takim nieudacznikom. ktorzy sie do niej zglosza... przeciez nikt nie mowi ze faceci maja nie chodzic i stidentka nie bedzie miala klienta ale fak faktem
ZALOSNY JEST ON A NIE ONAcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 14:13  
Cytuj
"żałosna" jest ona i właśnie za to dostaje rekompensatę w pieniądzach, bo robota chyba nie jest ciężka, zarobek na godzinę spory no i oxford nie potrzebny :cwaniak:

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 14:16  
Cytuj
ona moze nawet powiedziec 500 zł za godzine i ma do tego prawojezyk bo jezeli znajdzie sie taki co jej tyle zaplaci to znaczy ze jest tyle wartajezyk a inna laska w dyskotece pusci sie za piwo bo widocznie wiecej nie jest wartajezyk ogolnie faceci, ktorzy leca na sex jak psy na sukijezyk sa obrzydliwi i zeującyjezyk a jeszcze zeby za to placic to juz calkiemsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 14:35  
Cytuj
a co powiesz o kobietach oddających się codziennie kilku starym, tłustym niedomytkom takim co patykiem byś ich nie dotknęła?

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 14:44  
Cytuj
ze sa takimi samymi zdzirami jak ci faceci ktoerzy na nie leca tylko fizycznie poniza sie jedno i drugie, ale psychicznie to ona ma nad nim przewage bo to on jej placi i teoretycznie to on jest tym deperatem, ktoremu sie chcejezyk i taka roznicacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
ale "psychicznie to ona ma nad nim przewage bo to on jej placi i teoretycznie to on jest tym deperatem, ktoremu sie chcejezyk i taka roznicacool girl

iluzoryczna ta "psychiczna przewaga" skoro to ona a nie on ma z reguły wyrzuty sumienia, to ona a nie facet czuje sie zbrukana tym co robi i to ona a nie on bedzie bardziej skompromitowana gdy wyjdzie na jaw jak zarabia.
Skoro seks za pieniadze jest taki zły to dlaczego tylko klient ma byc taki be, przeicez on robi to raz na jakis czas i po nim spływa to jak po kaczce.To prostytutka para sie tym na codizen. Niby facet jest oblesny bo korzysta z usług dam do towaryzstwa a dziewczyna ktora to robi codziennie za kase nie ? Wg kryteriów obleśności to własnie taka dziewczyna jest oblesna bo przecietna kobieta nie bedzie ...( tu pomine szczegóły) pierwszemu lepszemu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2010r. 20:31  
Cytuj
co tu dużo pisać. Przeważnie jedna i druga strona jest żałosna. Choć jeszcze trzeba wziąć pod uwagę co kieruje taką kobietą, może jakaś ciężka sytuacja, może ma kilkoro dzieci i nie ma wyjścia. A takim facetem to nie wiem co może kierować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 09:45  
Cytuj
Zauważyliście że jak chłop lubi "te zabawy" i dużo dziewczyn ma/miał to mówi się "ma powodzenie" a jak dziewczyna ma/miała dużo partnerów to mówi się "ku..a" , fakt faktem wydaje mi się że może i kobieta moralnie wyżej stoi na gościem co korzysta z jej usług ale to ona wg utartych stwierdzeń to ku..a , to ona przez społeczeństwo będzie napiętnowana a nie koleś korzystający z jej usług

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 09:48  
Cytuj
CYTAT
A takim facetem to nie wiem co może kierować.
No cóż, mężczyźni sa już tak skonstruowani przez naturę, że kierują się (lub nimi kieruje) chęć zaspokojenia pewnych potrzeb. Kto pali papierosy to moze chec na seks porównac do ochoty na papierosa , ciężko to zwalczyc prawda? A kto jest łakomczuchem do nagłej ochoty na smaczna czekoladkę. Tyle ze seks jest znacznie zdrowszy niże tamte zachcianki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 19:07  
Cytuj
mysia

a na mnie jechalas

Cinocenty

nikt nie jest żałosny

mysia
za piwo haha
ps jak suka nie da pies nie wezmie tu nie ma ceny



Dekapitator
zaaaa !!
ale przecietna kobieta
nie tworzcie k..a stereotypow
kazda pujdzie
kazda ma swa cene


znudzona_

nudna dupa "partnerki"


adrianw
moralnie stoi na facetem
dalej jedziecie po kobietach
a meskie dziwki ???


Dekapitator
fajki
nałóg

jak na pisałem ze sex płatny to jak po bółki do sklepu , to mnie wyśmisali
a za fajki zero riposty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2010r. 19:15  
Cytuj
podsumowanie nr 2
kazdy ma swoje normy obyczajowosci

nie pochodze z patologicznej rodziny
zeby k...a byla mają matka czy cos


rodzice nas wychowuja(wychowali) , tak czy siak....

ale k...a wylaczcie swe monitorki i idzcie na osiedlowa knajpe , czy ogolnie na ulice !!!



zycie to życie
jednym sie podoba innym nie !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 13:41  
Cytuj
Pituch kazdy ma i powinien miec swoje zdanie i OK ale jak dla mnie to za bardzo wulgarnie piszesz , kurr.. w co 2 zdaniu i mieso wszechobecne ;) obrazasz wszystko i wszystkich , zgadzam sie z wieloma Twoimi pogladami ale ograniczyc mieso powinienes ciut umiech

Co do meskich dziwek tak jak babami , zawod jak zawod , dopoki nikt nikogo nie zmusza do tego to ich wybor i chu mi do tego , zawsze uwazalem i uwazam ze na dupie i trupie czlowiek zarobi ;) bo dziwki jak byly tak sa , czlowiek jak ginal / umieral tak tu raczej nic sie tez nie zmieni ;) . Inna sprawa jest jak ktos kogos zmusza , takiego to za "jaja" powiesic i wprowadzic kare smierci a nie utrzymywac pajacow co chu sobie robia z tego co nawywijaja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lip 2010r. 16:28  
Cytuj
Za seks się zawsze płaci, tylko w burdelu cena jakby uczciwsza i zawsze jawna...

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »